Як грати в мультиплеер Minecraft

Minecraft добре підходить для сольної гри, але приєднання кількох друзів до дій робить досвід ще приємнішим. Налаштування багатокористувацької гри в Minecraft це простий процес, але він дещо різниться залежно від платформи, якою ви користуєтесь, і від того, знаходяться ваші друзі поруч або на півсвіту. Ось чотири способи гри Minecraft багатокористувацька.

Подальше читання

 • Найкращі шейдери Minecraft
 • Найкращі багатокористувацькі ігри на ПК
 • Як зробити ковадло в Minecraft

Основи мультиплеєра Minecraft

Minecraft надає користувачам чотири різні способи зв’язку між собою, кожен із яких має свої переваги та недоліки. Але перед тим, як вступати в гру з друзями, важливо переконатися, що всі гравці, які намагаються приєднатися до багатокористувацької сесії, працюють в одній версії гри. Це означає, що ви захочете перевірити, чи оновлена ​​ваша версія останніми виправленнями вмісту; інакше під час спроби зустрітися зі своїми друзями ви зіткнетеся з деякими нерівностями. Це можна зробити, перейшовши у ваш улюблений магазин програм платформ, або переглянувши Minecraft Довідковий центр на ПК.

Ви також хочете переконатися, що всі зацікавлені сторони запускають одне і те ж видання Minecraft - або Java, або Bedrock. Java доступна лише для програвачів ПК, тому, якщо ви граєте на мобільному телефоні чи консолі, це одна річ, про яку потрібно турбуватися. Коли ви впевнені, що всі гравці використовують однакову версію та версію гри, ви готові розпочати авантюру разом.

Локальна мережа багатокористувацька (LAN)

Якщо ви прагнете швидко створити світ для друзів, які перебувають у тій самій кімнаті, що і ви, не дивіться далі, ніж налаштування гри в локальну мережу. Поки всі гравці підключені до однієї мережі, вони зможуть бачити ваш сервер і приєднуватися до нього.

Minecraft: Налаштування локальної мережі Java Edition

Ось як розпочати гру в локальній мережі для тих, хто працює на Java Edition:

 • Стартап Minecraft і виберіть Один гравець.
 • Після того, як світ закінчив завантаження, підтягніть Меню натисканням кнопки вихід ключ
 • Виберіть Відкрито для локальної мережі варіант
 • Виберіть ігровий режим, який ви хочете провести.
 • Виберіть Запустіть LAN World.
 • Гравці, які хочуть приєднатися до гри, повинні вибрати Багатокористувацька з головного меню.
 • Якщо вони підключені до однієї мережі, ваша локальна гра повинна бути виявлена.

Minecraft Bedrock

Усе стає набагато простіше, якщо ви граєте у Bedrock Edition на ПК, Xbox, iOS або Android. Ось усе, що вам потрібно зробити, щоб розпочати гру в локальну мережу:

 • Почніть гру та натисніть Грати, потім створіть або відредагуйте світ, натиснувши кнопку пера.
 • Виберіть Багатокористувацька і увімкніть Видно для локальної мережі варіант.
 • Запустіть світ.
 • Гравці можуть приєднатися до гри, перейшовши на Грати меню, перейшовши до Друзі розділ, і шукає відповідну гру локальної мережі.

Створення онлайн-сервера

Запуск сервера Minecraft

Все стає дещо складнішим, коли ви вирішите розмістити власний сервер. Ці платформи дозволять декільком гравцям приєднатися до одного сеансу, незалежно від місцезнаходження у світі. Створення власного сервера ідеально підходить для людей, які хочуть мати великий контроль над усіма аспектами свого світу, і не проти попрацювати трохи технічного жаргону. Minecraft містить купу навчальних посібників, які детально описують процес налаштування сервера, але ось короткий огляд того, як їх запустити та приєднатися до них.

Minecraft: Інтернет-сервери Java Edition

 • Щоб створити власний сервер, вам потрібно встановити файл сервера із офіційного Minecraft веб-сайт.
 • Після того, як сервер створили ви або ваш найкваліфікованіший друг, ви можете приєднатися до світу, натиснувши на Багатокористувацька , потім виберіть Додати сервер та введення відповідної IP-адреси.
 • Ви також можете приєднатися до загальнодоступних серверів, використовуючи цей метод, якщо ви знаєте його офіційну IP-адресу. Приєднання до загальнодоступних серверів - це чудовий спосіб швидко вступити в багатокористувацьку дію без необхідності створювати власний приватний сервер.

Minecraft: Bedrock Edition

 • Видання Bedrock Edition підтримує лише три офіційні сервери - Mineplex, InPVP та Lifeboat.
 • Перейдіть на вкладку Сервери та виберіть ту, до якої ви хочете приєднатися.
 • Зовнішні сервери можна додати за допомогою Додати сервер опція та введення всієї необхідної інформації; однак ця функція обмежена на консолях.

Використання Minecraft Realms

Можливо, це шлях Minecraft хоче, щоб ви випробували його багатокористувацьку. Побудований Mojang з нуля, Realms пропонує десятки неймовірних світів для вивчення, а також дозволяє створювати та вести власні ігри. Ви обмежені 10 друзями, але налаштування напрочуд легкі порівняно з більшістю інших методів.

Обидві версії виконують подібний набір кроків для підключення до Realms. Ось як це працює:

 • По-перше, вам потрібно буде створити Царство для підключення ваших друзів. Просто натисніть Грати а потім виберіть Створюйте у сферах після налаштування його налаштувань.
 • Далі вам потрібно буде запросити гравців. Поверніться до головного меню та натисніть Грати кнопку знову. Звідси виберіть Редагувати і натисніть на Члени вкладку.
 • Тепер ви зможете розіслати запрошення кожному з своїх друзів. Після того, як вони приймуть запрошення, вони можуть приєднатися до Вашого Королівства, вибравши Сфери Minecraft у головному меню та клацніть на відповідний світ.

Якщо у вас виникли проблеми з Realms, Mojang має детальний опис загальних проблем на своєму офіційному веб-сайті.

Розділений екран

Хоча це доступно лише на консолях, граючи Minecraft у розділеному екрані досить просто. Просто переконайтеся, що у вас є достатньо контролерів для всіх ваших програвачів (до чотирьох), і вони належним чином підключені до вашої системи. Щойно ви почнете гру, екран повинен автоматично розділитися, щоб вмістити всіх, хто грає.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found