Як встановити телевізор на стіну

Отже, ви щойно купили яскравий новий телевізор і готові дістати його з коробки - що тепер? Перш ніж розпочати перегляд великої гри або улюблених фільмів, вам потрібно буде знайти місце для встановлення телевізора на стіні.

Якщо ви встановите його неправильно, це може призвести до пошкодження телевізора. Кріплення телевізора передбачає безліч необхідних і непотрібних дій, і ви точно повинні знати, якими вони є.

Ваш шукач стад - брехун

настінний шпильковий шукач

Електричні шукачі шпильок - це хитрий маленький інструмент. Вони можуть бути одним з найбільш корисних інструментів у коробці або причиною того, що ви вклали десяток додаткових отворів у стіну. Простіше кажучи, вони є брехуни. Але ось чотири поради, які допоможуть вам більше ніколи не обманювати вас.

  1. Йди повільно: Щоб бути ефективними, шукачі шпильок повинні бути правильно відкалібровані. Спочатку поставте своє на стіну та увімкніть - зазвичай це можна зробити, утримуючи кнопку. Нехай шпилька шукає щільність матеріалу (це займе лише секунду або дві), а потім повільно переміщуйте її з боку в бік. Переходьте вперед-назад по стіні кілька разів, починаючи з іншого місця при кожному проходженні. Позначте кожен виявлений шпильку шматочком художньої стрічки. Ми рекомендуємо знайти три та скористатися рулеткою, щоб переконатися, що вони на однаковій відстані. Це допоможе вам уникнути помилкових спрацьовувань.
  2. Попкорн стелі переможений: Ви коли-небудь пробували провести шпильку по стелі з текстурою попкорну? Ви не тільки зіпсуєте текстуру, але і шпилька не працює добре. Найпростіший спосіб подолати цю проблему - розмістити шматок картону над областю, яку потрібно сканувати. Картон надає шпильці рівну поверхню для ковзання і дозволить легко знайти лаги.
  3. Не забувайте про вогневі блоки: Перш ніж свердлити будь-які отвори, проведіть шукач шпильок вертикально вгору і вниз по стіні, щоб переконатися, що вогнетривкі блоки не проходять горизонтально між отворами шпильок. Блоки для вогню можуть дуже ускладнити рибальські дроти по стіні навіть для досвідчених монтажників.
  4. Завжди переглядайте: Шукачів шпилек можна досить просто обдурити. Вони часто читають шов на гіпсокартоні як шпильку. Після того, як ви позначили шпильки і де ви хочете просвердлити отвори, вам слід чимось проткнути стіну, щоб переконатися, що ви насправді позначили шпильку. Зазвичай ми використовуємо невелику точну викрутку, але вішалка для відрізаного пальто або дріт для фортепіано буде чудово працювати. Ми рекомендуємо робити це вручну, а не за допомогою електроінструменту, оскільки ви краще відчуєте те, що знаходиться всередині стіни. Ви також можете постукати маленьким цвяхом у стіну; пройдіть повз гіпсокартон, не забившись цвяхом, і ви знайшли шпильку. Останній крок, який слід зробити перед свердлінням, - це пробити невеликий отвір ліворуч і праворуч від місця, де ви хочете свердлити, і переконатися, що ви все ще на шпильці. Це гарантуватиме, що ви сконцентровані на шпильці, а не просто зрізаєте її бік (і, можливо, стикаєтесь з електричною проводкою).

Допоможіть! Шпильки в неправильному місці ... або їх взагалі немає

Ви знайшли ідеальне місце для встановлення телевізора у своєму будинку. Ви прочитали всі наші поради щодо використання шпильок і готові до роботи. Але через 20 хвилин сканування на наявність шпильок ви не можете знайти жодного, або результати суперечливі, або вони не збігаються з отворами на настінному кріпленні. Є кілька рішень, які не потребують багато, якщо взагалі вимагають додаткової роботи, щоб вирішити свою маленьку проблему.

  1. Зніміть чохли: Якщо ви не можете знайти шпильки за допомогою шпилькового шукача, знайдіть отвір на стіні (або будь-який інший прилад, наприклад, повернення холодного повітря). Усі розетки прикріплені до шпильок, якщо вони не були додані після підняття стіни (не часто). Знявши настінну плиту, ви можете встромити тонкий інструмент в зазор між біком електричної коробки та гіпсокартоном, а потім відчути, на якій стороні знаходиться шпилька. Звідти відміряйте більше 16 дюймів, і ви повинні знайти іншу шпильку. Продовжуйте рухатись на 16 дюймів за раз, поки не опинитеся в зоні, де ви хочете встановити телевізор. Потім за допомогою невеликого інструменту проткніть отвір у стіні, щоб перевірити, чи справді там є шпилька.
  2. Зробіть власні отвори: Що робити, якщо ви знайшли шпильки, але вони не збігаються з отворами на вашому кронштейні? Легко: зробіть отвори на настінному кронштейні. Найкращий спосіб зробити це - використовувати ступінчасте свердло (як Irwin Unibit) та потужне свердло. Хороший ступінчастий свердло швидко проріже сталеве кріплення для стіни.
  3. Використовуйте перемикач: Якщо просто немає жодних шпильок, де ви хочете встановити телевізор, тоді вам потрібно використовувати якийсь порожнистий анкер для стін. Вони можуть бути надзвичайно міцними, але, як правило, не слід використовувати їх з повнорозмірними або шарнірними кріпленнями. Чвертьдюймовий Snaptoggle передає найкращий порожнистий якір на ринку, і деякі з них можуть зручно тримати нові 55-дюймові телевізори на одному аркуші гіпсокартону. Встановлення телевізора на гіпсокартоні або штукатурці без кріплення до шпильки може бути дуже безпечним та надійним рішенням, ЯКЩО ви знаєте межі стіни та перемикачів. Як професійний інсталятор домашнього кінотеатру, я багато разів користувався перемикачами і ніколи не падав телевізора зі стіни. Ми знаємо про інших монтажників, які завищували міцність стіни і в кінцевому підсумку мали телевізор на землі. Зрештою, якщо вам не зручно виконувати установку, розгляньте можливість найму професіонала.

Будь ласка, заховайте всі шнури в стіні

настінне кріплення IWPE

Ніщо не руйнує вигляд гарного телевізора, встановленого на стіні, швидше, ніж клубок відкритих проводів. На щастя, ховати кабелі всередині стіни досить дешево і просто. Найпростіший спосіб досягти цього - за допомогою IWPE (вбудованого розширення живлення) або набору для перенесення енергії. Ці набори постачаються з усім необхідним для підключення живлення до телевізора, приховуючи всі сигнальні дроти (деякі навіть постачаються з ріжучим інструментом). Ви можете подумати: "Чому б просто не впустити подовжувач у стіну, а не встановлювати розетку?" Ну, це насправді проти Національного електричного кодексу (NEC), якщо впустити шнур живлення або подовжувач всередину стіни. Також не дозволяється вкладати всередину стіни низьковольтні кабелі, такі як HDMI, якщо вони не класифіковані як CL3 для використання в стіні, що є однією з причин, чому варто купувати дорогі кабелі HDMI.

Можливо, вам зараз не потрібні додаткові порти HDMI на телевізорі, але в майбутньому вам може знадобитися додати компоненти до системи домашнього кінотеатру. Вставте додаткові кабелі HDMI і проведіть їх крізь стіну, щоб вони були у вас, коли вони вам знадобляться.

IWPE - це саме те, що це звучить, подовжувач, призначений для введення всередину стіни. Врешті-решт, у вас буде розетка за телевізором і те, що називається входом вниз підлогою (на тій самій висоті, що й інші розетки). Для живлення набору ви підключаєте подовжувач від існуючої розетки до вхідного отвору. Розгублений? Перегляньте ці схеми.

Перш ніж розпочати встановлення, переконайтеся, що ваші низьковольтні кабелі розраховані на використання в стінах. Наступне, що слід знати про набори IWPE - це те, що вони мають заздалегідь визначену довжину електричного дроту, як правило, від 6 до 8 футів. Також зауважте, що їх слід використовувати лише в одній бухті, і вони не призначені для використання над каміном. Звичайно, ці обмеження можна подолати або ігнорувати, але ми не рекомендуємо відхиляти правила.

Якщо ви не можете сховати кабелі всередині стіни, спробуйте встановити фарбований дротовий канал. Більшість з них просто прилипають до стіни і дозволяють заховати всі кабелі всередині, забезпечуючи чистий вигляд. Тільки знайте, що коли ви знімаєте дротовий канал, ви, швидше за все, також видалите фарбу.

Можливо, якщо я потягну сильніше, кабель дійде

настінні дроти

Завжди купуйте довші кабелі, ніж ви вважаєте потрібними. Це найчастіше ігнорувана порада, яку ми даємо людям. Не має значення, чи ваш телевізор йде на стіну чи сидить на підставці, купуйте довші кабелі, ніж ви вважаєте потрібними. Зайвий дріт можна обмотати, набити у стіну або іншим чином сховати. Якщо кабелі занадто короткі, ви ризикуєте випасти, просто не дотягнувшись, не зламавшись чи ще гірше, пошкодивши обладнання.

Для типової установки на плоскій панелі, з нахиленим настінним кріпленням та обладнанням, розташованим безпосередньо під телевізором, 8-футові кабелі будуть чудово працювати. Дванадцятифутові кабелі дозволять вам підключатись до того, як телевізор буде на стіні, або витягнути обладнання, як тільки воно буде підключене. Якщо ви встановлюєте телевізор вище нормального рівня (нижня частина середнього телевізора знаходиться на відстані від 36 до 46 дюймів від підлоги) або використовуєте кріплення для повного руху, вам потрібно 12-футовий кабель. Якщо це здається надмірним, розгляньте це: на типовому повноформатному кріпленні з 20-дюймовим важелем ви будете використовувати 3 - 4 фути кабелю, навіть не доходячи до стіни; тобто якщо він правильно прокладений, щоб забезпечити безпечний рух телевізора на руці.

Заключна примітка щодо кабелів: Намагайтеся уникати тих, що мають громіздкі роз'єми. Такі типи кабелів можуть не підходити належним чином до тонкого телевізора або навіть підключатися до них.

Зачекайте, це не виглядає рівним

рівень настінного кріплення

Все ріжеться, свердлиться, збирається, затягується та іншим чином загортається. Ви відступаєте, щоб поглянути на щойно встановлений на стіні телевізор, але щось не так. Телевізор не рівний. Що ти робиш? Вам потрібно його тягнути вниз? Свердлити нові отвори в стіні? Плакати? Плакати по-справжньому? Напевно, нічого з перерахованого. Майже завжди є спосіб вирівняти кривий телевізор. Тільки знайте, що іноді буде телевізор ніколи дивіться рівно, якщо стеля, підлога або мантія не рівні. Перевірте ці інші області, перш ніж ви зійдете з розуму, намагаючись вирівняти телевізор.

  • Покладіть спину до цього: Підійдіть до телевізора, коли він висить на стіні, візьміться за боки, а потім спробуйте змусити його вирівнятися. Насправді ні. Ваш успіх тут залежить від того, наскільки міцно закріплені болти, які тримають настінні кронштейни на задній панелі телевізора. Якщо вони не надто затягнуті, у вас повинна бути невелика кімната для хитання, щоб допомогти вирівняти телевізор. Як додаткове зауваження, якщо ви робите це, і телевізор відривається від стіни, ви зробили щось не так ... так що будьте обережні.
  • Ослабте, натисніть, затягніть: Зніміть телевізор зі стіни, ослабте болти, що тримають руки на задній панелі телевізора, а потім натисніть і вгору / вниз, щоб затягнути їх назад. Поставте телевізор на стіну і перевірте, чи він рівний. Якщо ні, то зробіть те ж саме з настінною плитою.
  • Імпровізувати: Якщо ви використали всю доступну кімнату для хитання, але вона все ще не рівна, зробіть більше кімнати для хитання. Ви можете використовувати ступінчасте свердло, про яке ми говорили раніше, щоб округлити отвори в кронштейнах або настінній пластині. Це може дати вам трохи зайвого місця; просто не божеволійте і робіть діри непридатними для використання. Якщо ви випадково зробите отвори настільки великими, що болти проскакують, ви завжди можете придбати шайби більших розмірів.

Висновок

Усі перелічені поради походять із багаторічного досвіду монтажу сотень телевізорів на дерев’яних шпильках, сталевих шпильках, штукатурці, цеглі, на стелю, як би ви не називали. Деякі з них є здоровим глуздом, але майже жодного з них не буде знайдено в інструкції з експлуатації. Якщо у вас є відповідні інструменти, кілька годин і терпіння, ви можете встановити власний телевізор. Обов’язково фінансуйте свій час належним чином. Просте настінне кріплення (плиткове кріплення, гіпсокартон, оголена проводка) може зайняти у професіонала лише 20 хвилин від розпакування до закінчення установки. Новачок повинен запланувати прочитати інструкції, діяти обережно і звільнити полудень, тому що, погодьмося: розбивати телевізор ніколи не буває цікаво.

Останні повідомлення