Як грати в Fortnite на Mac

Fortnite є однією з найпопулярніших онлайн-ігор там. Ви можете відтворити його практично на будь-якій операційній системі, хоча деякі з них кращі за інші. Звичайно, Маки сумно відомі своїм поганим досвідом відеоігор. Однак у останніх випусках MacOS (High Sierra та новіші) Fortnite стало набагато більш дружнім до Apple. Вам все одно доведеться пограти з деякими налаштуваннями, але, прочитавши наш короткий посібник, ви в найкоротші терміни станете останньою людиною.

Важливо: Станом на кінець серпня 2020 року Epic Games більше не оновлюється Fortnite на пристроях Apple, що включає iOS та MacOS. Ця зміна є прямим результатом триваючих судових процесів між Epic Games та Apple. Поки ви все ще можете завантажити Fortnite для Mac ви не зможете брати участь у відтворенні останнього сезону чи крос-платформенній грі (гра проти ПК, Android або консольних геймерів) - що по суті означає, що ви зможете грати лише проти інших гравців на пристроях Apple.

Почніть грати у Fortnite на своєму Mac

Скачати Fortnite на вашому Mac, просто відвідайте сайт Epic Games і запустіть процес завантаження з вашого Mac. Виберіть Завантажити у правому верхньому куті, потім виберіть ПК / Mac завантажити, коли надається можливість.

Завантаження Fortnite

Вам потрібно буде увійти, якщо у вас є обліковий запис або створити профіль, якого ви ще не зробили. Після цього буде завантажено файл EpicInstaller, який ви повинні запустити, щоб розпочати процес. Перетягніть піктограму Epic Games Launcher у папку Applications та підтвердьте відкриття Launcher, якщо ваш Mac запитає, чи впевнені ви. Зараз почнеться завантаження.

Тепер Epic Games Launcher попросить вас зареєструватись або увійти за допомогою свого облікового запису. Увійдіть і виберіть зелений Встановити кнопку. Коли ваш Mac запитає вас, де ви хочете зберегти Fortnite, дозволити завантажувати його за замовчуванням - це гарна ідея. Ви також повинні зберегти Автоматичне оновлення варіант обраний так Fortnite залишається в курсі. Нехай гра закінчить завантаження та виберіть Запуск коли ви будете готові розпочати гру.

Специфікації, необхідні для Fortnite на Mac

MacOS Mojave 10.14

Наступне, що потрібно запитати, це які технічні характеристики Fortnite потреби під час роботи на Mac. Epic надає інформацію про обидва мінімум вимоги - базовий рівень функціональності - і рекомендується вимоги, які забезпечують більш оптимальний досвід. Якщо у вас бюджет або у вас старіший Mac, вас можуть зацікавити мінімальні вимоги, а саме:

  • Графіка Intel Iris Pro 5200
  • Процесор Core i3-3225 3,3 ГГц
  • 4 ГБ оперативної пам'яті
  • MacOS Mojave 10.14.6 або новіша
  • Mac, сумісний з Apple API Metal (перевірте, чи сумісний ваш Mac тут)

Однак для найкращого, найбільш конкурентоспроможного ігрового досвіду найкраще шукати рекомендовані налаштування, які допоможуть грі працювати швидше та виглядати краще. По можливості переконайтесь, що у вас є такі специфікації (або краще):

  • AMD Radeon HD 7870 (або еквівалентний графічний процесор DX11)
  • Процесор Core i5-7300U 3,5 ГГц
  • 2 ГБ відеопам'яті
  • 8 ГБ оперативної пам'яті
  • MacOS Mojave 10.14.6

Важливі налаштування Fortnite

Як грати в Fortnite на Mac Ден Бейкер / Цифрові тенденції

Коли ви починаєте гру, Fortnite автоматично виявить апаратне забезпечення та видасть деякі рекомендовані налаштування. Тут варто почати, але вам, мабуть, захочеться вручну налаштувати ряд ігрових налаштувань, які стосуються якості графіки та продуктивності. Налаштування цих налаштувань вниз може допомогти вашому Mac працювати Fortnite швидше, але це також може ускладнити гру. Ось кілька налаштувань, про які слід пам’ятати.

Роздільна здатність дисплея: Усі сучасні Mac мають дисплеї Retina з високою роздільною здатністю. Однак ви, мабуть, захочете дотримуватися роздільної здатності 1080p для кращої частоти кадрів. Ви хочете спробувати отримати якомога ближче до 60 кадрів на секунду, хоча десь вище 30 має бути достатньо придатним для гри, щоб хоча б трохи розважитися.

Пресети якості: Ви можете вибрати з низького, середнього, високого та епічного (або автоматичного, але ви хочете мати більше контролю, ніж це). Почніть з Low, оскільки це дасть вам якомога більше кадрів в секунду. Якщо, схоже, ваш Mac працює на низьких налаштуваннях без проблем, спробуйте піднятись до середнього та подивіться, як проходить ваш досвід гри. Якщо ігровий процес все ще дуже плавний, ви можете спробувати ще більше збільшити налаштування, щоб отримати максимальну віддачу від своєї продуктивності.

Vsync: У більшості випадків вам потрібно буде увімкнути Vsync, щоб зменшити кількість розривів екрану в грі. Однак якщо ви виявите, що це коштує вам занадто багато продуктивності, можливо, вам доведеться жити без цього.

Пам’ятайте, що якість гри може з часом змінюватися. Справа покращується, але патчі також вводять нові проблеми. Fortnite продуктивність Macs значно покращилася лише з 2018 по 2019 рік завдяки новим оновленням та сумісності. Однак, як ми вже бачили з минулими оновленнями, іноді нові версії можуть також спричиняти помилки, що спричиняють збої або уповільнення. Ці помилки виправляються вчасно, тому або відкочуйте оновлення, якщо це можливо, або будьте терплячі та чекайте виправлення.

Рекомендовані Mac для Fortnite

Як грати в Fortnite на Mac Ден Бейкер / Цифрові тенденції

Гаразд, то для чого ідеально підходять конкретні моделі Mac Fortnite, а які натраплять на проблеми? Давайте розглянемо два окремі випадки: гра на ноутбуці та гра на робочому столі.

На MacBook: Якщо ви граєте на ноутбуці, вам потрібні останні специфікації, щоб підтримувати плавніше відтворення - інакше у вас буде дуже важкий час. Ми настійно рекомендуємо використовувати MacBook Pro для гри Fortnite і дотримуйтесь моделей, які були випущені в 2016 році або пізніше. Найновіші моделі MacBook Pro значно підвищують продуктивність, тому намагайтеся дотримуватися їх.

Ми також пропонуємо дотримуватися 15-дюймових або 16-дюймових моделей. Обидва вони переходять з інтегрованої графіки на різні дискретні графічні процесори - включаючи нову архітектуру Radeon Navi у 16-дюймовій версії - що дає важливий поштовх вашому ігровому процесу. Інші ноутбуки Mac з вбудованими графічними процесорами просто не будуть такими гладкими.

На робочому столі Mac: IMac може впоратися Fortnite, якщо він має дискретну графічну опцію. Неважливо, наскільки чудовим виглядає ваш iMac - якщо він працює зі стандартною інтегрованою графікою Intel, він не буде добре працювати в іграх. Крім того, з міркувань сумісності, вам слід шукати модель, випущену в 2017 році або зовсім недавно, щоб отримати найкращі результати. Те саме стосується Mac mini, який не включає дискретну графіку (хоча iMac і Mac mini можна використовувати із зовнішнім графічним процесором, що значною мірою допоможе).

Ми протестували 5K 27-дюймовий iMac з графічною картою Radeon Pro 580X, яка дала нам близько 60 кадрів в секунду в налаштуваннях Epic або у верхніх 70-х на високих налаштуваннях.

Для Mac має важливе застереження: бігати Fortnite, вони повинні мати металеву опору. Метал - це технологія, яка координує завдання між процесором і графічним процесором в Mac і Fortnite вимагає, щоб він працював належним чином. Метал був представлений в OS X El Capitan, тому, поки ви оновлювали програмне забезпечення свого Mac протягом останніх кількох років, ви повинні бути добре.

Взагалі кажучи, будь-який MacBook, випущений у 2015 році або пізніше, матиме Metal. Будь-які моделі Air або Pro мали Metal у 2012 році та пізніше. Моделі iMac отримали Metal в 2012 році, а Mac Pros - наприкінці 2013 року. Якщо ваш Mac не має Metal, Fortnite насправді не є можливістю, поки ви не оновите.

Останні повідомлення