Як підключити телефон до Xbox One

Смартфони пройшли повз сферу просто телефонів і потрапили у наше ігрове життя. Вони більше не обмежуються лише ігровими додатками з магазину і знайшли спосіб підключити нас до наших систем незалежно від того, де ми знаходимось. Ми також отримали можливість використовувати наші смартфони як контролери, чого ми раніше не мали можливості робити. Хоча за допомогою звичайного контролера легше грати, завантаження програми Xbox на ваш смарт-пристрій та підключення до Xbox відкриває світ ігрових можливостей.

Щоб використовувати його як контролер, ваш смарт-пристрій повинен бути оновленим та під’єднаним до вашого магазину додатків. Поки відбулися ці дві речі, ми можемо допомогти вам легко підключити ваш смартфон до консолі Xbox.

Подальше читання

  • Найкращі ігрові телефони на 2020 рік
  • 9 порад, які допоможуть вам освоїти Fortnite на своєму смартфоні
  • Історія Xbox

Як підключити телефон до Xbox One

Крок 1: Завантажте програму Xbox

xbox-app-screen-2

Перш ніж завантажувати програму Xbox для iOS або Android, вам потрібно оновити свій смартфон або планшет до останньої версії своєї операційної системи (ОС). Користувачам iOS потрібна версія 10.3 або новіша для запуску програми. Microsoft рекомендує користувачам Android мати версію 4.4 або новішу. Після оновлення перейдіть до Apple App Store або Google Play Store і введіть “Xbox” у поле пошуку, щоб знайти програму.

Торкніться значкаВстановити, щоб розпочати завантаження програми на смартфон або планшет і запустити її після встановлення. Потім увійдіть у свій обліковий запис Xbox, коли з’явиться відповідний запит.

Крок 2: Підключіться до вашої мережі

xbox-app-screen-3

Щоб синхронізувати Xbox One та телефон, обидва пристрої повинні бути в мережі. Щоб перевірити свою мережу на Xbox One, перейдіть на НалаштуванняМережа > Налаштування мережі.

На своєму смартфоні перейдіть до меню мережі / Wi-Fi у системних налаштуваннях або налаштуваннях вашого пристрою. Якщо ваш Xbox One не підключений, виберітьНалаштування бездротової мережі, виберіть потрібну мережу та введіть відповідний пароль, коли буде запропоновано. Для підключення обидва пристрої повинні знаходитися в межах вашої мережі.

Деякі функції, наприклад використання телефону як пульта дистанційного керування для Xbox One, вимагають підключення Xbox One і телефону до однієї мережі Wi-Fi. Інші, такі як перевірка ваших досягнень та стрічка активності, працюють, доки обидва пристрої перебувають у Інтернеті.

Крок 3: Синхронізуйте свій смартфон із консоллю

xbox-app-screen-1

Під час використання програми Xbox торкніться трьох горизонтальних смуг у верхньому лівому куті, щоб відкрити головне меню. Звідси ви можете отримати доступ до більшості функцій, але поки просто натиснітьКонсоль. Через секунду, aПідключіться до свого Xbox One опція повинна з'явитися вгорі екрана.

Натисніть, щоб відкрити список доступних консолей Xbox, до яких ви можете підключитися. Припускаючи, що ваш єдиний у списку, торкніться піктограми з міткою Xbox-SystemOS, якщо ви не перейменували його, а потім натиснітьВвімкнути.

Вуаля! Ваш смартфон і ваш Xbox тепер є спорідненими душами. Тепер ви зможете використовувати свій смартфон як контролер та клавіатуру, хоча ця функціональність обмежена ОС Xbox. В даний час не існує інтеграції другого екрану в грі.

Крок 4. Використовуйте додаток

xbox-app-screen-4

Підключитися легко, але навчитися користуватися програмою Xbox вимагає трохи часу та розуміння. Знову ж таки, натискання трьох горизонтальних смуг у верхньому лівому куті програми відкриє меню. Це дозволяє переглядати ваш профіль, досягнення, записані кліпи та знімки екрана, а також, крім усього іншого, ви також можете отримати доступ до магазину Xbox. Натискання значка аватара відкриє список ваших друзів, тоді як піктограми поруч із ним керують повідомленнями та сповіщеннями. Нова піктограма, представлена ​​трьома аватарами, дозволяє навіть розпочати вечірку під час руху.

Крок 5: Керуйте своїм Xbox One за допомогою програми

контролер телефону xbox -

НЕ були повністю впевнені, чому ви вирішили керувати Xbox One за допомогою телефону, а не контролера, але додаток Xbox робить це можливим. Після підключення Xbox One до телефону ви побачите маленький віддалений символ у правому нижньому куті екрана програми. Виберіть його, і ви потрапите на переважно чорний екран, на якому є всі чотири кнопки обличчя, а також кнопка додому, кнопка перегляду та кнопка меню.

Тепер ви можете керувати своїм Xbox One, перетягуючи пальцем по екрану, щоб вибрати плитку, а потім натиснувши A в центрі екрана, щоб підтвердити це. Ви коли-небудь будете ним користуватися? Можливо, ні, але це варіант!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found