Найпоширеніші проблеми Nintendo 3DS та способи їх усунення

3DS - одна з найкращих консолей навколо, з чудовою бібліотекою, побудованою майже 10 років в обігу. Але система також зіткнулася зі своєю неабиякою часткою технічної гикавки протягом багатьох років. Немає нічого гіршого, ніж витягнути свій 3DS, лише виявити, що він працює не так, як очікувалося, особливо коли ви не впевнені, як їх виправити.

Нижче ми склали список відомих технічних проблем, з якими стикалися власники 3DS, а також деякі кроки, які ви можете зробити, щоб їх виправити чи запобігти. Деякі з них стосуються лише певної версії системи - оригінальний дизайн 3DS істотно відрізняється, наприклад, від Нового 3DS XL, тоді як інші є проблемами, що виникають у цілому сімействі 3DS.

Подальше читання

 • 25 найкращих ігор Nintendo 3DS
 • Найпоширеніші проблеми комутатора Nintendo та способи їх усунення
 • Nintendo Switch проти Switch Lite

Як зв’язатися з Nintendo

МетодЗв'язок
Телефон1-800-255-3700
Підтримка клієнтівВеб-сайт
ФорумиВеб-сайт

Раніше на своєму веб-сайті у Nintendo була сторінка пошуку коду помилки, але вона тепер упорядкована до базової функції пошуку. Щоб скористатися ним, відвідайте сторінку підтримки тут і просто введіть код помилки у вікні пошуку у верхньому правому куті. Ви перейдете на сторінку з поясненнями коду помилки, який ви отримуєте.

Ваша система замерзає або не вимкнеться

Nintendo 3DS XL передає 16 Джеффрі Ван Кемп / Цифрові тенденції

Подібно до мобільних телефонів та комп'ютерів, Nintendo 3DS іноді може повністю заблокувати. У такому стані він не реєструватиме кнопки, які ви натискаєте, включаючи кнопку живлення. На щастя, існує відносно просте виправлення для цього, якщо воно відбудеться.

Рішення

 • Утримуйте кнопку живлення системи протягом десяти секунд для жорсткого скидання, що призведе до вимкнення консолі. Потім ви можете знову ввімкнути його, як зазвичай.
 • Якщо ви помітите, що консоль починає частіше зависати, Nintendo рекомендує оновити її до останнього програмного забезпечення системи. Для цього перейдіть до Sналаштування ystem а потім виберіть Oінші налаштування варіант. Продовжуйте натискати стрілку вправо, щоб прокручувати сторінки, поки не зустрінете Sоновлення ystem, відповідь гараздабо я згоден на всі питання та підключіть зарядний пристрій 3DS, щоб гарантувати, що консоль не втрачає заряд акумулятора.
 • Якщо після оновлення системи ви все ще стикаєтесь із проблемами, проблема може бути у грі, у яку ви граєте. Перевірте eShop на наявність нових оновлень і спробуйте скористатись інструментом відновлення завантаження Nintendo 3DS у цій грі. Її можна знайти в інтернет-магазині в розділі “історія” та “програмне забезпечення, яке можна перезавантажити”. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб відновити встановлене програмне забезпечення. Це буде ні стерти всі збережені дані, які є у вас на 3DS.
 • Але якщо жодне з цих рішень не працює, проблема може бути пов'язана з апаратним забезпеченням. Перейдіть через Інтернет-сервісну службу ремонту та попросіть їх перевірити вашу 3DS та SD-карту.

Ваша система не вийде з режиму сну

Nintendo 3DS XL вручає 5 Джеффрі Ван Кемп / Цифрові тенденції

Якщо ви виявили, що ваш 3DS не вийде з режиму сну, ваша проблема, ймовірно, пов’язана з недостатньою зарядкою акумулятора пристрою. Це може статися, коли ви відкриваєте 3DS першого покоління, і екран відмовляється оживати, або після натискання перемикача "сплячого режиму" на боці системи 2DS.

Рішення

 • Перш ніж спробувати вирішити будь-яку іншу проблему, натисніть кнопку живлення на вашій системі, щоб вимкнути та ввімкнути її знову. Якщо проблеми, пов’язані з режимом сну, більше не виникають, ви все готові.
 • Якщо він не ввімкнеться знову, а індикатор у вашій системі блимає червоним, спробуйте підключити зарядний пристрій і дати йому зарядитися, поки помаранчевий індикатор зарядки знову не погасне. Якщо він не заряджається, перейдіть до розділу "Консоль не заряджається належним чином" нижче.

Консоль не заряджається належним чином

Nintendo 3DS XL передає 6 Джеффрі Ван Кемп / Цифрові тенденції

Якщо після короткого періоду використання акумулятор розряджається, проблема може бути пов’язана із зарядним пристроєм або самою системою.

Рішення

 • Якщо у вас є зарядний пристрій 3DS, підключіть підставку до розетки і помістіть у неї свій 3DS. Якщо система не заряджається, Nintendo рекомендує надіслати на заміну консоль, адаптер змінного струму та підставку для зарядки.
 • Якщо у вас немає підставки, спробуйте підключити 3DS до розетки за допомогою іншого адаптера змінного струму.
 • Якщо консоль заряджається під час використання іншого адаптера змінного струму, це означає, що попередній адаптер несправний. Придбайте заміну, якщо вашому 3DS не виповнився рік, і в цьому випадку Nintendo може надати тут заміну. Якщо ви придбали зарядний пристрій окремо, він має 90-денну гарантію. Це особливо важливо, якщо ви нещодавно придбали новий Nintendo 3DS, оскільки в комплекті немає зарядного пристрою.
 • Якщо ваш 3DS не заряджається під час використання другого адаптера, проблема, ймовірно, пов'язана з апаратним забезпеченням, і консоль слід надіслати на ремонт.

Рядки та плями з’являються на верхньому екрані

Оригінальний 3DS був чудовим апаратним забезпеченням, коли він був запущений в 2011 році завдяки своїй технології 3D без окулярів, але його зовнішній дизайн також був досить недосконалим. Коли ви відкриваєте систему після її закриття, ви можете помітити вертикальні лінії, що з’являються на крайній лівій та крайній правій частинах верхнього екрана. Вони особливо помітні, коли ввімкнено тривимірний ефект. Це пов’язано з тим, що рамка, що оточує нижній сенсорний екран, трохи надто піднята, що змушує її контактувати з верхнім екраном.

Примітка: Моделі 3DS, оскільки оригінал було змінено, щоб запобігти цій проблемі.

Рішення

 • Отримайте захисник екрану якомога швидше. Хоча лінії, що залишаються на верхньому екрані, як правило, є лише плямами, спричиненими маслом на ваших руках, але якщо ви зіткнетеся або кинете 3DS, поки він був закритий, це може перетворитися на повноцінну подряпину, яка потребує більш масштабного ремонту .
 • Ці захисні екрани досить просто надягати і зазвичай залишають крихітний кількість вільного місця по краях як верхнього, так і нижнього екрана. Помістивши обидва в систему, використовуйте пластмасовий інструмент, що входить до комплекту, щоб перемістити будь-які бульбашки до краю та за межі протектора.
 • Вам слід інвестувати в набір 3 DS, подібний до цього, який постачається з тканиною для чищення з мікрофібри. Тримайте його у системі у футлярі, оскільки вам все одно доведеться стирати вертикальні лінії протектора, коли будете готові до гри. Однак, якщо ваша система зазнає невдач, ризик постійної подряпини тепер набагато менший.

Доповідачі "вискакують" або видають інші небажані звуки

Слабким місцем 3DS майже у кожній моделі є якість звуку. Внутрішні динаміки консолі тихі, дрібні і, як правило, чудовий стимул придбати гарні навушники. Якщо ви використовували їх у спокійній обстановці, можливо, ви також помітили лунаючий чи тріскучий звук.

Рішення

 • Рішення Nintendo це менш ніж ідеально. Спробуйте збільшити гучність вище 30% і переконайтеся, що спливаючий звук припиняється. Якщо ви не можете відтворити систему на великій гучності, наступним кроком буде використання пари навушників - знову ж таки, це не ідеальне рішення, але воно уникне конструктивної вади самої системи.
 • Якщо проблема зі спливаючою стрічкою виникає навіть тоді, коли ви граєте 3DS на великій гучності, можливо, у вашій системі є апаратний дефект, який слід усунути. Використовуйте Інтернет-службу ремонту Nintendo, щоб надіслати свою систему.

Circle Pad працює неправильно

Портативна ігрова система Nintendo 3DS XL Review джойстик

Circle Pad на лівій стороні 3DS - не найстійкіші компоненти. Конкурентоспроможні Super Smash Bros. гравці можуть засвідчити його недовговічність, і він здатний повністю зламатися, що зажадає більш масштабного ремонту. Однак, якщо ваш Circle Pad працює не так, як слід, можливо, ви зможете вирішити проблему, просто перекалібрувавши її.

Рішення

 • Повторно відкалібрувати Circle Pad досить просто. Перейдіть до Sофорти а потім О.там на 3DS і прокручуйте меню, поки не помітите Колодка.
 • Дотримуйтесь вказівок на екрані, обертаючи та рухаючи Circle Pad за вказівками.
 • Якщо це не вирішить вашу проблему, можливо, проблема пов’язана з апаратним забезпеченням. Це вимагатиме більш масштабного ремонту, і вам слід зв’язатися з Nintendo через його онлайн-сервісну службу ремонту, щоб куля прокотилася.

Як зробити нова колодка Pad

Перш ніж відправити свій 3DS на ремонт у Nintendo, можливо, ви захочете відремонтувати систему самостійно. Це виправлення може порушити гарантію вашої системи, хоча технічно воно не вимагає ніякого розбирання.

Рішення

 • Вирівняйте невеликий шматок полімерної глини, доки він не буде такого самого розміру, як оригінальний Circle Pad.
 • Натисніть його на невеликий вузол, що залишився від оригінальної колодової подушки, і переконайтеся, що він все ще може рухатися у всіх напрямках.
 • Оцініть заглиблення, що утворилося на глині, ножем або зубочисткою, а потім киньте глину у свою піч, дотримуючись інструкцій упаковки.
 • Використовуючи крихітну кількість супер клею - не використовуйте клей Gorilla, оскільки він може розширитися і зіпсуватись із внутрішніми елементами системи - і розмістіть заміну Circle Pad на вашому 3DS. Нехай ваша система відпочиває у відкритому положенні протягом доби. Тоді у вас з’явиться нова Circle Pad, повністю функціональна та готова до використання! Для більш детального візуального пояснення ви можете переглянути повний процес на 3DS XL тут.
 • Якщо це рішення не впливає на ваш човен, вам доведеться відправити систему на ремонт.

Сенсорний екран не реагує

Nintendo 3DS XL Огляд кнопок нижнього екрану портативної ігрової системи

Сенсорний екран на 3DS широко використовується в іграх системи, але він може бути трохи вибагливішим, ніж екрани на пристроях iOS або навіть PlayStation Vita. Це багато в чому завдяки системі, яка використовує «резистивний» екран, який використовує для функціонування тиск, а не електричну провідність.

Рішення

 • Якщо ви використовуєте палець для використання сенсорного екрану 3DS, спробуйте скористатися стилусом. Його менша точка збільшить тиск на екран, що може призвести до того, що ваші входи реєструватимуться набагато чіткіше.
 • Натисніть сильніше. На екран 3DS потрібно натискати трохи сильніше, ніж на більшість сучасних сенсорних екранів, щоб він зареєстрував ваші входи, особливо якщо ви «пересуваєте» стилус замість того, щоб натискати ним.
 • Якщо жоден із цих кроків не вирішить ваші проблеми, перейдіть до налаштувань системи та виберіть Oінші налаштування і Текран. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, торкаючись різних точок на екрані, коли вони з’являються. Nintendo також рекомендує перевірити наявність застряглих кнопок, оскільки це може вплинути на роботу сенсорного екрану.
 • Якщо у вас на сенсорному екрані є захисний екран, ви також можете спробувати видалити його та перевірити, чи це вирішує проблему, хоча ми рекомендуємо якомога швидше отримати новий захисний протектор.
 • Якщо жоден із наведених вище кроків не вирішить вашу проблему, ваш сенсорний екран, ймовірно, повинен бути відремонтований. Виконайте кроки на веб-сайті Nintendo для ремонту, щоб надіслати свою систему.

Шарнір вашої системи вільний

Якщо ви використовуєте одну з оригінальних моделей 3DS, ви можете помітити, що петля консолі продовжує рухатися досить сильно, навіть після того, як вона "клацне" на своєму місці. Це на відміну від дуже жорсткого шарніра, який спостерігається на оригінальному DS, і, на жаль, це не те, що насправді можна виправити.

Примітка. Моделі після оригінального 3DS в основному виправили цю проблему.

Рішення

 • На жаль, найкращим рішенням, як би незручно це не було, є перехід на нову модель 3DS, таку як 3DS XL або New Nintendo 3DS. Вони оснащені набагато більш щільними петлями, які не будуть плисти, коли ви граєте, лежачи на ліжку або дивані.
 • Хочете заощадити трохи грошей? 2DS - також чудовий варіант. Хоча він не має 3D-дисплея, він також не має шарніра взагалі!

Ігри погано працюють на вашому "старому" 3DS

Super Mario Maker Уілл Фултон / Цифрові тенденції

З моменту представлення більш потужного нового Nintendo 3DS, Nintendo випустив кілька ігор, які технічно можуть працювати на обох системах, але погано працюють на старих моделях 3DS. Нижче ми зібрали список цих ігор, а також те, на які збої ви можете очікувати, якщо ви запускаєте їх на старій моделі:

 • Hyrule Warriors Legends: Ця гра страждає від значного падіння частоти кадрів, що робить її набагато менш приємною для старіших систем 3DS. Ми не рекомендуємо купувати його, якщо у вас немає нового 3DS.
 • Кодова назва: S.T.E.A.M.: Повороти ворога в цій стратегічній грі зазвичай займають абсурдно багато часу, але оновлення дозволяє їх швидко перемотувати вперед. На новому 3DS ворожі повороти можна пришвидшити втричі швидше. На оригінальному 3DS їх можна перемотувати вперед лише вдвічі швидше.
 • Super Mario Maker для Nintendo 3DS: Деякі користувачі повідомляють про уповільнення запуску гри на старішому 3DS, але різниця в продуктивності не особливо помітна.
 • Покемон Сонце і Місяць: У битвах з кількома покемонами старіші моделі 3DS стикаються з більшим відставанням та меншою продуктивністю. Оскільки це покрокова гра, різниця в ігровому досвіді не величезна, хоча це може вплинути на ваше найважливіше "занурення".

Рішення

На жаль, цю проблему виправити непросто, ви щойно перейшли до однієї з новіших моделей. Сюди входять Нові 3DS, Нові 3DS XL та Нові 2DS XL. Багато новіших ігор 3DS, як правило, працюють набагато гірше на оригінальній моделі, тоді як деякі зовсім не сумісні. Це не найелегантніше рішення, але якщо ви все ще розгойдуєте 2011 3DS у 2020 році, можливо, вам все одно доведеться оновити.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found