Як завантажити музику на Spotify

Бібліотека потокової музики на вимогу Spotify величезна - близько 40 мільйонів композицій - це означає, що більшість людей мають змогу легко знаходити свої улюблені пісні та виконавців. Але що, якщо ваша особиста колекція включає деякі раритети або Spotify просто не має прав на каталог конкретного виконавця? Нема проблем. Місцеві файли Spotify дозволяють отримати доступ до вашої особистої колекції прямо в додатку та навіть створювати списки відтворення, які поєднують пісні Spotify з вашими власними піснями. Ось як це працює.

Синхронізація, не завантаження

Перш ніж розпочати, нам слід пояснити дві речі щодо функції Локальні файли в Spotify. По-перше, для його використання вам потрібна підписка на акаунт Spotify Premium - версія, що підтримується рекламою, не відтворюватиме ваші особисті композиції. По-друге, функція локальних файлів Spotify насправді не завантажує ваші пісні в хмару. Натомість Spotify дозволяє вказати, в яких папках або місцях на вашому пристрої міститься ваша особиста музика, а потім надає вам можливість синхронізувати ці доріжки з іншим пристроєм із підтримкою Spotify через мережу Wi-Fi. Це не настільки зручно або настільки ефективно, як насправді завантажувати треки в хмару, але для більшості людей це робить те саме: можливість отримати доступ до власної музики в Spotify, куди б ви не пішли.

Настільний додаток є обов’язковим

Функція локальних файлів дає вам доступ до вашої особистої музичної колекції як на настільній, так і на мобільній версіях програми Spotify, але синхронізація доріжок є одностороннім процесом, від робочого столу до всіх інших ваших пристроїв. Іншими словами, хоча на вашому телефоні може бути завантажена музика в музичній папці Android або в iTunes, ці файли не працюватимуть із функцією «Місцеві файли».

Щоб налаштувати Локальні файли, завантажте та встановіть настільну програму Spotify для Windows або MacOS (також підтримуються Linux та інші платформи), якщо ви цього ще не зробили.

Знайдіть свою музику

Перейдіть до розділу налаштувань програми для настільних ПК. Для Windows ви знайдете це в головному меню (три крапки у верхньому лівому куті програми) під Редагувати, потім виберіть Преференції.

Прокрутіть вниз, поки не побачите Локальні файли, і переконайтесь, що Показати локальні файли перемикач увімкнено. Під наступним заголовком "Показати пісні від" ви це побачите Завантаження і Музична бібліотека вже були попередньо вибрані. Ви також можете додати будь-яку вподобану папку, натиснувши на Додайте джерело і перейдіть туди, де ви зберігаєте свої треки. Повторіть цей крок для всіх папок, що знаходяться в різних частинах комп'ютера. Якщо все знаходиться в одній папці, просто додайте це верхнє місце і Spotify зробить роботу. Щоб перевірити, чи додано вашу музику, натисніть Локальні файли під Ваша бібліотека в головному меню - ви повинні побачити загальну кількість пісень та загальний сукупний час відтворення.

Не вся музика

Якщо ви спробуєте додати папку, і вона не відображається відразу в розділі "Показати пісні з" - або папка відображається, але не всі ваші пісні відображаються під час перегляду Локальні файли - є велика ймовірність, що ваша музика не в одному з форматів, який підтримує Spotify. Це трохи вибагливо: Лише файли MP3, MP4 та M4P сумісні з функцією Local Files, що, без сумніву, розчарує будь-кого з обширною колекцією FLAC або тих, хто вирішив копіювати свої компакт-диски у форматі ALAC від Apple без втрат. Якщо вам потрібна допомога у перетворенні композицій в один із цих підтримуваних форматів, ми отримали зручний набір інструкцій:

  • Як конвертувати FLAC в MP3
  • Як конвертувати файл з WMA в MP3
  • Як конвертувати файли M4A в MP3

Створіть список відтворення

Spotify не просто вередує щодо форматів файлів. Якщо ви хочете синхронізувати свою особисту музичну колекцію на всіх пристроях, усі ці пісні повинні належати до одного або кількох списків відтворення. Ці списки відтворення фактично діють як списки синхронізації, так що Spotify не займає величезну кількість приміщення, щоб зберігати вашу музику на кожному пристрої, якщо ви хочете лише кілька вибраних. Списки відтворення - це ваш спосіб вказати, які треки ви хочете на інших пристроях.

Після створення списку відтворення з піснями, які ви хочете синхронізувати (хоча він може також включати пісні з бібліотеки Spotify), цей новий список відтворення повинен з’явитися на вашому мобільному пристрої на вкладці Ваша бібліотека в списку відтворення.

Завантажте свої пісні

Як завантажувати музику Spotify локальних файлівЯк завантажувати музику Spotify локальних файлівЯк завантажувати музику Spotify локальних файлів

Отримати новий список відтворення у вашому мобільному додатку - це лише половина успіху. Спочатку ви побачите створений вами список відтворення, але він буде порожнім - за винятком усіх включених вами композицій Spotify. Ви не зможете відтворити жодну з цих пісень із комп’ютера, поки не завантажите (не синхронізуєте) їх із настільної програми. Тут важливе місце розташування: на вашому настільному комп’ютері та на мобільному пристрої обов’язково повинна бути програма Spotify, обоє повинні бути ввійшли в систему під одним обліковим записом, а головне, обидва вони повинні знаходитись в одній мережі Wi-Fi.

Якщо все це добре, виберіть список відтворення, а потім торкніться меню з трьома крапками, щоб відкрити параметри списку відтворення. Потім натисніть "Завантажити". Обкладинка альбому списку відтворення почне відображатися, а потім незабаром (залежно від швидкості вашої мережі Wi-Fi та зайнятості настільної машини) ваші місцеві пісні будуть доступні на вашому мобільному пристрої.

Вся справа в списку

Оскільки Spotify любить керувати локальними файлами за допомогою списків відтворення, ці списки також визначають, чи залишатиметься завантажена локальна музика на вашому пристрої чи ні. Якщо видалити список відтворення, який містить єдиний запис певних локальних файлів, ці файли будуть недоступні. Вам доведеться створити та синхронізувати новий список відтворення, який їх містить, або додати до існуючого списку відтворення на настільному комп'ютері.

Отже, у вас це є. Ви не можете завантажувати свою музику на Spotify так, як це можливо за допомогою Google Play Music або Apple Music, але ви все одно можете синхронізувати свої улюблені пісні на своїх пристроях Spotify за допомогою функції Локальні файли.

Останні повідомлення