Як налаштувати перетворення мови на текст у Windows 10

Ви готові розпочати диктувати свої документи та текст лише своїм голосом? Замість того, щоб пропонувати окремі можливості диктування чи перетворення мови в текст, Windows 10 зручно групує свої голосові команди в розділі Розпізнавання мови, який інтерпретує вимовлене слово в операційній системі для різноманітних завдань. Ми навчимо вас, як підготувати все, а також як увімкнути перетворення тексту в текст у Windows 10, щоб ви могли розпочати спілкування у чаті з улюбленою ОС та покращити "вухо" Windows для вашого голосу.

Примітка: Наразі розпізнавання мови доступне лише англійською, французькою, італійською, іспанською, німецькою, японською, португальською, спрощеною китайською та традиційною китайською мовами.

Пошук мікрофона

Першим кроком є ​​переконатися, що у вас є відповідне обладнання для опцій перетворення тексту в текст. У наш час ви можете не надто думати про цей крок - зрештою, майже всі пристрої сьогодні мають вбудовані мікрофони.

Проблема тут полягає в якості. Хоча вбудовані мікрофони добре працюють для більш простих завдань, таких як розмови у Skype та швидкі голосові команди, вам доведеться врахувати спотворення та якість мікрофона, якщо ви хочете заробити на мові в текст. Раніше Microsoft попереджала, що функції розпізнавання мовлення найкраще підходять для навушників-мікрофонів, які інтерпретують звуки з більшою чіткістю та менш сприйнятливі до навколишнього шуму. Якщо ви серйозно ставитесь до розпізнавання мови для Windows 10, непогано взяти гарнітуру, сумісну з вашим комп’ютером.

Якщо ви збираєтеся купувати апаратне забезпечення, зробіть це швидше, ніж пізніше, оскільки мовні функції, як правило, працюють найкраще, якщо ви не переключаєте пристрої після тренування. Якщо ви вирішили придбати новий мікрофон, виконайте такі дії, щоб переконатись, що Windows знає, що ви хочете використовувати його над будь-яким попереднім мікрофоном, який у вас був:

Крок 1: У полі пошуку Windows введіть мовлення. Це зробить можливість піти Розпізнавання мови на панелі керування. Виберіть це. Коли вікно відкриється, виберіть Налаштуйте мікрофон починати.

Крок 2: Тепер виберіть, чи використовуєте ви мікрофон для гарнітури або мікрофон для настільного ПК, і виберіть Далі. Windows дасть вам кілька порад щодо розміщення мікрофона, а потім попросить прочитати речення. Прочитайте речення на мікрофон і виберіть Далі (не потрібно скласти оцінку чи тест).

Крок 3: Якщо все працювало добре, ваш мікрофон слід налаштувати. Виберіть Готово для виконання завдання.

Налаштування розпізнавання мови

Коли ваш мікрофон готовий, настав час розпочати налаштування різних можливостей розпізнавання мови. У Windows 10 це більш плавний процес, ніж це було раніше. Ці кроки та навчальні посібники вплинуть на безліч програм Windows, але ви також можете переконатися, що диктант увімкнено в будь-яких програмах для написання, які ви віддаєте перевагу використовувати. Почніть із кроків нижче.

Крок 1: У вікні пошуку Windows 10 введіть мовленнята виберіть Розпізнавання мови Windows в результатах.

Крок 2:Виберіть Почніть розпізнавання мови починати. Якщо Windows 10 все ще не розпізнає ваш мікрофон, вам доведеться знову пройти кроки налаштування мікрофона, після чого розпочати налаштування розпізнавання мови.

Крок 3: Одним із варіантів у процесі налаштування є ввімкненняогляд документа чи ні. Цей параметр дозволяє Windows переглядати ваші електронні листи та документи в індексі пошуку та переглядати слова, які ви часто використовуєте. Це може допомогти з програмним забезпеченням для розпізнавання, але це не є необхідним кроком, тому вибирайте, що вам зручно.

Крок 4: Тепер вирішіть, чи хочете ви активувати перетворення тексту в текст за допомогою клавіатури або голосової команди, і натисніть Далі. Використовуйте аркуш довідки, щоб ознайомитись із командами, які ви можете робити, та продовжити інші налаштування. Хоча Windows пропонує роздрукувати команди для вас, ви можете легко отримати до них доступ на веб-сайті Microsoft, перейшовши сюди.

Крок 5: Windows також запитає, чи хочете ви запускати розпізнавання мови при кожному запуску комп'ютера. Якщо ви використовуєте розпізнавання мови з міркувань доступності, це може бути чудовим режимом для ввімкнення.

Тепер ви повинні бути готові до роботи. Ви можете ввімкнути або вимкнути мовлення до тексту, натиснувши Ctrl + Windows в будь-який час.

Навчання комп’ютеру та багато іншого

На цьому етапі ви можете зайнятися документами Windows і використовувати перетворення тексту в текст із різними файлами Microsoft. Ви все готові! Однак, можливо, ви захочете ще більше вдосконалити можливості розпізнавання голосу Windows. Найновіше програмне забезпечення Microsoft може навчитися вашому голосу за невелику підготовку, і це може принести дивіденди після кількох сесій.

Налаштування розпізнавання мови Windows 10

Крок 1: Поверніться до Легкість доступу меню та виберіть Розпізнавання мови.

Крок 2: Вибирайте Навчіть свій комп’ютер, щоб краще розуміти вас.

Крок 3: Вам буде дано завдання прочитати розширені послідовності тексту, щоб допомогти Windows краще зрозуміти ваш голос. До кінця цього він повинен краще зрозуміти ваш особливий акцент та голосові риси.

Також зверніть увагу на опцію внизу меню розпізнавання мовлення, яка дозволяє отримати доступ до мовної довідкової картки. Ця картка надає вам усі голосові комбінації клавіш, які вам потрібні, щоб обійти маленький бічний екран / роздруківку. Це чудовий інструмент для початківців, які також хочуть керувати програмами та програмними командами своїми голосами.

Останні повідомлення