Як встановити Google як домашню сторінку

Ви можете вважати Google основною пошуковою системою, але ваш ноутбук або смартфон можуть обрати іншу пошукову систему в якості свого переходу. Деякі ноутбуки автоматично переходять на Bing або навіть Yahoo. Це може дратувати і засмучувати, якщо вам доведеться вручну переходити до Google кожного разу, коли ви відкриваєте пристрій.

Наш короткий посібник покаже вам, як легко змінити домашню сторінку вашого пристрою на пошукову систему Google.

Як встановити Google як домашню сторінку в будь-якому браузері

Microsoft Edge

Якщо ваша ідея домашньої сторінки більше відповідає "Що б не відкривалась сторінка, коли я запускаю Edge", то ось найшвидший спосіб це налаштувати.

Знімок екрана опції запуску Microsoft Edge On Знімок екрана

Крок 1: Відкрийте вікно Edge і виберіть Більше дій (крапки у верхньому правому куті екрана), а потім Налаштування.

Крок 2: У межах Налаштування сторінки, виберіть Під час запуску з лівого меню. Потім виберіть Відкрийте певну сторінку або сторінки.

Крок 3: Після цього під цим параметром з’явиться інше підменю. У цьому меню виберіть Додайте нову сторінку а потім введіть google.com у діалогове вікно, що з’явиться. Потім виберіть Додати.

Гугл хром

За звичайних обставин Google Chrome повинен автоматично перевести вас до вікна з рядком пошуку та кількома улюбленими веб-сайтами, тому багатьом користувачам Chrome може навіть не потрібно турбуватися про цей крок. Але якщо ви хочете встановити більш офіційний домашній екран або перевірте, чи все ще працює, ось що робити.

можливість появи на скріншоті Google Chrome скріншот

Крок 1: Виберіть піктограму додаткових опцій (три вертикальні крапки) у верхньому правому куті екрана у вікні браузера. Потім виберіть Налаштування.

Крок 2: Виберіть Зовнішній вигляд. У меню Вигляд виберіть кнопку перемикання поруч із опцією Показати головну кнопку.

Крок 3: Введіть google.com у вказане місце, коли з’явиться запит на введення URL-адреси вибраної домашньої сторінки.

Примітка: Цей параметр може не працювати, якщо ви використовуєте Chrome на планшеті чи телефоні, де параметри налаштувань трохи обмежені.

Сафарі

Ось як встановити Google як домашню сторінку в Safari, відповідно до веб-сайту підтримки Google:

Крок 1: Відкрийте Safari, виберіть Сафарі у верхньому лівому куті екрана, а потім виберіть Преференції. Звідси виберіть Загальні.

Крок 2: Шукайте заголовок, в якому написано Домашня сторінка з пробілом поруч. Потім введіть google.com.

Firefox

Тут не турбуйтеся, Firefox пропонує найпростіший варіант на сьогоднішній день. Відкрийте Firefox і перейдіть на домашній веб-сайт Google із рядком пошуку, який ви знаєте та любите. Тоді:

Крок 1: Клацніть / виберіть саму вкладку (бампер, де зазвичай знаходиться заголовок сторінки) і утримуйте. Потім перетягніть цю вкладку праворуч, до кнопки домашньої сторінки, яку Firefox використовує на панелі завдань - це схоже на маленький будиночок, і його важко пропустити.

Крок 2: Після цього з’явиться швидке сповіщення з запитом, чи ви дійсно хочете встановити це як домашню сторінку. Виберіть Так, і готово.

Крок 3: Якщо ви хочете видалити та замінити поточні параметри домашньої сторінки більш безпосередньо, натисніть кнопку меню з трьох рядків і перейдіть до Варіанти. Звідси виберіть Додому та шукайте Нові Windows і вкладки і виберіть розділ Відновити значення за замовчуванням кнопка, яка повинна бути поруч і яка очистить будь-який попередній вибір.

Знімок екрана параметрів домашньої сторінки Firefox скріншот

Додатковий параметр: встановіть серію вкладок, які потрібно відкривати

Домашня сторінка Google є приємною, але трохи обмеженою у своїй корисності. Швидше за все, ви вже знаєте кілька веб-сторінок, які хочете відвідати, відкривши браузер. Існує безліч варіантів, за допомогою яких можна налаштувати відкриття кількох із цих сторінок при першому запуску браузера, що економить багато часу.

Ми радимо вам встановити ці сторінки, якщо це для вас повсякденний режим - вам просто потрібно знайти правильний варіант. Google Chrome пропонує вам продовжити те, що ви зупинили, Firefox дозволяє встановити декілька сторінок як домашню сторінку, а комп’ютери Mac дозволяють автоматично відкривати веб-сайти при першому вході на комп’ютер тощо. Це може виявитися більш корисним рішенням, ніж відвідування рядка пошуку Google знову і знову

Останні повідомлення