Як увімкнути темний режим у Windows 10

Спроба працювати рано вранці з яскравим екраном комп’ютера часто може спричинити шок для системи. Навіть якщо рівень яскравості знижений, деякі ноутбуки просто відчувають себе занадто яскравими в певний час доби. Тут з’являється темний режим.

Окрім того, щоб відпочити очам, увімкнення темного режиму в такій системі, як Windows 10, також може потенційно допомогти зберегти життя вашого акумулятора.

Увімкнення темного режиму Windows 10

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

В оновленні для Windows 10 жовтня 2018 року Microsoft розширила темну тему, включивши всі частини Провідника файлів. Це розширення означає, що речі стануть набагато живішими, якщо ввімкнути темний режим. Ось як ви можете його ввімкнути в найновішій версії Windows 10.

Крок 1: Йти до Налаштування Windows 10. Ви можете ввести його в рядок пошуку Windows або натиснути Передач значок у Почніть меню.

Крок 2: Направлятися до Персоналізація, на якому є значок пензля над монітором комп’ютера.

Крок 3: Коливідкриється вікно, натисніть Кольори на лівій бічній панелі.

Крок 4: Прокрутіть до середини сторінки та знайдіть розділ із написомВиберіть свій режим Windows за замовчуванням. Потім ви захочете натиснути опцію, яка говоритьВиберіть свій колір. Виберіть варіант, який говорить Темний.

Крок 5: Цей крок необов’язковий, але ви також можете вибрати колір акценту. Прокрутіть до кольорової палітри у верхній частині Кольори вікно. При активованому темному режимі колір акценту стає ще більш важливим, щоб допомогти вам знайти межі Windows і визначити, де все одне.

Кольори Windows 10

Ми радимо остерігатися дуже темних кольорів, таких як темні зелені та сірі кольори, оскільки їх важче помітити. Світліші, помітніші кольори, як правило, краще. Червоні особливо різкі, тоді як блюз додає найбільшої видимості. Зміни миттєві, тому сміливо натискайте, поки не знайдете колір, який працює.

Майте на увазі, що багато додатків також дозволяють змінювати налаштування кольору для цього окремого додатка. Отже, якщо ви знайдете ідеальну комбінацію акцентів, але вона не працює з вашими додатками, є спосіб це виправити. Зайдіть в рідні налаштування програми та знайдіть варіанти, щоб змінити тему або кольоровий режим.

Бонусна порада: Активуйте темний режим у Microsoft Office

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Темний режим також можна застосувати безпосередньо до Microsoft Office, що є чудовою новиною для тих, хто багато використовує його - з особистих чи ділових причин.

Ви можете затемнити інструменти Office, перейшовши на вкладку Файл і вибравши Параметри на загальній частині бічної панелі. Опинившись у цьому розділі, знайдіть заголовок із написом «Персоналізуйте свою копію Microsoft Office».

Одним із останніх варіантів, який ви побачите тут, є опція «Тема офісу». Виберіть це і встановіть його на чорний для темного режиму.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found