Як розводити коней в Minecraft

Хоча багато коней, швидше за все, кочують у вас Minecraft світі, ви можете захотіти займатися розведенням коней, де б ви не влаштували свій будинок. Завжди розумно мати вдома резервного коня на випадок, якщо небезпека спіткає вашого коня, або ви можете зіграти ролі та захотіти створити справжнє ранчо для коней.

Розведення власної коні на замовлення Minecraft досить просто, але вам потрібні кілька конкретних пунктів, і ми також маємо кілька порад. Перегляньте цей посібник, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про розведення коней Minecraft.

Де знайти коней

Кінь, курка та свиня в Minecraft Mojang

Коні нерестяться на рівнинах і в саванах стадами від двох до шести. В основному це рівнинні, трав’янисті ділянки з кількома розкиданими деревами. Існує безліч різноманітних кольорів - білий, каштановий, чорний, сірий, коричневий та льняний каштан - із купою різних позначень, з якими кінь може нереститися, і стада, ймовірно, будуть схожі. Хоча у світі не складно знайти стадо коней, можливо, вам доведеться провести полювання, щоб знайти певний колір, якщо вам подобається.

Ви також можете знайти коней у конюшнях у створених селах, якщо ви готові вкрасти одного, а не знайти його в дикій природі.

Як розводити коней

Для початку вам потрібно знайти і приручити двох коней, які ви хочете стати батьками вашого нового коня. У нас є окреме керівництво про те, як приручити коня, але процес досить простий - вам потрібно піднятися і спробувати їздити на дикому коні знову і знову, поки він нарешті не здасться (маленькі сердечка з’являться над його голова, коли її приручають).

Тепер, коли у вас є два приручених коня, ви спробуєте перевести їх у “любовний режим”, щоб вони дали коня чи лоша. Для цього коні повинні знаходитись у межах восьми кварталів один від одного, тому набагато простіше, якщо ви побудуєте невеликий загон із огорожами, щоб вони не віддалялись і ускладнювали розведення. Помістивши їх, ви можете змусити їх увійти в режим любові, нагодувавши їх або золотими яблуками, або золотою морквою. Годуйте кожного достатньо, щоб над їхніми головами з’являлися серця. Коли обоє коней мають серця, вони повертатимуться і рухатимуться назустріч один одному. За короткий час серця зникнуть і з’явиться лоша!

Якщо ви намагаєтеся розвести купу дитячих коней одночасно, знайте, що у двох коней, які створили лоша, є період охолодження п’ять хвилин, перш ніж вони зможуть знову розмножуватися.

Твоє нове лоша

Тепер, коли у вас є милий новий дитячий кінь, пора святкувати. Зробіть кілька знімків екрану для запису, якщо вам потрібно, адже лоша дозріє і перетвориться на дорослого коня всього за 20 хвилин. Вам потрібно буде пройти процес приручення з новим конем, як і з його батьками. Як тільки це закінчиться, ви зможете покататися на коні і взяти його з собою в пригоди.

У лоша 44,44% схожих на батьків, а 11,11% випадковий колір. Статистика лоша - здоров’я, швидкість руху та сила стрибка - визначається шляхом усереднення статистики обох батьків із випадково визначеним третім набором.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found