Режим привидного привидів Snapchat дозволяє зникнути на кілька годин

Snapchat Snap MapУ понеділок, 23 жовтня, Snapchat випустив оновлення, яке включає режим привидів Snapchat, приурочений до тимчасового відключення служб визначення місцезнаходження, функція, яка також очікується на Android, разом із новим ярликом для перегляду історій. З останнім оновленням iOS, Snapchat також продовжує додавати спільний доступ до посилань, дозволяючи користувачам ділитися посиланнями на Snapchat з інших програм.

Snapchat вперше додав параметри зв’язку цього літа з посиланнями Paperclip, які пов’язують веб-сторінки з Snap. Тепер посиланнями можна також ділитися за допомогою опцій спільного доступу до iOS. Тепер, всередині іншої програми або веб-браузера, натискання на піктограму спільного доступу включатиме Snapchat у цей список разом із такими опціями, як спільний доступ до Facebook або використання Air Drop. Посилання діляться в приватних чатах, а також можуть ділитися з групами.

Користувачі Android вже мали доступ до опцій спільного використання посилань, але користувачі Apple першими отримають доступ до тимчасового Ghost Mode, хоча оновлення Google Play очікується найближчим часом. Зміна дозволяє користувачам встановлювати таймер у режимі Ghost - хоча ви все ще можете встановлювати або вимикати спільний доступ до місцезнаходження на невизначений час, тепер ви також можете вимкнути функцію лише на три години або 24 години.

Функція таймера в Ghost Mode дозволяє користувачам, які зазвичай діляться своїм місцезнаходженням, тимчасово вимкнути цю функцію. Оновлення з’явилося після того, як Snapchat також запустив Context Cards, що додає до Snaps із мітками місцезнаходження такі дані, як тривалість роботи компанії, бронювання столика в ресторані або читання оглядів бізнесу. Режим привидів продовжує заважати друзям бачити ваше місцезнаходження, хоча це також відключає деякі функції, такі як Geostickers та ті контекстні картки.

Snap Map розроблена, щоб допомогти Snapchatters бачити, що відбувається поблизу, але, як і будь-яка функція, що базується на розташуванні, ця функція викликає проблеми з безпекою для багатьох користувачів. Ghost Mode дозволяє користувачам повністю вимкнути цю функцію, і зі змінами користувачі тепер можуть відключити функцію, перш ніж вирушати на ту сторону-сюрприз, не потрібно пам’ятати про її повторне ввімкнення.

Окрім того, тепер у користувачів iOS з’явився новий ярлик - натискання та утримання імені користувача відкриє опції перегляду історії цієї людини, надсилання їм знімка та інших ярликів.

Оновлення iOS доступне вже в App Store, а зміни в режимі Ghost очікуються на Android найближчим часом.

Останні повідомлення