Як завантажити фільми на свій iPad

Як завантажити фільми на ipad версії 1455043857 apple air 2 або mini 4

IPad, зокрема чудовий (і величезний) iPad Pro, чудово підходить для перегляду фільмів. Постійно з роками стаючи тоншим і легшим, популярний планшет тепер ідеально підходить для горизонтального перегляду, незалежно від того, знаходитесь ви на дивані чи загорнутий у ліжко. Незважаючи на те, що він піддається багатству потокових відеосервісів, завдяки супутнім та, як правило, дуже потужним програмам, для перегляду їм потрібне з’єднання з Інтернетом.

Це не завжди можливо, особливо якщо у вас є iPad лише Wi-Fi, що може зробити подорож із планшетом трохи нудною. У цих ситуаціях вам потрібні вже завантажені розваги, а для цього вам потрібно знати, як перенести файли з комп’ютера чи Інтернету на iPad.

Ми зібрали декілька найпопулярніших способів передачі відеофайлів на ваш iPad та виклали прості у користуванні інструкції, щоб ви більше не залишалися без фільмів.

iTunes

itunes_movies

Як ми побачимо, використання iTunes - не єдиний варіант, але це, мабуть, найпростіший спосіб передати фільми з комп’ютера на iPad. Цим самим методом можна також передати фільми, які були взяті в оренду або придбані через iTunes Store, цифрові копії, що постачаються з фізичними дисками, або інші фільми, які ви вже зберігали на своєму комп'ютері.

 • Відкрийте iTunes на комп’ютері та підключіть iPad.
 • Виберіть iPad у меню пристрою у верхньому лівому куті екрана.
 • Торкніться Фільми зі списку опцій, що працює в лівій частині iTunes, ви побачите сторінку з усіма переліченими сумісними файлами фільмів.
 • Поставте прапорець біля пункту Синхронізація фільмів та виберіть фільми, які потрібно синхронізувати з iPad
 • Якщо ви хочете, щоб вони були всі, і щоб планшет оновлювався щоразу, коли він синхронізується з вашим комп’ютером, установіть прапорець Автоматично включати та збережіть параметр Усі.
 • Якщо ви не бачите всіх своїх файлів у розділі "Фільми", перевірте також у розділі "Телешоу", оскільки iTunes іноді може класифікувати файли дивним чином.

Крім того, фільми можна завантажувати з iTunes Store безпосередньо на планшет, не підключаючи їх до комп’ютера.

 • Виберіть додаток iTunes Store
 • Виберіть розділ Фільми в меню внизу екрана
 • Виберіть і оплатіть фільм
 • Виберіть завантаження фільму для перегляду в режимі офлайн

Відео, придбані або орендовані через iTunes, знаходяться в програмі "Відео" на iPad. Термін оренди закінчується через 30 днів, і як тільки ви починаєте перегляд, вам потрібно закінчити за 24 години, тому не варто тусуватися.

Google Play

Google Play фільми

Якщо ви купуєте фільми чи телевізійні шоу з Google Play, їх також можна завантажити на iPad, готові до перегляду в будь-який час, і вам не потрібно синхронізувати планшет із комп’ютером, щоб отримати їх. Однак вам знадобиться з’єднання Wi-Fi, тому, якщо ви готуєтесь до поїздки, то краще вибудувати їх у чергу перед від’їздом.

 • Завантажте програму Play Movies із магазину iTunes App Store на свій iPad.
 • Відкрийте програму та виберіть свій обліковий запис Google.
 • Коли програма заповниться вашим вмістом, натисніть кнопку меню у верхньому лівому куті екрана
 • Виберіть Моя бібліотека
 • Фільми, які ви придбали, будуть перераховані, а до кожного додано кнопку завантаження. Торкніться цього, і файл завантажиться готовим до перегляду в режимі офлайн.

Амазонка

Amazon Prime Watch миттєво

Якщо ви підписуєтеся на Amazon Prime і насолоджуєтесь величезною бібліотекою відео, яка поставляється з нею, ви також можете завантажити вибране або переглянути фільми зі списку бажань на свій планшет. Як і Google Play, все це виконується через додаток - у цьому випадку це Amazon Video.

 • Завантажте програму Amazon Video з iTunes App Store на свій iPad
 • Відкрийте програму та увійдіть у свій обліковий запис Amazon.
 • Торкніться кнопки "Список бажань" внизу екрана та виберіть фільм чи епізод, який потрібно завантажити.
 • Параметр завантаження фільмів відображається поруч із заголовком, а для серіалів біля кожного окремого епізоду відображається кнопка завантаження.

Пам’ятайте, що все, завантажене за допомогою Prime, буде відтворюватися лише тоді, коли ви підписалися на Prime. Якщо ви раніше купували цифровий вміст через Amazon, ви також знайдете можливість завантажити його для використання в автономному режимі в цьому додатку. Однак тут є велике обмеження - не все доступно для перегляду в режимі офлайн, незалежно від вашої підписки.

Хмарне сховище

Завантаження Dropbox

Можливо, у вас є обширна бібліотека відеофайлів, вже створена резервна копія в одній із багатьох доступних сьогодні служб хмарного зберігання. Хороша новина полягає в тому, що завантажити ці файли на свій iPad дуже просто.

Якщо на вашому комп’ютері є відеофайли, які вимагають перенесення на iPad без використання iTunes, служба хмарного сховища - це простий, але трудомісткий спосіб зробити це. Виберіть свій сервіс на вибір - Dropbox, Box, Google Drive та багато інших відомі та мають чудові програми для iOS - завантажуйте файли, а потім вибирайте та завантажуйте їх на iPad.

Наприклад, за допомогою Dropbox процес виглядає так:

 • Відвідайте свій Dropbox в Інтернеті, увійдіть у систему та натисніть кнопку Завантажити у верхньому правому куті екрана. Виберіть файл із комп’ютера.
 • Відкрийте програму Dropbox
 • Знайдіть файл, який потрібно зберегти для використання в режимі офлайн
 • Торкніться кнопки зі стрілкою для завантаження та виберіть Зробити доступним офлайн

VLC

VLC

Що робити, якщо файли ваших фільмів не підтримуються iTunes? Вам знадобиться VLC для мобільних пристроїв, зручний додаток, який буде відтворювати майже будь-який відеофайл, який у нього потрапляє. Розумно він буде передавати файли безпосередньо з вашої хмарної служби зберігання, якщо у вас є зв’язок. Додаток універсальний і доступний для iPad, iPhone і навіть Apple Watch. Його також можна безкоштовно завантажити.

Формат отримання VLC для перегляду ваших відеофайлів передбачає синхронізацію з iTunes.

 • Відкрийте iTunes, виберіть iPad зі списку пристроїв.
 • Торкніться розділу Програми та знайдіть у списку VLC, а потім виділіть його.
 • Праворуч - порожня панель під назвою VLC Documents. Натисніть кнопку Додати внизу
 • Виберіть відеофайли з комп’ютера. Вони синхронізуються з вашим iPad, готовим до відтворення у додатку VLC.

Є багато інших програм, які надають послуги, подібні до VLC, можливо, у вас є улюблений? Якщо так, поділіться цим у коментарях нижче.

Інші варіанти

Vimeo

Якщо ви перебуваєте у Великобританії, BBC iPlayer та програми для потокового передавання All 4 TV дозволяють завантажувати певні програми обмеженим часом. Додаток Vimeo має вбудовану опцію для завантаження відео, готових до перегляду в автономному режимі, і вони зберігаються всередині програми. YouTube не має тієї самої функції, але є сторонні програми (більшість з яких надходять і відходять з App Store через потрапляння в сіру зону авторських прав), які виконуватимуть ту саму роботу.

Ось і все для нашого опису найпростіших способів відтворення відеофайлів на вашому iPad, незалежно від того, встановлено з’єднання для передачі даних чи ні. Ми додамо ще більше в майбутньому, тому перевірте ще раз.

Останні повідомлення