Як видалити програми з iPhone

Сучасні айфони дають користувачам розкіш набагато більше місця, ніж у перші дні ери смартфонів. Ще в 2007 році перший iPhone містив лише 4 ГБ, 8 ГБ або 16 ГБ, причому остання опція зберігання залишалася в режимі очікування на довгі роки. Незважаючи на те, що останні покоління збільшили мінімальний обсяг пам’яті до 32 ГБ, а пізніше 64 ГБ - що вважається ледь задовільним у ці важкі дні, - деякі користувачі все ще дивом виживають із 16 ГБ на своїх старих телефонах.

Коли у вас є такий низький обсяг пам’яті, вам слід пильно керувати своїми даними, файлами та програмами. Незалежно від того, чи є у вас мінімум 16 ГБ пам’яті чи екстравагантні 512 ГБ, ми покажемо вам основи управління програмами, щоб вам ніколи не доводилося бачити попередження про те, що у вас закінчується місце в найнезручніший час, і ви ніколи не перевантажені програмами, які вам не потрібні чи потрібні.

Якщо ви любите циклічно переглядати програми, щоб просто подивитися, що там, ось 100 найкращих додатків для iPhone, тому ви можете знайти кілька хороших альтернатив, щоб замінити ті, які збираєтеся смітити.

Видалення одного додатка

як видалити програми на iphone deleteapp2 - -як видалити програми на iphone deleteapp1як видалити програми на iphone deleteapp4як видалити програми на iphone deleteapp3 - -
 • Торкніться і утримуйте піктограму програми, яку ви хочете видалити, доки вона не згорнеться або не відобразиться меню швидких дій. Якщо спливає меню швидких дій, ви побачите команду Редагувати головний екран або Видалити додаток. Видалення програми змушує піктограму миттєво зникати. «Редагувати головний екран» встановлює для всієї сукупності піктограм хитання, дозволяючи вам послідовно видаляти кілька програм з головного екрана.
 • Цей багатоступеневий процес дебютував з iPhone 6s і був отриманий завдяки підтримці технології 3D Touch. За допомогою 3D Touch екран iPhone міг розрізняти натискання, утримання, тривале натискання та інтенсивність натискання для виконання різних завдань. У iOS 13 Apple замінила Haptic Touch на 3D Touch, тож тепер сенсорний екран iPhone більше не розрізняє сильний натискання та легкий натиск - тепер це все один рівень тиску, щоб викликати меню Quick Action.
 • Якщо натиснути Редагувати головний екран, у верхньому лівому куті всіх піктограм на вашому екрані з’являється знак X.
 • Торкніться значка X видалити програму, від якої ви хочете позбутися.
 • Коли ви натискаєте X, попередження нагадує, що видалення програми також видаляє її дані.
 • Торкніться Видалити і додаток зникає разом із будь-якою інформацією, яку він зберігає, за винятком випадків, коли ця інформація резервно копіюється в Інтернеті.

Зауважте, що видалення програми не видаляє жодної підписки, пов’язаної з нею. Вам потрібно буде скасувати підписку окремо, а також видалити програму з екрана. Залежно від того, який додаток ви використовуєте, до нього застосовуватимуться різні унікальні дії.

Використання обмежень

Обмеження iOSяк видалити програми на iphone обмеження2як видалити програми на iphone обмеження3як видалити програми на iphone обмеження4як видалити програми на iphone обмеження5як видалити програми на iphone обмеження777як видалити програми на iphone обмеження6як видалити програми на iphone обмеження 8

Якщо у вас виникають проблеми з видаленням програм, можливо, ця функція ненавмисно обмежена. Функція обмежень iPhone у iOS 13 дозволяє блокувати або обмежувати певні програми та функції або обмежує деякі налаштування для покупок та видалення програм, завантажень та конфіденційності. Доступ до функції Обмеження здійснюється через програму Screen Time. Функція iTunes & App Store Purchases дозволяє керувати функціональністю щодо встановлення, видалення та здійснення покупок за допомогою програм. Щоб переконатися, що ви можете видаляти програми, виконайте наступне.

 • Торкніться Налаштування> Час використання.
 • Торкніться Увімкніть час екрану.
 • Торкніться Продовжуйте.
 • Торкніться Це мій iPhone або IPhone моєї дитини.
 • Торкніться Обмеження вмісту та конфіденційності і увімкніть його, а потім натисніть Покупки в iTunes та App Store.
 • Торкніться Видалення програм >Дозвольте.

Видалення або завантаження програми

Видалити всі програмияк видалити програми на iphoneяк видалити програми на iphoneяк видалити програми на iphone

Якщо ви хочете надзвичайно швидко видалити програми з телефону, ви можете отримати точний опис того, що у вас є на даний момент, скільки місця він займає, а також можливість завантажити або просто смітити додатки, що порушують. Це не зовсім ядерний варіант, але він близький.

 • Йти до Налаштування > Загальні.
 • ТоркнітьсяЗберігання iPhone. Це відкриває повний список програм, завантажених зараз на ваш телефон. Вибір програми переводить вас на певний екран, який показує, скільки даних використовує програма, і дає вам можливість Видалити додатокабо Розвантажити додаток.
 • ВибираючиРозвантажити додатоквидаляє додаток, але зберігає пов'язані з ним документи та дані. Піктограма залишається на головному екрані з піктограмою хмари поруч із іменем, щоб ви знали, що потрібно її повторно завантажити.
 • ВибираючиВидалити додатокпозбавляється програми та всіх її документів та даних, звільняючи простір.

Приховування вбудованих програм

як видалити програми на рідному iphone1Сховати вбудовані програми

Деякі програми iOS - Контакти, Пошта та FaceTime, серед інших - вбудовані в операційну систему та за замовчуванням включені у Ваш телефон, оскільки вони підключаються до основних служб iPhone. До цих програм належать Камера, Фотографії, Годинник, Магазин додатків, Safari, Гаманець, Здоров’я та Знайти мене.

Хоча ви не можете остаточно видалити ці програми, тепер ви можете приховати більшість з них на захаращеному головному екрані. Довго натискайте піктограму програми, доки не з’явиться меню Швидка дія, і торкніться Редагувати головний екран. Коли піктограми програм почнуть хитатися, торкніться значка X у верхньому лівому куті піктограм, які потрібно сховати. Ця дія видаляє програму з екрану, але дані та можливості програми залишаються на вашому iPhone. Ви завжди можете повторно завантажити ці програми через App Store пізніше, якщо це необхідно.

Останні повідомлення