Як зробити знімок екрана за допомогою Microsoft Surface

Якщо ви хочете зафіксувати друзів та родичів, які роблять веселі обличчя в Skype, або вам потрібні доступні фотографії Інтернет-ресурсів або програм, скріншоти приносять користь користувачам у багатьох аспектах. За допомогою простого натискання клавіші на екрані друку на клавіатурі ви по суті маєте можливість фіксувати будь-що та все, що відбувається на вашому робочому столі в будь-який час.

Але що, якщо ви хочете зробити скріншот на планшеті? Більшість функціональних методів для зйомки зображення за допомогою комбінації кнопок або інструменту. Для користувачів Microsoft Surface існує декілька окремих методів зйомки знімків екрана дисплея вашого планшета.

Незалежно від того, чи використовуєте ви сенсорний або типовий чохол, використовуєте планшет самостійно або покладаєтеся на Surface Pen, наша всебічна прогулянка допоможе вам швидко зробити знімки екрана на Surface.

Подальше читання

 • Як зробити скріншот на Chromebook
 • Як зробити скріншот на iPad
 • Як записати екран комп'ютера

Спосіб 1: Використовуйте комбінації клавіш

Кнопка Win 3 Surface Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Від оригінальної Surface до Surface Pro 3 Microsoft вирішила не включати клавішу друку екрана ні в офіційні аксесуари Touch, ні в Cover Cover. Це робить знімки екрана менш простими, ніж на комп’ютері. Замість використання призначеного ключа власникам потрібно виконати комбінацію кнопок для виконання команди.

Поверхня 3 кнопки Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Щоб зробити знімок екрана, виконайте наступне:

Крок 1: Натисніть і утримуйте Windows на екрані планшета.

Крок 2: Натиснувши кнопку Windows, одночасно натисніть Нижній обсяг коромисла (мінус), розташовані збоку, як показано вище.

У цей момент екран повинен затемнитися, а потім знову скраситися, ніби робить знімок камерою. Після того, як знімок екрана буде зроблено, виконайте такі дії, щоб знайти його:

Крок 1: Клацніть на Папка на панелі завдань, щоб відкрити її Провідник файлів.

Крок 2: Клацніть Картинки у списку ліворуч або натисніть OneDrive якщо він налаштований на зберігання знімків екрану в хмарі.

Крок 3: Двічі клацніть на Знімки екрана для доступу до зображень.

Зверніть увагу, що сумісна стороння клавіатура може включати Роздрукувати зображене на екрані ключ. Це дозволяє користувачам робити знімок екрана лише одним натисканням. В іншому випадку скористайтеся наведеними вище інструкціями з двома кнопками.

Оскільки Surface Pro 4 і новіші не мають кнопки Windows, процес дещо відрізняється. На цих машинах виконайте наступне:

Крок 1: Утримуйте клавішу Потужність кнопку.

Крок 2: Натисніть кнопку Збільшення гучності кнопку.

Знову ж, екран буде мерехтіти, і знімок екрана зберігатиметься в тому ж місці.

Спосіб 2: Використовуйте тип або сенсорну кришку

Чохол типу Surface Pro 3 Microsoft

Хоча типові та сенсорні покриття до Surface Pro 4 не мають a Роздрукувати зображене на екрані клавіші, вони мають можливість робити знімки екрана за допомогою комбінації клавіш. Закріпивши будь-яку кришку клавіатури, введіть наступне:

Fn + Windows + пробіл

Екран затемниться, а потім знову засвітить, що означає успішний знімок екрана.

Чохол типу Surface Pro 7 Microsoft

На Surface Pro 4 та новіших версіях немає кнопки Windows, однак Типові обкладинки включають функцію друку екрана. Він знаходиться на клавіші F8, тобто спочатку функціональну клавішу потрібно вимкнути. Натисніть його, і крихітний світлодіод вимкнеться, що означає, що функціональні клавіші відключені.

 • PrtScrn: Зберігає лише в буфер обміну, якщо OneDrive не зберігає знімки екрана в хмарі.
 • Windows + PrtScrn: Зберігає у локальній папці Знімки екрана.

Спосіб 3: Використовуйте вбудовані інструменти

Для кращого контролю над захопленими екранами варто розглянути два інструменти на базі Windows: The Snipping Tool та додаток Snip & Sketch. Вони дещо схожі за функцією, хоча інструмент Snipping Tool в основному пропонується в Windows 8.1, тоді як Windows 10 з часом замінить його на додаток Snip & Sketch в оновленні функції.

Інструмент для відсікання

Крок 1: Введіть "snip" у поле пошуку на панелі завдань і клацніть лівою кнопкою миші на Піктограма щоб відкрити програму або клацніть правою кнопкою миші Піктограма щоб закріпити його в меню «Пуск» або на панелі завдань.

Як зробити скріншот на Марк Коппок / Цифрові тенденції

Інструмент обрізки надає кілька варіантів після його відкриття: Новий, Режим, Затримка, Скасування або Параметри.

Як зробити скріншот на Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 2: Виберіть один із чотирьох режимів:

 • Вільна форма: За допомогою миші, пальця або пера зафіксуйте власну область.
 • Прямокутний: Захоплення точної прямокутної області, вибраної вручну.
 • Вікно: Захоплення певного вікна, наприклад браузера.
 • Повноекранний: Захоплення всього екрану.

Крок 3: Клацніть Новий, і відповідь відповідно.

Наприклад, у прямокутника курсор перетворюється на набір перехрестя, який потім можна використовувати для створення поля захоплення, що охоплює певну частину дисплея. Просто перетягніть отриманий курсор на цільову область, перш ніж відпустити його, щоб зробити знімок екрана.

Крок 4: Збережіть знімок екрана в будь-якому місці як файл JPEG, PNG або GIF. Анотуйте кліп за допомогою поверхневої ручки, якщо вона є.

Snip & Sketch

Snip & Sketch Windows 10

Незважаючи на те, що інструмент для вирізання все ще доступний для використання, Microsoft попереджає, що скасовує цей інструмент у майбутньому оновленні. На його місці поточний додаток Snip & Sketch, який знаходиться в меню «Пуск». Однак доступ до нього легший за допомогою команди клавіатури.

Крок 1: Натисніть кнопку Windows + Shift + S клавіші одночасно.

Крок 2: Екран тьмяніє, крім невеликої панелі інструментів, яка відображається у верхній частині екрана. Виберіть один із чотирьох режимів:

 • Вільна форма: За допомогою миші, пальця або пера зафіксуйте власну область.
 • Прямокутний: Зробіть точну прямокутну область, вибрану вручну.
 • Вікно: Захоплення певного вікна, наприклад браузера.
 • Повноекранний: Захоплення всього екрану.

Зняте зображення автоматично надходить у буфер обміну.

Для затримки зйомки екрана до 10 секунд використовуйте програму Snip & Sketch:

Сніп за 10 секунд Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Крок 1: Клацніть Почніть і виберіть Snip & Sketch в меню "Пуск".

Крок 2: Коли програму відкрито, натисніть Стрілка внизпоруч з Новий у верхньому лівому куті.

Крок 3: Виберіть один із трьох варіантів у спадному меню:

 • Відріжте зараз
 • Сніп за 3 секунди
 • Сніп за 10 секунд

Екран затемниться, і на панелі інструментів з'являться ті самі чотири варіанти. Однак цього разу скріншот з’являється в додатку.

Спосіб 4: Використовуйте поверхневу ручку

Налаштування поверхневого пера Windows Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Surface Pen використовує активний оцифровщик на дисплеї для забезпечення точного та точного введення пера. Він включає настроювані кнопки, що використовуються для виконання різних функцій, таких як стирання, введення та відкриття програм. Однією з найбільш корисних функцій Surface Pen є здатність робити знімки екрана та зберігати їх у OneNote (програмі та робочому столі).

Щоб налаштувати кнопку Surface Pen, виконайте наступне:

Крок 1: Відкрийте Центр дій і натисніть на Усі налаштування плитка.

Крок 2: Виберіть Пристрої перераховані в Налаштування додаток.

Крок 3: Виберіть Чорнило для ручки та Windows перераховані зліва.

Крок 4: Прокрутіть вниз до Комбінації клавіш налаштувати Клацніть один раз, Подвійне клацання, і Натисніть і утримуйте доручень. Варіанти залежать від моделі Surface Pen.

Наприклад, на ручці Surface Pen, що поставляється разом із Surface Pro 2017 року, кнопку гумки можна налаштувати на те, щоб зробити знімок екрана та надіслати його в OneNote, коли двічі клацається кнопка. Якщо повноекранна зйомка не потрібна, використовуйте замість перу певну область для зйомки. Отриманий знімок екрана відобразиться у блокноті та розділі OneNote за замовчуванням.

Останні повідомлення