Як розширити діапазон Wi-Fi за допомогою іншого маршрутизатора

Поодинокі маршрутизатори Wi-Fi не підходять для великих будинків. Рано чи пізно ви обов’язково зіткнетесь із мертвою зоною, і тоді все буде втрачено, особливо якщо у вас є діти. На щастя, є спосіб пропустити всю драму, і для цього потрібен лише вторинний маршрутизатор.

Вторинний маршрутизатор діє як розширювач, який приймає ваш сигнал Wi-Fi і повторно передає його. Це свіжий потік даних прямо з повітря. Ось як це зробити.

Зробіть скидання 30/30/30

Перш ніж ми все налаштуємо, переконайтеся, що ваш маршрутизатор DD-WRT використовує налаштування за замовчуванням. Для цього ми робимо те, що називається жорстким скиданням - або скиданням 30/30/30, - яке видаляє всі конфігурації з NVRAM вашого маршрутизатора. Ось як це робиться.

кнопка скидання

Крок 1: Коли маршрутизатор підключений до джерела живлення, утримуйте кнопку Скинути на нижній частині маршрутизатора протягом 30 секунд. Ваш маршрутизатор скине налаштування, і це нормально. Продовжуйте утримувати кнопку.

Крок 2: Тепер тримай Скинути і відключіть маршрутизатор. Зачекайте 30 секунд.

Крок 3: Продовжуйте тримати Скинути і підключіть маршрутизатор. Зберігайте Скинути кнопку натиснуто протягом 30 секунд.

Правильно: ви тримаєте кнопку протягом 30 секунд із увімкненим маршрутизатором, потім 30 секунд із вимкненим маршрутизатором, потім 30 секунд із увімкненим маршрутизатором. Коли це буде зроблено, ви готові до налаштування.

Налаштування DD-WRT як бездротового повторювача

Майте на увазі, що деякі моделі маршрутизаторів (особливо старі маршрутизатори) дозволяють вам налаштувати маршрутизатор як ретранслятор, що означає, що вам не потрібно використовувати DD-WRT. На щастя, багато з наведених нижче кроків можна використовувати з власними налаштуваннями, які дозволяють це, навіть якщо речі виглядають інакше: наприклад, Linksys має інший інтерфейс, і метод, який використовують Netgear's Nighthawks, також дещо інший, тоді як режим Asus також відрізняється. Шукайте ці варіанти перед завантаженням DD-WRT, щоб переконатися, що вони недоступні. Це може заощадити ваш час. В іншому випадку ви можете продовжувати роботу з DD-WRT.

Якщо маршрутизатор наразі підключений до будь-якої мережі, відключіть його - нам не потрібні кабелі Ethernet для повторювача. Тепер підключіться до маршрутизатора бездротовим способом. За замовчуванням SSID буде dd-wrt, і вам потрібно буде встановити ім’я користувача та пароль адміністратора.

Крок 1: Спочатку вирушайте до Бездротовий і натисніть на Основні налаштування вкладку.

dd-wrt-repeater-wireless-settings

Крок 2: Встановлено Бездротовий режим до Повторювач.

Крок 3: Встановлено Режим бездротової мережі відповідно до вашого маршрутизатора. Однак це може зажадати деяких досліджень з вашого боку Змішані є досить універсальним.

Крок 4: Встановіть SSID відповідно до вашого маршрутизатора. Ми вибрали Поткастинг, оскільки це назва маршрутизатора, який ми сподіваємось повторити.

Крок 5: Під Віртуальні інтерфейси, натисніть Додати.

Крок 6: Надайте новому віртуальному інтерфейсу унікальний SSID. Ми використовували Potcasting-Repeater, але ви можете використовувати будь-яке ім’я, яке вам подобається. Просто не використовуйте те саме ім’я, що і ваша основна мережа.

Крок 7: Хіт Зберегти, але не вдарити Застосувати налаштування поки що. Вам слід почекати, поки ви повністю закінчите.

Тепер перейдемо до Бездротова безпека розділ.

dd-wrt-repeater-security-settings

Крок 1: Під Фізичний інтерфейс переконайтеся, що налаштування точно відповідають параметрам вашого основного маршрутизатора. Наприклад, якщо ваш основний маршрутизатор використовує WPA2 Personal з шифруванням TKIP, встановіть тут те саме і введіть свій ключ, як і при підключенні з ПК або телефону.

Крок 2: Далі, під Віртуальний інтерфейс розділу, ви встановите налаштування, які будете використовувати для підключення до цього маршрутизатора. Краще зробити ці ідентичні налаштуванням у Фізичний інтерфейс розділ.

Крок 3: Хіт Зберегти, але затримайтеся Застосувати налаштування.

Майже зроблено! Тепер вирушайте до Безпека розділ, вимкніть Брандмауер SPIі зніміть прапорець біля всього розміщеного Блокувати запити WAN. Потім вдари Зберегти.

Нарешті, вирушайте доНалаштування і виберіть Базова настройка. Під Налаштування мережі, змініть IP-адресу маршрутизатора на іншу підмережу, відмінну від основної. Наприклад, якщо IP вашого основного маршрутизатора 192.168.1.1, встановіть для IP ретранслятора значення 192.168.2.1. Не змінюйте інші набори чисел (192, 168 тощо) в адресі, лише цей.

dd-wrt-repeater-network-settings

Після всього цього поверніться до кожної налаштованої сторінки та переконайтеся, що всі налаштування правильні. Коли ви впевнені, що все правильно, натисніть Застосувати налаштування кнопку. Ваш маршрутизатор перезапуститься, і зрештою ви побачите SSID, який ви вибрали раніше для свого ретранслятора. Підключіться до нього та перевірте, чи працює ваш Інтернет, перейшовши на веб-сайт Digital Trends (або будь-який інший). Якщо це працює, тепер у вас бездротовий ретранслятор!

Якщо ви не можете це зробити, перегляньте свої налаштування або знайдіть додаткову інформацію у вікі DD-WRT.

Що стосується фізичного розміщення його у вашому домі, ретранслятор залежить від прийому бездротового сигналу від вашого основного маршрутизатора, щоб виконати свою роботу, тому розміщення його в мертвій зоні, мабуть, не принесе вам великої користі. В ідеалі, ретранслятор слід розміщувати поблизу мертвої зони, але досить близько до маршрутизатора, щоб все одно отримувати гідний сигнал. Експериментуйте з різними місцями, поки не задоволитеся покриттям і швидкістю.

Чи можете ви використовувати програму маршрутизатора?

Якщо у вас є маршрутизатор, який використовує власний додаток для управління настройками, ви може мати можливість використовувати цей додаток і для налаштування ретранслятора, не завантажуючи DD-WRT - але це не дуже ймовірно. Погляньте на свою програму маршрутизатора і переконайтеся, що вона пропонує режим ретранслятора або налаштування, що дозволяють переключити маршрутизатор на розширювач. Якщо ви знайдете цей варіант, не забудьте спочатку змусити свій мобільний пристрій забути ваш маршрутизатор, щоб він не намагався підключити його по-старому.

Однак це, як правило, працює лише в тому випадку, якщо ваш додаток маршрутизатора підтримує перехід на ретранслятор. Якщо цього не сталося, вам потрібно буде внести зміни з DD-WRT на робочому столі. Багато компаній-роутерів поступово відмовляються від режимів ретрансляторів, тому вони не є звичайними для нових маршрутизаторів та їх програм. Ось чому ми рекомендуємо DD-WRT. А деякі установки маршрутизатора, такі як мережева система Google WiFi, просто взагалі не сумісні з режимами розширення через їх роботу.

Налаштування DD-WRT як другої точки доступу

Переконайтеся, що ваш маршрутизатор не підключений ні до чого, крім живлення. Підключайтеся бездротовим способом - за замовчуванням буде SSID dd-wrt, і вам доведеться встановити ім’я користувача та пароль адміністратора.

Ви почнете з Базова настройка сторінки. Деякі налаштування маршрутизатора матимуть додатковий режим, який називається "режим AP" або "режим мосту", спеціально призначений для налаштування другої точки доступу. Якщо ви знайдете цей режим, неодмінно спробуйте його активувати: ваш маршрутизатор може автоматично забрати багато перерахованої нижче інформації, що заощадить вам багато часу. Тільки будьте обережні, щоб не навмисно активувати режим ретранслятора: ці умови налаштування маршрутизатора можуть бути розмитими, тому завжди важливо вивчити деталі власної сторінки налаштувань маршрутизатора.

dd-wrt-access-point-basic

Тут потрібно:

Крок 1: Змініть локальну адресу на щось інше, ніж те, що використовує ваш основний маршрутизатор. Ми використовували 192.168.1.2. Зверніть увагу на цей IP, оскільки він вам знадобиться пізніше для налаштування точки доступу.

Крок 2: Введіть IP-адресу, яку використовує ваш основний маршрутизатор, під Шлюз. Це, як правило, 192.168.1.1, але переконайтесь, щоб переконатися.

Крок 3: Вимкнути DHCP-сервер. Це запобіжить боротьбі точки доступу з вашим маршрутизатором для призначення IP-адрес.

Крок 4: Призначте перемикання порту WAN. Це не обов’язково, але надалі вам надається додатковий порт, якщо він вам потрібен.

Крок 5: Хіт Зберегти, але не натискайте Подати заявку. Ваш маршрутизатор не готовий, і він буде поводитися неправильно, якщо ви застосуєте нові налаштування занадто рано.

Далі вирушайте до Бездротовий і внесіть наступні зміни в Основні налаштування підсторінку.

dd-wrt-точка доступу-бездротова

Крок 1: Переконайтесьбездротовий режим встановлено на AP. Це має бути за замовчуванням.

Крок 2: Виберіть SSID. Це може бути таким самим, як ваш основний маршрутизатор, якщо хочете, але якщо так, переконайтеся, що ця точка доступу та маршрутизатор використовують різні канали. Наприклад, якщо для вашого основного маршрутизатора встановлено значення канал 1, встановіть для цього значення канал 11 щоб уникнути конфліктів. Якщо це занадто складно, просто використовуйте два різних SSID.

Крок 3: Хіт Зберегти, але не Подати заявку.

Тепер вирушайте до Бездротова безпека підрозділ. Якщо ви залишили ідентифікатор SSID ідентичним ідентифікатору вашого основного маршрутизатора, скопіюйте тут налаштування безпеки. Це забезпечить безперебійне перемикання пристроїв між двома точками доступу. Якщо ви використовували інший SSID, сміливо використовуйте різні налаштування безпеки, але рекомендується дотримуватися WPA2, якщо ви хочете, щоб ваша мережа була в безпеці.

Далі вирушайте до Безпека і вимкніть брандмауер. Оскільки цей маршрутизатор не буде фільтрувати ваше з’єднання з Інтернетом, це в кращому випадку непотрібно, а в гіршому - джерело проблем.

Перегляньте всі вищезазначені налаштування, і коли ви будете щасливі, натисніть Застосувати налаштування. Потім перезапустіть маршрутизатор і підключіть його до мережі десь поблизу мертвої зони.

Точку доступу можна розмістити в крайніх кутах мертвої зони за умови наявності дротового з'єднання. Це дозволяє покращити покриття там, де це вам потрібно найбільше, але це залежить від того, де у вас є дротовий доступ до мережі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found