Найкращі скіни Fortnite та як їх отримати

Небагато онлайн-ігор пропонують такий самий рівень налаштування, як Fortnite робить. Завдяки постійному мінливому геймплею та величезному асортименту предметів для колекціонування, що є частиною того, що робить Fortnite настільки цікавим є можливість створити своє власне унікальне почуття стилю. Найкрутіші вбрання королівської битви - одні з найрідкісніших та ексклюзивних предметів, які зазвичай вимагають, щоб ви придбали V-Bucks або інвестували в бойовий пропуск, щоб отримати їх.

Деякі косметичні товари, такі як Love Ranger, доступні лише обмежений час як частина заходу чи свята. Таким чином, деякі найкращі скіни більше навіть не доступні. Ось список найкращих Fortnite скіни, коли-небудь випущені з моменту запуску аж до розділу 2, сезон 2, разом із тим, як їх розблоковували.

Подальше читання

  • Що Fortnite?
  • Як розблокувати Дедпул в Fortnite
  • Fortnite сезон 2 путівник по карті

Туз

Туз Fortnite шкіра - одна з найкращих, якщо ви хочете зіграти потужного, але красивого персонажа. Приблизно як щось середнє між Wildcard (також у цьому списку) та сучасною Червоною Шапочкою, шкіра Ace буде знайома кожному, хто перевіряв наші щотижневі посібники із викликів у минулому. Спочатку представлений як частина сезону 5 High Stakes у Battle Royale, цей епічний наряд був доступний лише як частина третього стартового пакету. Він більше не доступний для придбання.

Чорний лицар

Це ще одна шкіра в Fortnite що бажають багато гравців, але, на жаль, цього легендарного вбрання вже не можна отримати. Це ексклюзивна шкіра з 70-го рівня бойового пропуску сезону 2. Завдяки чорно-чорній ланцюговій кольчузі, затемнювальному обличчю шолому та мінімально акцентуючим кров’яно-червоним кольором, ця легендарна шкіра матиме будь-якого гравця, який носить її, що виглядає неймовірно загрозливо на полі бою. Залишається з’ясувати, чи буде вона врешті продана через магазин товарів.

Безмежний бомбардувальник

Це яскраве та пухнасте вбрання може здатися досить простим у порівнянні з деякими іншими, які ми маємо у цьому списку, але ви би були здивовані тим, наскільки він популярний серед гравців, особливо молодших гравців. Яскраво-рожеве волосся та естетика єдинорога - ось чому це популярний костюм на Хелловін для дітей. Це твердо Fortnite шкіра для кожного, хто потребує чогось нового, щоб додати до своєї колекції, оскільки він часто доступний у магазині товарів за 1200 V-баксів.

Автоматичний вимикач

Скін Circuit Breaker - це те, що ви отримуєте, поєднуючи класичного західного ковбоя з футуристичним хакерським стилем, а також трохи переказами Кріса Пратта про Starlord. Це досить акуратна шкіра, оскільки вона має окуляри нічного бачення, яскраво-червоний шарф та кольорову гаму, яка має Край дзеркала відчувати до цього. Ви все ще можете отримати цю рідкісну шкіру, оскільки вона часто з’являється в магазині товарів за 1200 V-баксів.

Тріщини

Якщо ви хочете викрасти інших гравців, тоді це найкраще Fortnite шкіру, щоб це робити. Перехід пальцем до пальця з гігантським хитрим горіховим горіховиком, безумовно, є паливом для нічних кошмарів, але коли ви пройдете повз його неприємний вигляд, це насправді весело. Ця легендарна обробка ексклюзивна для свят, тому заощаджуйте 2000 своїх V-Bucks і будьте готові надати трохи святкового бадьорості. Іноді воно з’являється під час сезонних подій, тому обов’язково схопіть його, поки можете.

Кракабелла

кракабела шкіра фортніт

Якщо ви шукаєте жінку-горіховик, Epic Games допоможе вам. Однією з найновіших шкір у цьому списку, Crackabella з’явився під час курортного сезону 2018 року. Набагато елегантніший і королівший, ніж його колега-чоловік, це шкіра, яку ви хочете мати, якщо ви хочете правити дерев’яним кулаком і при цьому виглядати приголомшливо роблячи це. Він часто доступний під час курортного сезону за 1500 V-баксів, а також трохи дешевший за свого попередника.

Темний Вояджер

Легендарне спорядження Dark Voyager, яке дарувало нам атмосферу в космосі, було ексклюзивним для бойового пропуску сезону 3. Оскільки це частина минулого рівня бойових пропусків, ви ніяк не можете отримати цю шкіру, якщо вона випадково не з’явиться у Касовому магазині. Це ганьба, адже затемнений шолом і чорно-чорний скафандр з неоново-помаранчевим акцентом роблять це неймовірним Fortnite наряд виглядати далеко.

Дрейф

Дрейф - це цікавий випадок, коли йдеться про вбрання Fortnite тому що це легендарний скін, який ви могли отримати лише в першому ешелоні бойового пропуску сезону 5. Він починає виглядати досить звично, але, коли ви отримуєте все більше і більше XP під час його використання, різні етапи спорядження розблоковуються, поки ви не отримаєте те, що багато гравців вважають одним з найкращих скінів у Fortnite. Поки революційний на той час, Дріфт започаткував тенденцію до еволюції шкір, яка трапляється кожен сезон.

Галактика

Шкіра Galaxy - одна з найбільш затребуваних і суперечливих скінів, коли-небудь, і з поважної причини. Як ми описали в нашому посібнику, як його розблокувати, ця косметика була доступна лише гравцям, які придбали телефон Samsung Galaxy S6 або планшет S4. Це не завадило гравцям масово з’являтися в магазинах, де були демонстраційні телефони та планшети, які вони могли б використати для набору цього крутого галактичного вбрання. Зрештою, ця шкіра справді не в цьому світі.

Ghoul Trooper та Skull Trooper

Кращий Fortnite скіни для гравців, які хочуть бути схожими на нежити, Ghoul Trooper і Skull Trooper вперше провели свої обходи в тиждень Хелловіна під час заходу Fortnitemares. Спочатку багато гравців критикували Fortnite розробників через відсутність креативності в їхніх шкурах на Хеллоуїн, але оскільки їх стало важче отримати, попит на них почав зростати. Не гарантується, що ці вбрання повернуться, але цілком можливо, що вони з’являться в магазині товарів по 1500 за кожен під час наступного заходу на Хеллоуїн, тож обов’язково слідкуйте за цим.

Крижаний Король

У розпал 7 зимового сезону найбільш невловимим винагородою була шкіра Крижаного Короля, доступна лише для гравців, які досягли бажаного рівня 100 в бойовому проході цього сезону. Шкіра Крижаного Короля - це круто, страшно і епічно одночасно. Це одна з найкращих скінів навколо, якщо ви хочете вразити страх і заздрість у серцях своїх ворогів на полі бою.

Рись

фортнітна шкіра рисі

Рись схожа на трохи Жінки-кішки, змішаної з улюбленою шкірою Омеги. Це не тільки схоже на жіночу версію шкіри Омега у своєму чорному облягаючому вбранні, але також має кілька інших кольорів на вибір. Якщо вам не подобається гладкий комбінезон, Рись також може виглядати як мила поп-зірка. На жаль, він був доступний лише в бойовому пропуску сезону 7.

Любов Рейнджер

Шкіра Love Ranger - це крутий виток міфічного бога Амура. Ви можете мандрувати по карті як крилату статую з бойовими чобітьми, хоча замість того, щоб допомагати гравцям закохатися, ви будете знімати їх у своєму прагненні стати номером один. Цей легендарний Fortnite під час Дня закоханих у магазині товарів за 2 000 V-баксів час від часу з’являється шкіра.

Майя

Fortnite Maya

Глава 2, сезон 2 - один із найкращих сезонів скінів. Скіни не тільки загалом чудові, як у випадку з Майєю, але й варіанти налаштування не мають собі рівних. За даними Epic Games, шкіра майя має буквально більше мільйона потенційних результатів.

Завдяки викликам тощо, ви можете налаштувати її волосся, шарф, капелюх тощо. Кожна Майя може бути абсолютно різною, дозволяючи створити найкращу шкіру для себе. Ви можете розблокувати Майю лише на першому рівні бойового пропуску сезону 2.

Меоскле

Fortnite Meowscles

Цей список не був би повним без улюбленого всіма агента-шпигуна ситцевої кішки, Меускла. Також представлений у бойовому пропуску сезону 2 на рівні 60, цей опухлий хлопчик є надзвичайно настроюваною людиною-котом. Виконуючи щотижневі виклики, ви можете пообіцяти свою прихильність Привиду або Тіні і змінити колір його хутра в процесі.

Мідас

Fortnite Midas

"Мідас" - це вінця першого сезону. Лише розблокована на рівні 100, ця шкіра - гарний лідер шпигунів, який має золотий штрих. Шкіра за замовчуванням тверда, а Мідас має конкретний колір шкіри з деякими золотими елементами. Однак варіанти Привид і Тінь піднімають шкіру ще більше, роблячи його тіло цілком золотим із сірим або чорним костюмом.

Омега

Омега - це те, з чого все почалося. Це був перший основний скін рівня 100, який продемонстрував, що налаштування є варіантом у Fortnite. Повний набір броні для Омеги вимагав від гравців виконати низку завдань, які відкрили оновлення для масті. Сама по собі Omega - це досить гладка шкіра з простим чорним комбінезоном з неоновими помаранчевими акцентами.

Однак повністю оновлена ​​броня Омега матиме вас схожими на кібернетичного ніндзя чи суперзлодея Marvel. Погана новина полягає в тому, що шкіра Омега більше не доступна, оскільки вона була ексклюзивною до рівня 100 бойового проходу сезону 4.

Raptor

Унікальний колір куртки-бомбера з яскраво-жовтою лижною маскою та робочими рукавичками, унікальна кольорова гама та пілотна тематика шкіри Raptor роблять її надзвичайно затребуваною. Fortnite шкіри. Він дуже рідко з’являється в магазині товарів, а коли з’являється, його можна придбати за вагому ціну в 2000 V-баксів.

Ворон

Очевидне вшанування Едгара По, легендарне вбрання Ворона - одне з найпопулярніших і зловісних Fortnite шкури. Комір і оборки сорочки нагадують темне пір’я ворона, тоді як капюшон закриває обличчя, а два світяться очі визирають знизу. Як сказав сам По, "ніколи більше не вимагай Ворона". Просто шуткую! Ця шкіра іноді з’являється в магазині готівки за 2000 V-баксів, але це надзвичайно рідко.

Жниварка

Ми любимо писанки в іграх, а шкіру Жниці в Fortnite безумовно є одним з них. Цей високий чоловік, одягнений у все чорне, ніби він якийсь таємний агент, є посиланням на персонажа Кіану Рівза у Джон Вік. На жаль, ця легендарна шкіра більше не доступна, оскільки вона була ексклюзивним предметом для рівня 100 у бойовому проході сезону 3. Хоча є чиновник Джон Вік шкіра зараз, ця все ще тримає м’яке місце в наших серцях для незліченних мемів.

Червоний лицар

Здійсніть подорож у середньовічні часи зі шкірою Червоного лицаря. По стилю схожий на Чорного лицаря, ця шкіра має чорно-чорну броню та кольчугу з шоломом, що захищає пару маленьких сяючих очей. Набагато більш очевидні криваво-червоні акценти - це те, що справді робить це одним з найкращих Fortnite шкури, які потрібно носити, якщо ви намагаєтеся залякати інших гравців. Він рідко доступний у магазині товарів і має високу ціну 2000 V-баксів, коли він з’являється.

Рокс

Шкіра Fortnite Rox

Що стосується персонажів бойового пропуску першого рівня, то ніхто не кращий за Рокса. Представлений у сезоні 9, цей байдужий D.Va від Overwatch - це надзвичайно настроюваний персонаж, який може бути симпатичною дівою або дівчиною у чудовому меховому костюмі. Крім того, меховий костюм має вражаючу кількість кольорових варіантів.

Shadow Ops

Візьміть на себе роль прихованого оперативного працівника та вбивайте інших гравців зі стилем зі шкірою Shadow Ops. Хоча це лише епічний предмет, він популярний серед гравців Fortnite просто тому, що виглядає досить унікальним. З чорним нарядом, що обтягує шкіру, різким чорним бобіком та вугіллям, розмазаним навколо очей, неможливо пропустити цю шкіру. Скін Shadow Ops часто доступний у магазині товарів за 1500 V-баксів.

Голова томата

Шкіра Tomato Head дозволяє гравцям одягатися як талісман піци дядька Піта з першого розділу «Томатне місто». Як випливає з назви, ця шкіра накладає на голову посміхнений помідор, який у комплекті з вусами. Найкраще в цій обробці Fortnite - це те, що вона налаштовується, і її іноді можна знайти в ротації в магазині товарів за 1500 В-баксів. З вилученням Томатного містечка на початку 7 сезону немає кращого способу віддати належне, ніж цією шкірою.

Підстановочний знак

Легко найтонший і плавний Fortnite Скін у цьому списку - наряд Wildcard, розкритий Epic Games під час PAX West 2018. У цьому варіанті є чотири варіації, але всі мають символ картки масті та білий костюм. На жаль, він був доступний лише протягом 9-го тижня 5 сезону під час заходу High Stakes. Можливо, подія може повернутися в майбутньому, але ми не розраховували на це.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found