Як завантажити відео на YouTube

Як одна з найпопулярніших платформ для потокового відео в Інтернеті, якщо ви хочете, щоб хтось переглядав ваш влог, комедійний ескіз чи музичне відео, його завантаження на YouTube є обов’язковим. Ті, хто новачок у потоковій сцені, можуть задатися питанням, як завантажити відео на YouTube. Ми покажемо вам шість простих кроків.

Примітка. У цьому посібнику ми вважатимемо, що ви вже створили свій обліковий запис YouTube / Google. Хоча тим, хто починає з нуля, потрібно буде це зробити, у налаштуванні та налаштуванні бере участь багато елементів, які не розглядаються цим посібником.

Крок 1. Увійдіть у свій обліковий запис

Як завантажити відео на Youtube

Перейдіть на домашню сторінку YouTube або YouTube Studio і натисніть на Увійти посилання у верхньому правому куті. Якщо у вас кілька облікових записів, пов’язаних із вашим пристроєм, виберіть відповідний. Введіть свій пароль, і ви повернетесь на головну сторінку YouTube.

Що стосується рекомендацій щодо відео, справа може виглядати дещо інакше, але не хвилюйтеся - ви вже на шляху до завантаження свого першого відео.

Користувачі мобільного додатка YouTube повинні увійти в свої облікові записи та натиснути Зображення профілю >Ваш канал >Піктограма камери >Виберіть відео щоб розпочати завантаження.

Крок 2: Натисніть кнопку завантаження

Зображення кнопки завантаження на YouTube Даніель Мартін / Знімок екрана

Наступний крок навіть коротший за перший. Клацніть на Завантажити кнопка - вона розташована у верхньому правому куті, зображеною камерою зі знаком плюс - і виберіть Завантажити відео. Це перенесе вас на спеціальну сторінку завантаження, де ви зможете вибрати, звідки ви будете отримувати ваші майбутні вірусні відчуття.

Зображення відео для завантаження на YouTube Даніель Мартін / Знімок екрана

Крок 3: Виберіть джерело відео та налаштування конфіденційності

Зображення YouTube Drag and Drop Даніель Мартін / Знімок екрана

Сторінка «Вибрати файли для завантаження» дозволяє вибрати відеофайл із комп’ютера або перетягнути, щоб завантажити їх. Завантаживши свої файли, YouTube надає вам кілька різних варіантів вибору відеофайлу, і всі вони варті розгляду. Для початку вам потрібно вирішити, ким ви хочете переглянути ваше відео, і відповідно налаштувати параметри конфіденційності.

Якщо ви хочете, щоб його побачили всі та всі, вибираючи Громадський варіант у центральному спадному меню - це шлях. Якщо ви хочете трохи більше контролю над тим, хто це бачить, виберіть Не входить до списку утримує його від пошуку за допомогою пошуку. Натомість людям потрібно буде натиснути пряме посилання або перейти на ваш канал.

Якщо ви просто хочете залишити відео приватно для себе або зберегти щось для подальшого оприлюднення, виберіть зробити своє відео Pрівати натомість.За розкладом Ця опція дозволяє вибрати пізніший час та дату, коли відео стане загальнодоступним.

Після того, як ви вирішили, хто може бачити ваше відео, вам потрібно вибрати, звідки ви його завантажуєте. Ви хочете імпортувати його безпосередньо з Google Фото (це краще, ніж iCloud)? Чи не хотіли б ви завантажити його прямо зі сховища свого пристрою або натомість передати в пряму трансляцію?

Праворуч є конкретні варіанти прямої трансляції та імпорту, але більшість із них це робитимуть із свого локального пристрою. Для цього натисніть велику білу стрілку із сірим фоном у центрі екрана та виберіть відео, яке ви хочете завантажити, з різних файлів та папок.

Крок 4: Керування завантаженням

Зображення налаштувань завантаження на YouTube Даніель Мартін / Знімок екрана

Щойно ви підтвердите відео, яке ви завантажуєте, ви перейдете на сторінку завантаження. У верхній частині екрана ви побачите індикатор виконання, який повідомить, скільки його завантажено та скільки часу до завершення завантаження.

Залежно від тривалості та якості вашого відео, це може зайняти деякий час. Поки YouTube працює над цією магією, ви можете почати готувати його до прайм-тайму. Введіть заголовок, опис та будь-які відповідні теги, які, на вашу думку, потрібні, щоб допомогти широкій громадськості знайти їх. Існує також кнопка, де ви можете додати його до списку відтворення, якщо хочете, і ви можете повідомити глядачам, чи має відео вікові обмеження.

Для тих, хто хоче трохи глибше завантажити своє відео, Більше варіантів Вкладка дозволяє перекладати заголовки та описи для глядачів у всьому світі. Розширені налаштування дозволяють контролювати різні аспекти, такі як категорія та теги, ескіз відео, коментарі та рейтинги, місце та дата зйомок, ліцензування та розповсюдження, а також якщо ви хочете внести внески від спільноти чи ні. За необхідності користувачі можуть також змінити налаштування щодо платних акцій та монетизації.

Це все захоплюючі аспекти завантаження відео на YouTube і можуть допомогти зробити ваші відео більш інклюзивними та відповідними вашій аудиторії. Тим не менше, вони не є необхідністю просто для отримання відео в Інтернеті. Варто зауважити, що якщо ви завантажуєте відео без включення тегів, оптимізованого для SEO заголовка або детального опису свого відео, воно матиме те саме ім’я, що й оригінальний файл, і не отримає жодних переваг щодо оптимізації.

Користувачі можуть застосовувати додаткові елементи до своїх відео (наприклад, картки та кінцеві екрани для просування інших творців), підключати власні відео або надсилати заклик до дії. Перш ніж завершити завантаження, ви також можете вибрати, чи буде відео загальнодоступним, приватним чи не в списку, що впливає на те, як легко люди можуть знаходити та переглядати ваш вміст. Якщо ви хочете, щоб відео було доступне на певну дату та час, ви можете запланувати його випуск або просто негайно опублікувати.

Крок 5: Управління відео

З цього моменту ваше відео є на YouTube і є загальнодоступним - чи ні, залежно від ваших уподобань. Якщо ви хочете внести будь-які зміни в майбутньому, все, що вам потрібно зробити, це вибрати свій Піктограма каналу і натисніть на Студія YouTube кнопку.

Зображення кнопки YouTube Studio Даніель Мартін / Знімок екрана

Звідти встановіть прапорець біля вашого відео та виберіть Редагувати. Посилання на нього ви знайдете у спадному меню, коли ви натискаєте на Портрет облікового запису у верхньому правому куті. Ви зможете переглядати свої відео, кількість переглядів та іншу аналітику зі свого каналу. Потім ви можете натиснути будь-яке окреме відео, яке ви хочете відредагувати, або натиснути на нього Відео з лівого боку.

Зображення меню редагування завантажень YouTube Даніель Мартін / Знімок екрана

Це дає вам повний доступ до будь-яких інструментів, які вам можуть знадобитися, а також огляд кожного завантаженого вами відео більш детально.

Останні повідомлення