Як приховати програми на iPhone

Підтримувати порядок та упорядкованість головного екрана може бути складним завданням, оскільки iOS автоматично додає піктограми для всіх завантажуваних додатків. Якщо у вас на головному екрані забагато програм або ви просто хочете залишити деякі програми приватними, можливо, вам цікаво, чи існує спосіб керування піктограмами, які відображаються на головному екрані.

iOS має зручну функцію, яку ви можете використовувати, щоб приховати програми, якими ви не користуєтеся, або уникнути відображення програм, які ви хочете зберегти в секреті.

Як приховати програми на iPhone

Редагування головного екрану iPhoneРежим редагування головного екрану iPhoneЯк приховати програму на iPhone

Скажімо, з будь-якої причини вам неприємно, що на вашому iPhone є деякі програми, пов’язані з гітарою. Можливо, ви тільки почали вчитися грати на гітарі, але ви не хочете, щоб хтось знав про це, на той випадок, якщо це не піде добре, і ви вирішите кинути.

Що ж, ось як ви ховаєте ці програми чи будь-які інші програми. Ви робите це, створюючи для них папку на головному екрані вашого iPhone, і натискаючи свої «особисті» програми на останню сторінку цієї папки. Ось покрокова розбивка:

Крок 1: Торкніться й утримуйте одну з програм, яку потрібно сховати. (У наведеному вище прикладі цеГітара Туна.) Якщо у вас iOS 13.2 або пізнішої версії, потрібно натиснути Редагувати головний екран кнопку. Якщо на iOS 13 до 13.1, потрібно натиснутиПереставити програми. І якщо ви використовуєте попередню версію iOS, ніж 13, ви просто утримуєте програму, доки вона не почне хитатися.

Крок 2: Перетягніть програму, яку хочете сховати, в іншу програму. Зазвичай цей інший додаток повинен бути досить невинним, і ви не збентежені. Відпустіть програму, коли вона знаходиться поверх іншої програми. Це створює нову папку, яку ваш iPhone автоматично називає (відповідно до категорії програм).

Крок 3: Якщо ви хочете сховати іншу програму, перетягніть її до новоствореної папки. Повторюйте, поки ви не помістите всі програми, які потрібно сховати, у цю папку. Можливо, ви захочете розмістити в папці ще кілька «фіктивних» програм, щоб заповнити першу сторінку.

Приховування програми для iPhoneПеретягування програми в нову папку iPhoneРозміщення програми в новій папці iPhone

Крок 4: Тепер, коли у вас є всі ваші програми в новоствореній папці, ви можете змінити їх розташування, щоб сховати їх на другій сторінці. Зробіть це, утримуючи та перетягуючи потрібну програму в праву сторону папки, доки вона не перейде на наступну сторінку. Як тільки ви відпустите та залишите цю програму там, ви можете провести пальцем назад до першої сторінки та перемістити інші особисті програми до другої.

Перейменування папки прихованих програмВведення нової назви папкиНова назва папки iPhone

Крок 5: Нарешті, можливо, ви захочете перейменувати папку, щоб надати їй більш нешкідливий заголовок. У наведеному вище прикладі ми дали нашій папці назву “Словники”, оскільки ми додали до неї кілька словників і зберігали їх на першій сторінці. Зауважте, що будь-який додаток на першій сторінці папки буде видно на головному екрані, хоча, очевидно, він буде меншим, ніж зазвичай.

Це воно. Якщо в будь-який момент ви більше не хочете приховувати свої програми, ви можете перетягнути їх із папки та розмістити назад на головному екрані (зробіть це, увійшовши в режим Редагування головного екрана). Крім того, щоб бути до болю зрозумілим, ви, звичайно, можете зробити вищезазначене з будь-яким додатком, стороннім або рідним.

Останні повідомлення