Як дивитись Blu-ray на Xbox One S та Xbox One X

Кращі програвачі Blu-ray xbox one s Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Ви, мабуть, взяли Xbox One S або Xbox One X для візуальних покращень, які ці консолі вносять у ваші ігри, але вони також забезпечують подвійний обов'язок, як програвачі дисків Blu-ray та 4K Blu-ray, у комплекті з підтримкою високодинамічного діапазону (HDR), що робить їх чудовими для того, щоб стати центральним елементом вашої розважальної системи. Ми навіть обрали Xbox One S, щоб включити до нашого списку найкращі програвачі Blu-ray, які ви можете придбати.

Однак це не так просто, як просто вставити диск і натиснути кнопку відтворення, саме тому ми склали цей посібник, як дивитись Blu-ray та 4K HDR Blu-ray диски на Xbox One S та Xbox One X. Незважаючи на те, що загальний процес простий, є ще кілька додаткових кроків, але не хвилюйтесь: наш посібник проведе вас покроково через процес.

Перш ніж розпочати, ми настійно рекомендуємо вам увімкнути HDR на своєму Xbox One S або X, якщо ви дивитесь на телевізорі 4K, який його підтримує. Це дозволить підняти якість візуального зображення до вражаючих рівнів кольору та яскравості під час перегляду 4K HDR Blu-ray. Щоб отримати більш глибоке пояснення, що таке HDR та його переваги, перегляньте наш поглиблений посібник із високого динамічного діапазону. З цим не зважаючи, на вирішення поставленого завдання.

Завантаження програми

На відміну від спеціальних програвачів Blu-ray або дисків Blu-ray / DVD на старих ігрових консолях, таких як PlayStation 3 та Xbox 360, для Xbox One потрібна спеціальна програма для програвачів Blu-ray та DVD, яку потрібно завантажити спочатку. Ось як:

 1. Почніть з увімкнення консолі.
 2. Натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити путівник.
 3. Виберіть Додому, а потім прокрутіть до Зберігати вкладку.
 4. Найшвидший спосіб знайти програму - це пошук Blu-Ray у рядку пошуку.
 5. Має з’явитися додаток Blu-ray. Виберіть його, щоб відкрити сторінку магазину.
 6. Ви можете розпочати завантаження, вибравши Безкоштовно або Встановити.

Ви також можете встановити його, просто вставивши Blu-ray або DVD у лоток для дисків. Цей процес неймовірно простий, але ми все-таки перелічимо кожен крок.

 • Для початку вставте Blu-ray або DVD у консоль Xbox One.
 • У меню з’явиться програма Blu-ray disc; виберіть його, щоб відкрити сторінку програми (якщо ви її ще не завантажили).
 • Ви можете розпочати завантаження, вибравши Безкоштовно або Встановити.

Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми, перегляньте офіційну сторінку корпорації Майкрософт щодо перегляду Blu-ray на Xbox One. Тепер ваш Xbox One обладнаний для перегляду Blu-ray. Якщо вам потрібно щось подивитися, перегляньте наші рекомендації щодо найкращих 4K Blu-ray.

Возитися з налаштуваннями

Технічно, як тільки ви завантажили програму, ви можете негайно розпочати перегляд, але ви можете змінити деякі налаштування, включаючи мову та параметри відтворення.

Щоб перейти до цих налаштувань:

 1. Натисніть кнопку Xbox на контролері, щоб відкрити керівництво.
 2. У вікні керівництва виберіть Налаштування, тоді Усі налаштування.
 3. У цьому вікні виберіть Диски та Blu-ray, і, нарешті Налаштування диска.

На екрані налаштувань ви знайдете такі налаштування. Ось що вони роблять:

Відтворити диск автоматично: Пояснення само собою - ваш диск відтворюватиметься відразу після вставлення, підказки меню не потрібні.

Відновити відтворення: Увімкнення цього налаштування означає, що ваше відтворення буде додано у закладки кожного разу, коли ви натиснете паузу або закриєте програму, і відновиться з цього місця, коли ви продовжите перегляд.

Керування динамічним діапазоном Dolby Digital: Ви можете вибрати це, щоб динамічно змінюватись рівні звуку, щоб залишатися незмінним під час відтворення.

Увімкніть BD Live, щоб покращити відтворення Blu-ray: Цей параметр дозволить отримати додаткові функції на деяких вибраних Blu-ray.

Постійне сховище: Тут ви можете видалити тимчасові дані для програми Blu-ray, що зберігаються на жорсткому диску.

Бажані налаштування мови: Змініть універсальні налаштування мови, які застосовуватимуться до всіх Blu-ray (де це можливо), включаючи меню фільмів, звукові доріжки та субтитри.

Детальніший розподіл цих налаштувань можна знайти на сторінці довідки корпорації Майкрософт.

Останні повідомлення