Як дивитися синів анархії в Інтернеті: транслюйте всі серії безкоштовно

Сини анархії є ідеальним запоєм для тих, хто любить злочинні драми, але ненавидить свої перероблені тропи. Натомість ця серія FX пропонує новий погляд на цей жанр, наповнений кров’ю, мелодрамою та, звичайно, мотоциклами. У головній ролі знявся Чарлі Ханнам у ролі Джексона Теллера, члена позашляхового мотоциклетного клубу в Каліфорнії. Історія слідує за Джексоном, разом з іншими членами банди, коли він бореться зі своїми стосунками як всередині, так і за межами згуртованої та часто небезпечної групи. Шоу тривало впродовж семи насичених екшн-сезонів, популярність якого завоювала багато високих рейтингів для мережі. Ось як дивитись Сини анархіїонлайн.

Створено: Курт Саттер

У ролях: Чарлі Хуннам, Кейті Сагал, Марк Бун Джуніор, Кім Коутс, Томмі Фланаган

Кількість сезонів: 7

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитися Sons of Anarchy онлайн в США

Hulu розміщує всі сім сезонів напруженої кримінальної драми на своїй платформі. Потокова служба пропонує доступ доСини анархії, а також інші хітові шоу та фільми, коли ви підписуєтесь на щомісячну передплату. На щастя, передплата включає місячну безкоштовну пробну версію, яку можна легко скасувати після завершення, надаючи доступ до серії без необхідності сплачувати будь-які збори. Однак якщо місяць закінчується, і ви хочете продовжувати дивитися Сини анархіїабо інший вміст Hulu, ви можете продовжити підписку за 6 доларів на місяць. Крім того, платформа пропонує ще один план підписки, який забороняє всі оголошення за 12 доларів на місяць. У будь-якому випадку, обидва плани включають щомісячну безкоштовну пробну версію та всі сім сезонівСини анархії, що робить Хулу найкращим - не кажучи вже про найдешевший - способом трансляції драми FX в Інтернеті.

На жаль, жоден інший потоковий сервіс не пропонує доступу доСини анархіїпід парасолькою своїх щомісячних тарифних планів. Натомість вам доведеться купувати окремі епізоди та сезони шоу. Сезони 1, 2 та 6 можна придбати на Amazon Prime Video за 3 долари за серію та 18 доларів за сезон. Крім того, сезони 3, 4, 5 та 7 сезону шоу доступні за 3 долари за серію та 20 доларів за сезон.

Крім того, iTunes також продає епізоди та сезониСини анархіїв Інтернеті за подібними цінами. Однак платформа дійсно пропонує повний пакет серіалу всього на 80 доларів США, що, безумовно, заощадить гроші тим, хто бажає подивитися кожен епізод серіалу.

Сини анархіївипустив свій сьомий і останній сезон на FX у 2014 році. Хоча вже давно закінчено, все те, що відбувається, все ще варто наздогнати. Крім того, FX з тих пір створив серію спіноффів під назвою Майя М.К.прем’єра якого відбулася у 2018 році, і досі випускає нові серії. Отже, є ще багато місцевості, яку можна покрити, як тільки ви закінчите оригіналСини анархії.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення