Як зняти накип з кеуріга

Кавоварка Keurig змінила спосіб заварювання кави. Щоб ваш Keurig продовжував подавати вам смачну каву, вам слід регулярно знімати його з накипу. За допомогою нашого зручного покрокового посібника ви зможете підтримувати свою Keurig в чистоті та ефективно працювати.

Вам слід знімати накип з Keurig кожні три місяці, і для правильного видалення накипу з машини потрібно близько години.

Примітка:Це стосується конкретно видалення накипу. Якщо ви хочете провести ретельне очищення брудного Кеуріга, перегляньте наш посібник, як це зробити.

Крок 1: Підготуйте свій Keurig

Прибирання Keurig

Перш ніж ми почнемо, зараз хороший час для швидкого миття деяких компонентів Вашого Keurig. Спробуйте присвятити цьому попередньому кроку принаймні годину. Від'єднайте виробник від мережі, а потім зніміть кришку, піддон для кухля та тримач для чашки K. Протріть лоток і тримач теплою мильною водою, потім промийте і висушіть. Протріть кришку та корпус Keurig вологою мильною ганчіркою, а потім дайте цим шматочкам трохи часу, щоб висохнути на повітрі.

Як тільки всі компоненти висохнуть, складіть їх знову. Тепер процес видалення накипу може розпочатися.

Переконайтесь, що ви спорожнили машину, а потім очистили сусідню раковину, щоб створити багато місця. Налийте всю воду, яка залишилася у резервуарі для води, у стік і переконайтеся, що всередині пивовару не залишилось K-чашок. Знайдіть великий кухоль, який слід використовувати для зливу, і переконайтеся, що протягом наступних кількох годин нікому не знадобиться виправлення кави.

Крок 2: Приготуйте засіб для видалення накипу

Тепер вам потрібен кислий засіб для видалення накипу, який буде проходити через вашу пивоварню, щоб вона могла розкласти відкладення кальцію. Існує два популярних варіанти видалення накипу, як із плюсами, так і проти.

Рішення для видалення накипу Keurig: Keurig продає власне рішення для видалення накипу, яке ви можете придбати приблизно за 15 доларів США, що триває одноразово. Це простий варіант, який не вимагає великих зусиль, і, загалом, позбавляється від масштабу. Але згідно з відгуками покупців про продукт, розчин, як правило, має цитрусовий запах, від якого дуже важко позбутися і навіть може вплинути на смак вашої кави.

Білий оцет: Білий оцет дуже дешевий, легко доступний і чудово працює в масштабі. Для гарного очищення вам знадобиться принаймні кілька чашок, а це означає, що вам, можливо, доведеться вийти на вулицю та придбати дещо більше для цього проекту. Крім того, це є оцту, що означає, що ваша кухня або кімната для відпочинку можуть ненадовго відчувати запах оцту.

Якщо ви використовуєте розчин Keurig, ви захочете спорожнити всю пляшку у резервуар, а потім залити чистою водою. Для білого оцту ви хочете, щоб ваш резервуар наповнився наполовину оцтом і наполовину води - можливо, навіть більше оцту, ніж води, для дійсно важкої роботи з видалення накипу.

Крок 3: Проведіть апарат накипу через Keurig

Налаштуйте Keurig на звичайну повноцінну чашку кави - ви можете збільшити, якщо у вас є термос поруч, але кружка, як правило, найкраще працює. (І знову переконайтесь, що всередині немає K-Cup.) Пропустіть розчин для видалення накипу та зачекайте, поки чашка наповниться.

Якщо ваш Keurig має погану проблему масштабу, він, можливо, не зможе наповнити повну чашку навіть за правильного налаштування. Це нормально, для вирішення проблеми потрібно трохи часу. Продовжуйте наповнювати чашку за чашкою та виливати їх у злив. Якщо ви використовували розчин білого оцту, приміщення є справді почне пахнути оцтом, але повісьте там і продовжуйте рухатися, поки водойма не спорожнить

Зрештою, вода повинна литися більш плавно і наповнювати чашки трохи легше. Якщо ви взагалі не помітите жодного поліпшення, можливо, ви захочете наповнити резервуар більшим розчином і повторити весь процес, лише щоб переконатися.

Крок 4: Промийте кеуріг свіжою водою

Залиште свій Keurig деякий час сидіти (все ще увімкненим) - близько 30 хвилин. Це дає кислоті час на розщеплення залишків накипу всередині пивовару. Тепер ретельно очистіть резервуар і протріть всередині, щоб видалити всі сліди оцту / розчину. Закінчивши, залийте резервуар чистою свіжою водою. Настав час змити з системи всі розчини для видалення накипу.

Ще раз, встановіть Keurig на повну чашку і починайте пропускати чашку за чашкою води через пивовар, скидаючи кожну. Якщо у вас є налаштування графина, ви можете використовувати це налаштування, щоб трохи прискорити процес. Як тільки резервуар з водою порожній, наповніть його ще раз і продовжуйте робити те ж саме. Щоб змити ваш Keurig, знадобиться принаймні два повні резервуари води, тому готуйтеся позбутися великої кількості води.

На цьому етапі ви можете провести тест на смак, щоб побачити, чи можете ви скуштувати залишки накипу, що залишився у воді. Не бійтеся змити його ще кілька разів, оскільки промивка ніколи не може бути занадто ретельною.

Як запобігти накопиченню накипу на вашому Keurig

Побутова техніка в гуртожитку фільтр для води Brita

Якщо ви уважно прочитали посібник Keurig, ви могли помітити, що компанія пропонує використовувати у пивоварі фільтровану або бутильовану воду. Однією з причин цього є те, що накип частіше утворюється з водопровідної води. Хоча утримання, яке поставляється з покупкою бутильованої води, може бути занадто великим, є й інші рішення, такі як придбання каністри для фільтруючої води виключно для використання з Keurig. Це допоможе вашій машині працювати довше, а ціна фільтра, ймовірно, перевершить розчарування та клопоти, пов’язані з накипом у вашій кавоварці.

Останні повідомлення