Facebook намагається повернути функцію близьких друзів на карту

Мало використовуваний інструмент обміну місцезнаходженнями Facebook, можливо, оновлюється. Нещодавно Facebook підтвердив тест оновленого «Друзів поблизу», який використовує новий вигляд карти для інструменту. Інструмент дозволу розміщує друзів на карті, щоб побачити, хто поруч, не показуючи точного місцезнаходження.

Facebook Nearby Friends був запущений в 2014 році, хоча схожа функція була протестована ще в 2012 році. Інструмент зазнав декількох різних виглядів, але в даний час пропонується у вигляді списку, який лише показує місто та відстань друзів. Замість тесту за замовчуванням подано карту, що показує групи друзів, розташовані в межах міст на карті. Як і вигляд списку, вигляд карти не визначає конкретні місця, а показує загальне місцезнаходження.

Facebook тестує вигляд карти в "Найближчі друзі" pic.twitter.com/stFzFzOjxu

- Джейн Маньчун Вонг (@wongmjane) 2 жовтня 2018 року

Інструмент розроблений, щоб допомогти друзям підключитися в автономному режимі за допомогою онлайн-інструменту, але це не один з найпопулярніших інструментів Facebook. Користувачі мають увімкнути та ввімкнути дозволи на доступ до місцезнаходження, щоб використовувати друзів поблизу. Проблеми конфіденційності, ймовірно, заважають багатьом користувачам використовувати цю функцію, і менш помітне місце в меню програми, ймовірно, теж не допомагає.

Хоча в даний час інструмент виглядає як список найближчих друзів, він спочатку запускався з переглядом карти за допомогою Карт Google. Ця функція також дозволила користувачам надіслати точне місце розташування іншим сусіднім друзям, а також час і пропозицію зустрітися. Друзі поруч також надсилають сповіщення, коли нові друзі поруч.

На скріншотах тесту показано оновлену карту (без ярлика Карт Google) із колами та зображеннями профілю, на яких показані всі друзі, які перебувають у певному місті чи поблизу нього. Шанувальники поточного формату можуть натиснути піктограму "переглянути список", щоб перейти до того, що бачать користувачі, які не є частиною тесту. Тест - це цікава зміна, яка повертається до подання стилю карти, з яким інструмент вперше був запущений, при цьому намагаючись зберегти деяку подобу приватності, показуючи місто, а не точну будівлю.

Хоча «Друзі поблизу» існують кілька років, зараз інструмент має більшу конкуренцію з такими опціями, як Snap Map. Версія Snapchat, поряд із зазначенням місця перебування друзів, також відображатиме на карті Історії друзів та загальнодоступні Історії, що дозволить користувачам отримати візуальне уявлення про те, що відбувається в цьому районі.

Незважаючи на те, що Facebook підтвердив тест, поки немає вказівок на те, чи буде на карті розгортатися ширше.

Останні повідомлення