Як продавати біткойн

Недобре мати біткойн в якості інвестиції, якщо ви не знаєте, як одного разу можна його змінити, щоб отримати прибуток. Digital Trends не збирається видавати інвестиційні поради, це не наш плюс, але ми можемо розбити для вас технічні основи, наприклад, як продавати біткойн.

Існують різні способи зробити це, залежно від того, чи хочете ви продати на біржі, або безпосередньо, але ось кілька кроків, щоб швидко та легко продати свій біткойн.

Крок 1: Налаштування обмінного рахунку

Продаж на Coinbase

Найпростіший і «автоматизований» спосіб перетворити свій біткойн на тверду готівку - це платформа обміну. Вони виступають посередником для знаменитої децентралізованої криптовалюти, продаючи свій біткойн за вас. Оскільки це одна з найпопулярніших та найбільш усталених бірж, ми рекомендуємо Coinbase. Якщо ви вважаєте за краще вибрати свій власний, є багато інших на вибір, включаючи популярні міжнародні варіанти, такі як Bitstamp і Bitfinex.

Зареєструватися в Coinbase легко, але є деякі обручі, через які вам доведеться перестрибнути. Залежно від того, в якій країні ви перебуваєте, вам доведеться дотримуватися різних форм правил "знати свого клієнта", що може означати надсилання сайту певних форм посвідчення особи. Це може зайняти кілька днів. Також рекомендується зареєструватися в Coinbase Pro, хоча і не є суто необхідним, щоб надати вам більший контроль над продажем.

Як тільки ваш рахунок буде створений, зв’яжіть свій банківський рахунок так, щоб після закінчення торгів ви могли витягувати готівку з якомога меншими клопотами.

Крок 2: Перекажіть свій біткойн на свій гаманець

Якщо ви дотримувались нашого посібника про те, як придбати біткойн, ви збережете свій біткойн у надійному - можливо, навіть холодному - гаманці. Щоб торгувати на Coinbase, вам потрібно відправити свій біткойн на біржовий гаманець і зберегти його там, готовим до продажу.

Новачки завжди можуть використовувати додаток Coinbase Wallet, що робить підключення гаманця надзвичайно простим, оскільки воно автоматично працює з комерційними операціями Coinbase. Просто відкрийте програму і дочекайтеся сповіщення «Підключитися зараз», а потім введіть дані для входу в Coinbase. Якщо ви не бачите сповіщення, ви завжди можете перейти на Налаштування і вибрати Підключіться до Coinbase щоб розпочати. Гаманець Coinbase також має ще кілька зручних функцій, зокрема можливість платити продавцям безпосередньо з гаманця, якщо вони є частиною програми Coinbase Commerce.

Безпека Coinbase хороша, забезпечуючи підтримку біометрії та вдосконалену технологію автентифікації. Однак, якщо ви віддаєте перевагу користуватися іншим цифровим гаманцем, перейдіть до його налаштувань і шукайте шляхи підключення до біржі валют. Ви повинні мати можливість вводити дані для входу в Coinbase на найпопулярніші цифрові гаманці та розпочати процес автентифікації, щоб підключити його. Однак це може зайняти кілька днів, тому це точно не останній крок.

Крок 3: Розмістіть замовлення на продаж

Коли ваш біржовий рахунок налаштований, ваш банківський рахунок пов’язаний і ваш біткойн внесений на біржу, час фактично здійснити продаж. Остання версія Coinbase робить це дуже простим. Просто виберіть Купувати / продавати з верхнього меню та перейдіть до Продавати розділ. Вибирайте Біткойн як вибрану вами валюту, і переконайтеся, що вибрано правильний пункт призначення для ваших коштів у Депозит до розділ. Якщо у вас є банківський рахунок, підключений до вашого рахунку, ви зможете вибрати його тут для прямого переказу.

Перевірте підключений гаманець, щоб побачити, скільки у вас є біткойнів, і виберіть суму, яку ви хочете продати. У 2018 році Coinbase підняв обмеження за замовчуванням для торгівлі і почав дозволяти людям торгувати своєю криптовалютою відразу після її придбання, що є однією з причин, по якій ми є шанувальниками сервісу. Ви можете переглянути свій щотижневий банківський ліміт у тому ж розділі. Нарешті, виберіть, чи хочете ви повторити цей продаж, і якщо так, то з якою періодичністю. Потім виберіть Продавати біткойн. Це воно!

Перед завершенням продажу буде короткий період зберігання. За цей час ви можете здійснити скільки завгодно продажів, але перекази не закінчаться, поки не закінчиться термін їх зберігання.

Що стосується прийняття рішення про продаж, то це вже стосується жанру інвестиційних порад, і існує безліч стратегій, заснованих на ваших довгострокових планах і скільки біткойнів ви хочете перемістити. Останнім часом біткойн переживає тривалий період девальвації та виправлень, змішаних з незначними відновленнями. Можливо, знадобиться серйозне дослідження, щоб вирішити, коли найкращий час для продажу саме для вас.

Альтернативні методи

Якщо ви вважаєте за краще брати участь у реальному процесі продажу, можливі альтернативи прямі (або однорангові) торгівлі. Вам потрібно буде зареєструватися, що в деяких випадках означає підтвердження вашої особи, тому, як і у всіх методах продажу, ми рекомендуємо налаштувати ваш рахунок заздалегідь, коли ви насправді хочете продати. Однак після налаштування ви можете продавати свої біткойни набагато прямішим способом.

На відміну від бірж, де транзакції автоматизуються, вам потрібно буде здійснити операцію в безпосередньому контакті з покупцем. Ви встановлюєте замовлення на продаж на певну вартість, і коли хтось приходить і хоче придбати за домовленою ціною, сайт попередить вас, що ви можете продовжувати транзакцію. Після того, як ви дасте йому великі пальці, покупець платить вам, а ви потім надішлете їм криптовалюту у відповідь.

Фактичний спосіб здійснення платежу буде дуже залежати від того, через яку платформу ви торгуєте. Такі сайти, як BitQuick, зберігають речі виключно в Інтернеті, використовуючи банківські перекази. Однак такі сайти, як LocalBitcoin або Paxful, мають набагато більше можливостей, включаючи Moneygram, подарункові картки, готівку поштою та навіть готівку особисто.

Хоча деякі з цих методів набагато трудомісткіші, багато з них набагато анонімніші і можуть дозволити вам утримувати свою транзакцію від сторонніх очей, якщо це щось, що ви надаєте пріоритет. Якщо ви вирішили торгувати особисто, обов’язково робіть це в громадських місцях.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found