Як безкоштовно надсилати великі файли

Можливість ділитися файлами з іншими - одна з багатьох переваг сучасних технологій. Але коли ці файли занадто великі для спільного використання та передачі, все може стати набагато складніше.

Ми тут, щоб повідомити вам, що існують прості способи безкоштовного надсилання та завантаження великих файлів. У цій публікації ми зібрали список безкоштовних хмарних служб зберігання даних та надали поради щодо прискорення процесу передачі файлів.

Стискайте файли перед надсиланням

Незалежно від того, як ви вирішите надіслати файл, зменшення його розміру допоможе лише з точки зору зберігання. Стиснення файлів не тільки зменшить все, що ви намагаєтеся надіслати, але і швидше передасть, незалежно від того, який метод ви вибрали - будь то електронна пошта, FTP або хмарне сховище. Те саме стосується і користувачів смартфонів.

Більшість комп’ютерів мають вбудовану програму стиснення файлів, тому створення ZIP-файлу займає лише кілька клацань. Ось як це зробити.

WindowsМак
Знайдіть файл, який потрібно стиснутиЗнайдіть файл, який потрібно стиснути
Клацніть правою кнопкою миші та виберіть ВідправитиКлацання двома пальцями / Control + натисніть на файл
Вибирайте Стиснута (застібкована) папкаВиберіть Стиснути… [Назва файлу]

Якщо ви передаєте музичні файли чи відео, радимо використовувати стиснення RAR замість ZIP, оскільки в ньому використовується кращий алгоритм стиснення, який зазвичай зменшує втрату даних та пошкодження файлів. Для цього ми рекомендуємо використовувати 7-Zip, оскільки цей архіватор файлів із відкритим кодом є одним з найкращих на сьогоднішній день.

Завантажте в хмарну службу зберігання

Найкращий і найпопулярніший варіант передачі великих файлів - це завантаження їх в Інтернет-службу зберігання, де бажаний одержувач може їх завантажити. Завдяки хмарним обчисленням існує мільйон таких типів послуг, тому ми підібрали для вас найкращі.

Нижче ви знайдете короткий список наших поточних вибраних, які пропонують багато місця для зберігання, безпеки та спільного використання. Ми не будемо вдаватися до деталей, як користуватися кожною програмою, натомість надамо короткі описи, які допоможуть вам знайти послугу, яка відповідає вашим потребам.

Google Drive

Google Drive пропонує до 15 ГБ безкоштовного сховища та дозволяє обмінюватися великими файлами, такими як зображення та відео, лише за кілька кліків. Він навіть має опції резервного копіювання та синхронізації, які є корисними функціями.

Якщо у вас вже є обліковий запис Gmail, ви не можете перемогти простоту Диска, оскільки він фактично вбудований прямо в службу електронної пошти. Ви можете "вкладати" файли до електронних листів, що зберігаються у вашому обліковому записі Диска, просто натиснувши логотип Google Drive у вікні складання електронної пошти.

Оновлення до платної версії Диска забезпечує 100 ГБ пам’яті за 2 долари на місяць, 200 ГБ за 3 долари на місяць або 2 ТБ пам’яті - це 2000 ГБ - за 10 доларів. Існує також опція 10 ТБ за 100 доларів на місяць і більші пакети, навіть якщо ви плануєте ділитися великими файлами. Будь-які користувачі, які заплатили за оновлення, автоматично перейдуть на Google One, якщо вони доступні в країні їх проживання, і отримають безкоштовне оновлення на 100 Гб, яке можна поділити до шести користувачів, а також експертну підтримку від Google.

Покупці Chromebook також отримують безкоштовні 100 ГБ на 12 місяців, тому обов’язково скористайтеся цим, якщо зможете.

Dropbox

Найчастіше у порівнянні з Google Drive, Dropbox - це ще один чудовий варіант хмарного сховища, який пропонує 2 ГБ вільного місця для зберігання та різноманітні параметри спільного використання. Базовий набір функцій більш-менш такий самий, як Google Drive, але Dropbox також пропонує мобільний додаток для пристроїв, що не належать до Android та iOS, таких як Kindle Fire.

Ви можете розширити можливості зберігання кількома захоплюючими способами, але також доступні преміум-рахунки. За 10 доларів на місяць ви можете отримати обліковий запис Plus із 2 ТБ місця, тоді як 17 доларів на місяць надає вам 3 ТБ місця для зберігання та кілька розширених функцій, а також розширені засоби керування спільним доступом, включаючи можливість встановлювати паролі та створювати посилання, що закінчуються.

OneDrive

Послуга OneDrive від Microsoft за ці роки зазнала значних модернізацій та оновлення, що робить її одним з найбільш конкурентоспроможних рішень для зберігання файлів і папок в Інтернеті. Завдяки системі спільних папок ви можете будь-коли поділитися чим завгодно і припинити це натисканням кнопки, коли закінчите. Безкоштовний пакет забезпечує вам 5 ГБ безкоштовного сховища, тоді як $ 2 на місяць збільшує це до 100 ГБ. Якщо ви підписалися на Office 365, ви також можете безкоштовно користуватися 1 ТБ сховища OneDrive як частину свого плану.

Коробка

Box має більше ділових нахилів, ніж деякі інші пропозиції в цьому розділі. Хоча це не означає, що в ньому відсутні функції, придатні для приватних осіб, для доступу до його функцій спільного використання файлів і папок вам потрібно буде здійснити покупку в обліковому записі компанії (принаймні на рівні початківця), який вимагає щонайменше трьох користувачів. Кожен коштуватиме близько 5 доларів на місяць. Він також пропонує безкоштовну пропозицію зберігання та доступні пакети.

Файли та папки, якими спільно користуються ці облікові записи, можуть бути захищені паролем, тому це корисна функція безпеки, яка робить Box чудовим вибором для тих, кого турбує конфіденційність та безпека їх даних.

MediaFire

MediaFire надає 10 ГБ базового облікового запису, хоча користувачі можуть заробити до 50 ГБ безкоштовного сховища в цілому та мають неймовірно прості інструменти спільного використання. Однак із зазначеним планом існує 10 Гб максимального розміру, але великі файли все одно можуть завантажуватися без проблем. Ви також можете отримати 1 ТБ за 4 долари на місяць.

pCloud

Послуги передачі файлів pCloud є чудовими і особливо добре підходять для передачі великих файлів. Послуга не обмежує розмір файлу або швидкість передачі файлів, тому ви можете переміщувати файли так швидко, наскільки це може обробляти ваше підключення до Інтернету, корисна функція для тих, хто має гігабітну мережу. Послуга також пропонує безліч додаткових функцій, включаючи можливість спільного використання посилань для завантаження та завантаження, а також повну безпеку, яка включає п’ять додаткових копій вашого файлу на різних серверах, щоб переконатися, що він не втрачений. Послуга дійсно пропонує безкоштовну пробну версію, яку ви можете використовувати для короткочасного обміну, але вам доведеться внести одноразовий платіж або отримати передплату, щоб розблокувати послугу назавжди.

Масв

Masv - це служба передачі файлів, спеціально розроблена для великих відеофайлів, графічних файлів та інших вимогливих передач, які повинні робити творчі професіонали. Якщо ви працюєте з файлами обсягом більше 20 ГБ, ви захочете переглянути цю послугу. Masv використовує 160 серверів по всьому світу, щоб максимально підвищити швидкість передачі даних, зберігаючи при цьому все досить просто, щоб зрозуміти всілякі клієнти. Це цінова послуга, але з можливістю оплати, яка дозволяє вам заощадити якомога більше. Ви також можете розпочати з безкоштовної семиденної пробної версії, яка пропонує 100 ГБ даних безкоштовно.

Альтернатива: Протокол передачі файлів (FTP)

У міру того, як хмарне сховище стає все більш популярним, методи старої школи, такі як FTP - протокол передачі файлів, здебільшого втратили свою прихильність і роблять заголовки лише тоді, коли хакери з ними возиться. Але якщо ви не хочете стискати файли перед надсиланням, FTP все ще найкращий вибір. Створений для передачі великих файлів, для початку використання цього протоколу потрібен лише належний FTP-клієнт.

У наш час існують варіанти FTP, які поєднують передачу FTP із протоколами безпеки, наприклад SFTP та FTPS, тому безпечніше надсилати файли. Багато з цих опцій призначені для ділового використання, однак мають обмежену цінність для домашніх користувачів, які намагаються передати файли. Якщо ви займаєтеся бізнесом, можливо, ви захочете розглянути такі послуги, як Sharefile або ExaVault, які використовують безпечні технології FTP для своїх рішень. Зверніть увагу, що ExaVault пропонує безкоштовну пробну версію, якщо ви віддаєте перевагу спробувати, перш ніж її придбати.

FTP - це відносно тривалий процес, і це набагато складніше, ніж просто завантаження ваших файлів у хмарну службу зберігання, але все-таки це надійний метод безкоштовного переміщення великих файлів. Посібник із того, що саме таке FTP і як ним користуватися, перегляньте наш поглиблений підручник.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found