Як записати геймплей на PS4

Запис і обмін іграми на PlayStation 4 набагато простіший, ніж ви можете подумати. Звичайно, карти захоплення - це найкращий спосіб записати та транслювати свій геймплей - наш найкращий з них допоможе вам налаштувати, але ви можете захопити свій геймплей PS4 прямо з консолі, не потребуючи додаткового обладнання. Навіть краще, вам не доведеться запускати запис заздалегідь, так що незалежно від того, чи отримаєте ви перемогуВарзонe або натрапити на один із численних поворотів Останні з нас, частина II,ви можете поставити це на запис.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як записувати та ділитися геймплеєм на PlayStation 4, починаючи від налаштування параметрів відео та до збереження кінцевого продукту. Крім того, ми покажемо вам, як редагувати та завантажувати свій кліп безпосередньо в соціальні мережі, або, якщо ви хочете трохи вищої якості виробництва, як експортувати файл на свій комп’ютер.

Подальше читання

  • Як ділитися іграми на PlayStation 4
  • Xbox One проти PS4
  • Як відновити заводські налаштування PS4

1. Налаштуйте параметри відео

поділіться налаштуваннями меню, як записати ігровий відеоролик на ps4

Спочатку утримуйте клавішу Поділитися кнопку на контролері PlayStation 4, щоб відкрити меню Спільний доступ. Звідси ви зможете змінити купу різних налаштувань того, як ви ділитесь вмістом, який ви створюєте на PS4, включаючи відео. Вам потрібно буде використовувати ці налаштування пізніше, щоб завантажити своє відео, але наразі ви хочете підготувати PS4 до запису точної довжини ваших кліпів. Для цього перейдіть до Sта тривалість відео меню.

встановити тривалість відео, як записати ігрове відео на ps4

Тут ви можете визначити, скільки часу буде записуватися PlayStation 4, коли ви натискаєте кнопку спільного доступу. PS4 може автоматично записувати годину або коротше 30 секунд, але час за замовчуванням - 15 хвилин.

2. Запустіть свою гру

Фактична частина запису дуже проста. Почніть грати в гру, і у вас буде два варіанти. По-перше, ви можете розпочати новий запис, натиснувши кнопку «Спільний доступ», яка буде записувати той період, який ви вказали в налаштуваннях, або поки ви знову не натиснете кнопку «Поділитися».

Другий варіант - зняти відео про те, що щойно сталося. PlayStation 4 автоматично зберігає останні 15 хвилин ігрового процесу від поточного сеансу гри. Якщо ви зіткнетеся з дивовижним ігровим моментом, якого ви не бачили, ви все одно зможете зафіксувати його на відео, навіть якщо ви не думали натискати кнопку Поділитися. Ми пояснимо, як робити обидва типи запису - елементи керування схожі, але в кожному випадку незначно відрізняються.

3. Почніть новий запис

запис відео як записати відео геймплея на ps4

Якщо ви хочете записати відео, натиснувши Запис на своєму PS4 перед тим, як почати гру, двічі натисніть кнопку Поділитися, як і подвійним клацанням миші, щоб почати прокат. PS4 буде записувати час, який ви встановили, починаючи з подвійного натискання кнопки «Поділитися», і ви можете зупинити запис у будь-який час, двічі натиснувши кнопку «Поділитися» ще раз. Коли запис буде завершено, ваш кліп буде збережено в Галерея захоплення на головному екрані PlayStation 4.

Переконайтеся, що гра, яку ви записуєте, також автоматично не вимикає функції запису. Певні назви - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain є сумнозвісним прикладом, як іRatchet & Clank перезавантажити - тимчасово припинить роботу функції захоплення, щоб зберегти спойлери історій. Щоб обійти це, вам доведеться використовувати карту захоплення, а не вбудовані функції спільного доступу на консолі, але дуже мало ігор використовують її більше ніж кілька разів.

4. Збережіть останні 15 хвилин відео

збережіть останні 15 хвилин, як записати геймплейне відео на ps4

Коли в грі відбувається щось чудове, і ви хочете це записати, але ви раніше не натискали кнопку Поділитися, щоб розпочати відео, вам не пощастило. Ваш PS4 завжди записує відео, він просто не зберігає це відео, якщо ви цього не скажете. Останні 15 хвилин вашого ігрового сеансу завжди зберігаються у відеокеші PS4. Отже, якщо ви щойно пройшли через жорстку боротьбу з босом або витягли солодкий постріл у голову, ви все одно можете зберегти відео з кешу.

Ось у чому річ: якщо ви хочете зберегти останні 15 хвилин свого ігрового процесу, не натискайте двічі кнопку Поділитися! Це розпочне новий запис відео з моменту натискання кнопки. Початок нового запису видалить кешоване відео.

Щоб зберегти останні 15 хвилин ігрового відео, просто натисніть кнопку Поділитися один раз щоб перейти до меню Спільний доступ. Звідти виберіть Зберегти відеокліпабо натисніть кнопку Квадрат. Це збереже відео в галереї Capture, де ви зможете поспішати з ним на дозвіллі або поділитися ним. Ви також можете скористатися меню Поділитися, щоб негайно поділитися відеокліпом у соціальних мережах, яке також збереже його в галереї захоплення, але наступним чином переведе до інтерфейсу соціальних мереж.

4. Обріжте кліп

обрізати, як записати геймплейне відео на ps4

Тепер ви готові відредагувати свій відеокліп та надати йому форму, якою можна поділитися. У більшості випадків вам потрібно буде обрізати своє відео, щоб воно було готовим до загального споживання. Деякі соціальні платформи вимагають, щоб відео було коротким - наприклад, кліпи у Twitter мають бути менше двох хвилин. Навіть якщо вам не потрібно скорочувати свій кліп, можливо, ви захочете видалити нудні речі на початку та / або в кінці відео та перейти до хорошої частини.

Обрізати варіант доступний у двох місцях. У галереї Capture виділіть своє відео та натисніть Варіанти на контролері, щоб відкрити меню, що включає опцію обрізки. Ви також можете вибрати Поділитися відеокліпом у меню "Спільний доступ", і ви відкриєте екран із переліком соціальних мереж та відеосервісів. Виберіть той, який ви хочете використовувати для спільного використання вашого відео, і ви потрапите на екран Спільний доступ, де ви можете написати оновлення Facebook або Twitter, додати опис свого відео тощо. У верхній частині екрана ви знайдете кнопку Обрізати.

меню обрізки, як записати відеоігровий відеоролик на ps4

Вибір Обрізати дозволяє видалити частину відео з вашого відеофайлу, щоб скоротити його. По-перше, знайдіть місце у відео, де ви хочете, щоб воно почалося, використовуючи спрямовані панелі на контролері, щоб прокрутити макропогляд часової шкали відео.

На часовій шкалі відображаються екранні знімки, що представляють невеликі фрагменти відео: Ви можете збільшувати або зменшувати розмір цих фрагментів, змінюючи кількість відео, яке ви пропускаєте при кожному натисканні на D-Pad. Щоб змінити тривалість часової шкали, виберіть спадне меню, яке читає «10 секундних інтервалів». Як ви могли здогадатися, за замовчуванням часова шкала призведе до того, що кожне натискання D-Pad пропускає 10 секунд відео, але ви можете збільшити це до 60 секунд або зменшити його до однієї секунди, щоб бути точнішим.

інтервал обрізки меню, як записати ігрове відео на ps4

Коли ви знайдете місце, де ви хочете, щоб почалося ваше нове, скорочене відео, натисніть L2, щоб встановити початкову точку. Звідти прокрутіть вперед по шкалі часу, щоб знайти свою кінцеву точку та натисніть R2. Помаранчева рамка виділить частину часової шкали, яка стане вашим новим відео. Інші розділи будуть видалені після завершення редагування.

Для більш точного редагування ви можете переглянути відео, щоб знайти потрібне місце для початку або зупинки, натиснувши Попередній перегляд під графіком відео. Під час відтворення відео ви побачите таймер, який працює в правій частині екрана, і курсор, що рухається по шкалі часу, і обидва вони можуть допомогти вам точно визначити, коли починати та зупиняти кліп.

Завершіть обробку, і ваше відео збережеться в галереї Capture разом з рештою ваших відео.

5. Поділіться своїм відео

поділіться відео, як записати геймплейне відео на ps4

Коли ваше відео буде обрізано до потрібної довжини, настав час викласти його в Інтернеті. Вам потрібно буде підключити PlayStation 4 до своїх акаунтів у соціальних мережах, але для цього виберіть соціальну мережу Поділитися відеокліпом меню дасть вам на екрані вказівки для входу. Після того, як ви налаштували свої соціальні мережі, залишається лише вибрати відео та написати твіт, оновити статус, опис тощо.

поділіться конфіденційністю відео, як записати ігрове відео на ps4

Деякі соціальні платформи пропонують додаткові елементи керування для налаштування налаштувань конфіденційності для вашого відео. Наприклад, завантажуючи на Facebook або YouTube, ви можете за допомогою елементів керування встановити, хто може бачити відео. На YouTube ви також можете публікувати свої відео як "не для всіх", тому вони не є приватними, але вони не відображаються під час пошуку. Ви також можете встановити параметри конфіденційності для тих, хто бачитиме відео у соціальній діяльності вашого облікового запису PlayStation Network.

6. Отримання відео на комп’ютері

скопіювати на usb, як записати ігровий відеоролик на ps4

Якщо ви ще не хочете ділитися своїм відео в Інтернеті, ви можете також перенести відео із PS4 на зовнішній жорсткий диск або флешку, а потім завантажити його на комп’ютер.

Спочатку підключіть диск до одного з портів USB на передній панелі PlayStation і перейдіть до Галерея захоплення . Виберіть відео, яке потрібно передати, а потім натисніть Варіанти кнопку. За допомогою меню, яке з’явиться з правого боку екрана, виберіть Скопіюйте на USB-накопичувач.

виберіть копію на usb, як записати ігрове відео на ps4

Ви повернетесь до сітки в галереї захоплення. Ви можете вибрати елементи, які ви хочете скопіювати на свій USB-накопичувач, натиснувши X. Обрані вами зображення та відео будуть позначені великим прапорцем у галочці над кожним елементом. Вибравши все, що ви хочете передати, перейдіть до меню праворуч і виберіть Копіювати . Хіт гаразд на наступному екрані, і все, що ви вибрали, буде перенесено на зовнішній диск.

як записати ігровий відеоролик навідеокліпи, як записати ігровий відеоролик на ps4

Ви можете перенести відеозапис на комп’ютер, підключивши зовнішній диск. Ви побачите папку з назвою PS4 .

Відкрийте PS4 і перейдіть до Поділитися папку. У вас повинна бути папка з назвою Відеокліпи

Всередині Відеокліпи Ви знайдете додаткові папки для різних ігор, для яких ви записали вміст. У цих різних папках ви знайдете окремі відеофайли у форматі .mp4. Ви зможете ділитися цими файлами та редагувати їх за допомогою стандартного програмного забезпечення для редагування відео завдяки формату .mp4.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found