Як поділитися своїм екраном у Skype

Skype - одна з найкращих безкоштовних програм для дзвінків в Інтернеті, і якщо ви завзятий користувач Skype, то можете засвідчити його велич. Але чи користуєтесь ви всіма його додатковими функціями, крім чату?

Однією з найкорисніших функцій Skype є можливість ділитися екраном у програмі. Потрібно лише кілька кліків кнопки, і ви можете запросити до розмови кількох друзів, родичів та колег.

Як поділитися екраном у Skype (ПК)

Якщо у вас операційна система, яка не Windows 10, можливо, ви використовуєте програмне забезпечення Classic Desktop. Доброю новиною є те, що Microsoft забезпечує уніфіковану роботу двох версій. Обидва виглядають і діють однаково, тому вибір однієї версії над іншою просто зводиться до переваг.

Тим не менш, наш посібник застосовується до обох версій Skype, пропонованих для Windows, хоча скріншоти, наведені нижче, представляють "класичне робоче середовище".

Крок 1: Почніть свій дзвінок, вибравши контакт на Останні чати списку та клацніть піктограму телефону у верхньому правому куті.

Крок 2: Наступний крок залежить від вашого відеодзвінка. За допомогою Останні чати панель прихована, ви побачите подвійний квадрат Поділитися екраном на панелі інструментів. Клацніть на цю піктограму, щоб продовжити.

Значок екрана спільного доступу до робочого столу Skype

Якщо Останні чати панель залишається відкритою під час дзвінка, натисніть три крапки Більше варіантів на панелі інструментів. Виберіть Поділитися екраном у спливаючому меню.

Екран спільного доступу до робочого столу Skype Останні чати вимкнено

Крок 3: Інтерфейс спільного екрана тимчасово замінює екран виклику. Якщо у вас є лише один екран, ви, ймовірно, побачите лише одне вікно. Для ПК з двома або більше екранами клацніть на екрані, яким ви хочете поділитися, а потім клацніть на Почніть ділитися кнопку. Ви також побачите перемикач для потокової передачі звуку з ПК.

Кнопка екрана спільного доступу до Skype Кевін Перріш

Крок 4: Тепер ви ділитесь своїм екраном! Маленька червона лінія з’являється навколо меж вибраного екрану, що вказує, що вона зараз передається вашому контакту.

Для ПК з декількома екранами ви можете перемикатися між екранами. Клацніть на Параметри спільного використання екрана або Більше варіантів кнопку - залежно від вашого поточного подання - а потім виберіть Переключити екран або вікно запис у спливаючому меню (див. знімок екрана на кроці 5).

Крок 5: Щоб припинити спільний доступ, клацніть піктограму подвійного екрана та виберіть Припиніть ділитися у спливаючому меню. Використовуйте цей метод під час дзвінків за допомогою Останні чати панель закрита.

Екран зупинки спільного доступу на робочому столі Skype

Якщо панель "Останні чати" залишається відкритою під час дзвінка, натисніть три крапки Більше варіантів і виберіть значок Припиніть ділитися у спливаючому меню.

Як поділитися екраном телефону в Skype

Ви нарешті можете поділитися екраном за допомогою пристроїв iPhone, iPad та Android. Цей посібник використовує iPhone X як приклад.

Крок 1: Шукайте контакт, якому хочете зателефонувати, і використовуйте піктограму телефону у верхньому правому куті, щоб зателефонувати їм.

Крок 2: Якщо торкнутися екрана під час потокового дзвінка, у нижньому правому куті екрана з’явиться піктограма. Натисніть на цю піктограму, щоб відкрити меню.

Крок 3: Торкніться значка Поділитися екраном піктограма, розташована в правому нижньому куті.

Екран спільного доступу до iPhone

Крок 4: На наступному екрані натисніть на Skype список, за яким слідує Почати трансляцію кнопку.

Крок 5: Тепер ви ділитесь своїм екраном зі своїм контактом. Ви можете перейти на інший додаток і транслювати те, чим хотіли поділитися зі своїм контактом. Якщо ви хочете зупинити трансляцію, знову відкрийте Skype і натисніть Зупинити трансляцію .

Skype Початок зупинки трансляції iPhone

Тепер, коли ви знаєте, як ділитися екраном у Skype, як щодо того, як навчитися записувати улюблені дзвінки?

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found