Як конвертувати MP4 в MP3

Що робити, коли не потрібно дивитися відео, а натомість просто слухати аудіо? У цих випадках вам потрібна портативність та пам’ять, що пропонуються у форматі MP3. Вам не потрібно мати обох. Ми покажемо вам, як легко перетворити відеофайл MP4 в MP3.

Існує безліч безкоштовних конвертерів файлів, які ви можете використовувати безпосередньо у своєму браузері або завантажити на робочий стіл. Прочитайте далі, щоб дізнатись про наші улюблені та прості інструкції щодо конвертації MP4 за допомогою цих безкоштовних інструментів.

Крок 1:Перейдіть до CloudConvert

Домашня сторінка CloudConvert - найкраще місце для початку. CloudConvert - це інтуїтивно зрозумілий хмарний сервіс, який надає автономну опцію, яка вимагає не більше ніж Інтернет-з’єднання та ваш файл. Він абсолютно безкоштовний, не вимагає додаткового програмного забезпечення для роботи та підтримує швидке перетворення між понад 100 форматами - найголовніше в нашому випадку, MP4 в MP3.

Хоча отримана якість звуку відмінна, як і швидкість перетворення, безкоштовний обліковий запис може обробляти лише файли розміром менше 1 Гб. Іншими обмеженнями для безкоштовної версії є максимум 25 хвилин конверсії на день, п’ять одночасних конверсій, а безкоштовні рахунки мають низький пріоритет порівняно з платними рахунками. Однак CloudConvert повинен відповідати вашим потребам, якщо вам потрібно конвертувати лише кілька менших файлів на день.

Крок 2: Виберіть файли, які потрібно конвертувати

Знімок екрана головної сторінки в хмарі скріншот

Клацніть на Виберіть Файл кнопку посередині сторінки та виберіть відеофайли, які ви хочете конвертувати у MP3. З'явиться спливаюче вікно, де ви можете знайти або шукати потрібні файли на своєму комп'ютері. Ви також можете вибрати файл із URL-адреси або з Dropbox, Google Диска або OneDrive. Зверніть увагу, що вам потрібно буде ввійти у свій обліковий запис хмарного сховища через веб-сайт Cloud Convert, щоб отримати доступ до файлів хмарного сховища. Це може автоматично створити безкоштовний обліковий запис Cloud Convert.

Після вибору файлів клацніть навідчинено в правому нижньому куті, щоб додати файл у чергу перетворення.

Крок 3: Виберіть вихідний формат

Хмарне перетворення mp4 в mp3 скріншот скріншот

Клацніть на стрілка вниз , яка з'являється після завантаження файлу MP4, а потім виберіть аудіослідом за нимMP3 зі спадного списку. Клацніть піктограму гайкового ключа, розташовану безпосередньо біля файлу, якщо ви хочете тонко налаштувати швидкість передачі звуку (до 320 кбіт / с), канали, частоту, нормалізацію або обрізати новий файл до заданої довжини. Останнє є неймовірно зручним інструментом, якщо ваше відео має вступ або закінчується небажаним звуком. Закінчивши, натисніть червоний Гаразд кнопку.

Крок 5: Почніть перетворення

Кнопка конвертування хмарного перетворення для mp4 в mp3 скріншот

Клацніть червоним Перетворити на правій стороні сторінки, коли ви закінчите встановлення бажаних параметрів виводу. Угорі з’явиться сіро-жовта смужка, що вказує на поточний статус конверсії, а також кнопка скасування, якщо ви з будь-якої причини передумаєте. Потім дочекайтеся завершення перетворення.

Крок 6: Завантажте новий MP3

хмара конвертувати кнопку завантаження - - скріншот

Це може зайняти деякий час, але Cloud Convert повідомить вас про завершення перетворення. Потім просто клацніть зелений Завантажити і виберіть пункт збереження для файлу. Тепер, коли ви розірвали аудіо, для його відтворення вам потрібен гідний MP3-плеєр. Це наші улюблені.

Альтернатива: Будь-який відеоконвертер (Windows і MacOS)

Якщо ви віддаєте перевагу виконувати перетворення локально, наш улюблений відеоконвертер - це Any Video Converter.

Цей конвертер дозволяє користувачам витягувати аудіо MP4 і перетворювати його в кілька різних форматів, включаючи AAC, WMA, OGG, Wave і, звичайно, MP3. Будь-який Video Converter є чудовим завдяки високій швидкості, хорошій якості відео та звуку та підтримуваним пристроям. Крім того, це абсолютно безкоштовно. Він також пропонує такі варіанти, як обрізання, обрізання та нашарування, які кожен може легко використовувати.

Завантажте його прямо з веб-сайту AVC, щоб отримати останню версію програмного забезпечення freemium або lite. Якщо ви використовуєте Windows або Mac, виберіть Windows або For Mac у верхній частині сторінки, а потім натисніть кнопку Безкоштовне завантаження поблизу середини сторінки завантаження та дотримуйтесь інструкцій із встановлення відповідно до вказівок.

Примітка. До встановлення може бути включено віруси, тому будьте обережні, щоб налаштувати інсталяцію та зняти непотрібні поля.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found