Як розблокувати когось у Facebook

Можливо, ви занадто поспішно блокували цю одну особу у Facebook ... або, можливо, ви просто хочете трохи підглядати, щоб побачити, що вони задумали. У будь-якому випадку, розблокувати людину у Facebook досить просто. Ви можете зробити це або на своєму мобільному телефоні, або на веб-сайті. Ось як розблокувати когось у Facebook, коли ви передумали.

Розблокування за допомогою програми Facebook

Щоб розблокувати когось за допомогою програми, перейдіть у свою стрічку та торкніться кнопки меню у верхньому правому куті. Тоді вибирай Налаштування та конфіденційність <Налаштування <Блокування. Звідти ви побачите список усіх, кого ви заблокували, починаючи з останньої. Торкніться значка Розблокувати біля імені людини, і все готово.

Розблокування за допомогою веб-сайту Facebook

Коли ви перебуваєте на веб-сайті Facebook, розблокування дещо інше, але все одно легко. Перейдіть до своєї стрічки та натисніть маленьку стрілку у верхній правій частині екрана. Потім виберіть Налаштування зі спадного меню. Правий бік сторінки налаштувань буде a Блокування варіант. Натисніть на нього, і на екрані з’явиться список людей, яких ви заблокували. Ви можете шукати людину, яку хочете розблокувати, використовуючи інструмент пошуку, або, якщо ви вже бачите її, натисніть Розблокувати кнопку за їх ім'ям.

Що відбувається, коли ви розблокуєте когось

Тепер, коли ви розблокували цю особу, ви можете бачити всі публікації та інформацію, яку вони зробили доступною для загального користування. Якщо ви хочете глибше заглибитися в їх публікації, вам потрібно буде їх подружити. Вони також можуть бачити вашу хронологію та все, що ви встановили для загальнодоступного, тому будьте обережні. Крім того, вони можуть зв’язатися з вами, якщо зрозуміють, що їх розблокували. Теги на фотографіях та публікаціях нещодавно розблокованої особи також знову стануть активними на вашій хронології.

Крім того, вам доведеться почекати 48 годин, перш ніж ви зможете повторно заблокувати особу. Отже, якщо ви просто хочете швидко заглянути на їх сторінку, ви не зможете знову викинути блок, поки не закінчиться обмеження часу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found