Як отримати симулятор сплячого в Destiny 2: Warmind

Destiny 2 теплий сплячий симулянт керівництва закінчення

Приховано всередині Військовий розум розширення Доля 2 це декілька чудових нових видів зброї, які піднімуть вашу гру «Хранитель» під час боротьби з вуликом, іншими гравцями та будь-ким іншим, хто завадить. Вам доведеться докласти багато часу та зусиль, щоб довго триматися, але Військовий розум відроджує одну з найкрутіших гармат з оригіналу Доля вДоля 2: Сплячий імітатор. Потужна гвинтівка Exotic fusion line, Sleeper Simulant - це пістолет на тему Распутіна, який жує поганих хлопців потужними критичними попаданнями.

Шлях до Симулятора сплячого починається після закінчення сюжетної кампанії, через наступні серії синіх квест-місій, які ви отримуєте від Ана Брей. Ви захочете спробувати завершити інші Ваші етапи, щоб рівень Вашої потужності був пристойно високим, оскільки частина вмісту вВійськовий розум досить жорсткий. Якщо ви прагнете зробити це якомога швидше, ми також рекомендуємо уникати проведення патрулів, публічних подій на Марсі та героїчних ударів на Марсі, поки вас не підкаже квест.

Незабаром після виходу Доля 2: Покинутий, Bungie та Activision почали пропонувати Військовий розум як безкоштовний бонус для Занедбаний покупців. Якщо ви придбали розширення, ви вже повинні мати доступ до всього вмісту Військовий розум може запропонувати, включаючи Стимулятор для сну. Повну гру з усіма розширеннями можна придбати за $ 60, поки Занедбаний самостійно коштує 40 доларів.

Ось усе, що вам потрібно зробити - і що ви повинні знати - щоб розблокувати Sleeper Simulant.

Завершіть розповідь

Ваш перший порядок бізнесу повинен бути успішним Військовий розумОсновна кампанія, яка повинна зайняти у вас близько трьох годин. Він познайомить вас з різними місцями розташування басейну Еллади на Марсі, і проведе вас через страйк "Волі тисяч", який є лише повторенням останньої сюжетної місії в Військовий розум кампанії. Після того, як ви все це зробите, поверніться до Ана Брей у басейні Еллади, і вона активує новий набір квестів.

Візьміть на себе квести

Посібник-симулянт Destiny 2 warmind бере на себе квести

Після того, як ви очистите сюжетну кампанію від Марса, ви активуєте новий набір квестів від Ани, позначених синьою індикацією на вашій карті. Вони повернуть вас через комплекс Распутіна, щоб отримати спеціальну енграмму, яку ви врешті перенесете в ядро ​​Распутіна, щоб він розшифрував. Після завершення післяігрового квесту ви отримаєте новий пістолет, ручну гармату IKELOS_HC_v1.0.1. Вона вам знадобиться для решти пошуків зброї, тож продовжуйте її спорядження зараз.

Поверніться до Ана Брей, як тільки у вас буде IKELOS, щоб забрати нову «Погоню», яка поставить перед вами завдання виконати низку місій відкритого світу під час її використання. Спочатку вам потрібно буде вигнати три патрулі на Марсі, а потім знайти загублений сектор. Цей процес також допоможе вам відкрити різні ромбоподібні сплячі вузли, розкидані по басейну Еллади.

Тепер, коли ви знаєте, як отримати ключі для сплячих вузлів, може виникнути спокуса полювати на них, щоб побачити, що всередині них. Проте ми пропонуємо почекати. Пізніше вам буде запропоновано знайти купу таких, і справжньої винагороди (крім випадкових синьо-фіолетових передач) за їх відкриття зараз немає. Збережіть свої зусилля для того, коли це буде враховано в квесті.

Розстріляйте поганих хлопців

Destiny 2 warmind Sleeper Simulant Guide стріляти в поганих хлопців

Наступним кроком є ​​вбивство купу речей за допомогою IKELOS. Вам потрібно буде назбирати тонну «точних вбивств» - нанесення ударів головою чи слабких місць - проти ворогів Кабала та Вулика за допомогою ручної гармати. Найпростіший спосіб отримати їх - завершити різні битви на Марсі, включаючи його пригоди та публічні події (якщо ви щотижня вибираєте Flashpoint, ви можете вбити двох зайців).

Під час просування шляху через хвилі ворогів, можливо, вам захочеться скласти кілька Резонансних Стеблів, які Ви можете перетворити на ключі, що відкривають Вузоли Сплячих і прискорити цю частину квесту.

Час героїчних страйків

Доля 2 теплий сплячий модельний посібник героїчні удари

На наступному кроці потрібно виконати п’ять героїчних ударів із оснащеною ручною гарматою IKELOS, що може бути важко, оскільки рекомендований рівень потужності для цих дій був збільшений до 350 в Військовий розум. Щоб завершити крок, вам потрібно, щоб ручна гармата була обладнана постійно з самого початку, тому переконайтеся, що ви готові до роботи, перш ніж розпочати діяльність, щоб бути в безпеці. Оскільки у вас є Етап для проведення героїчних ударів, ви можете одночасно відмовитись від обох вимог, якщо зберегли їх дотепер.

Тут є ще одне застереження: станом на 11 травня 2018 року, здається, з цим кроком пов’язана помилка - принаймні на PlayStation 4. Ми виявили, що декілька героїчних ударів, які ми провели, не враховувались у пошуках без помітних причин. Зокрема (і анекдотично), це здавалося страйками Доля 2Базова гра враховувала цю вимогу, але нові удари додалися Військовий розум ні (ми в кінцевому підсумку не робили жодних страйків відПрокляття Осіріса). Знову ж таки, останній страйк, який ми провели, "Вихід з катастрофи" Несса враховувався двічі, так що хто знає.

Набридлива частина: Вузоли для сну

Destiny 2 - теплий модельний сплячий модельний вузол

Ваш наступний крок - двосторонній, який поверне вас на Марс. По-перше, вам потрібно буде знайти та розблокувати 15 сплячих вузлів - тих кешів у формі ромба - розкиданих навколо Марса. Пам'ятаєте ті Резонансні Стебла, які ми наказали Вам накопичувати? Вони вам знадобляться зараз, щоб зробити частоти заміщення. Вам потрібно буде зібрати 60 резонансних стовбурів, щоб зробити усі потрібні вам частоти, тож розтріскуйтесь.

Найкращий спосіб заробити Resonate Stems - це підібрати патрулі, одночасно проводячи публічні заходи. Ми досягли найкращих успіхів, зосередившись на патрулях Постачання (тих, що позначені піктограмою трикутника) та Убити місій (позначених діамантом, оточеним трикутниками). Ці патрулі здебільшого беруть участь у вбивстві груп ворогів, і не є особливо жорсткими та трудомісткими. Ви виявите, що ви їх зручно вибиваєте, навіть граючи у «Громадські події».

Говорячи про публічні заходи, ви хочете спробувати активувати героїчні версії подій якомога частіше. Хоча гарантій немає, героїчні події часто висувають два Резонансні Стебла замість одного.

Відскакуйте туди-сюди між двома основними районами басейну Еллади, завершуючи публічні заходи та прибираючи патрулі. Якщо у вас не вистачає простих патрулів, згенеруйте подію Override Frequency і знайдіть хвилину, щоб знайти вузол Sleeper. Повернувшись, у вас буде більше патрулів та пабліків.

Важка частина: Протоколи ескалації

Протокол ескалації керівництва симулянта Destiny 2 сплячого режиму

Друга вимога на цьому етапі квесту також є найскладнішою, адже вам потрібні інші люди. Вам потрібно буде пройти три "рівні" протоколів ескалації - нової публічної події, що відбулася на Марсі. Їх досить легко запустити - для початку просто активуйте одну із світяться червоних плям на землі в Breytech Futurescape або Glacial Drift. Однак вони дуже жорсткі, як свідчить запропонований ними рівень потужності 370. Більше того, ваш прогрес у Протоколах ескалації враховується у вашій квестній вимозі, лише якщо у вас обладнана ручна гармата IKELOS, тому не забувайте!

Протоколи ескалації в основному засновані на хвилях Gears of War- бійки в стилі орди, і вам знадобиться багато людей навколо, щоб очистити їх, оскільки вони такі важкі. Кожен протокол має чотири раунди: перший - це рій «Вуличних тралів», який ви повинні очистити протягом певного часу, і це досить просто. Другий відкриває «тіньову щілину» десь у районі, який породить аколіти, позначені трьома кристалами, що кружляють навколо нього. Щоб завершити хвилю, поставте на розлом, поки таймер не завершиться, а потім вистріліть три кристали. Це породить елітного лицаря, якого ви можете вбити, щоб викрасти його меч і використовувати проти третьої хвилі, суміші поганих хлопців з вулику, до якої входять Трали, Послушники та Лицарі. Четверта хвиля - жорсткіша версія всього цього, з босом Огре, якого вам потрібно буде зняти, щоб закінчити.

В основному, це потрібно зробити тричі. Кожен "рівень" квесту включає чотири кроки Протоколу ескалації, тому вам потрібно мати під рукою Опікунів, щоб перемогти цього Огре, якщо ви хочете, щоб він рахувався. Це, безумовно, простіше сказати, ніж зробити, тому намагайтеся активувати протокол ескалації лише тоді, коли на Марсі є купа людей, інакше ви будете приречені на провал. Якщо ви очистите один протокол, вам буде запропоновано перейти до іншого активованого маяка, щоб розпочати другий крок, який ще жорсткіший. Хороша новина полягає в тому, що ви можете повторити перший рівень тричі, щоб задовольнити ваші вимоги IKELOS. Це все ще непросто, але це більш досяжно, ніж намагатися зробити три дедалі складніші рівні поспіль.

Заключний крок: Воля тисяч

Доля 2 теплий сплячий модельний посібник-керівник волі тисяч

Після того, як ви закінчите свої протоколи ескалації та розблокуєте свої сплячі вузли, на вашому шляху залишиться лише одне: Бог хробака Xol. Вам потрібно буде вирушити до Breytech Futurescape, щоб активувати останній квест історії, який вимагатиме від вас повторного запуску «Волі тисяч», але з оснащеною ручною гарматою IKELOS. Це те саме, що остання місія історії Військовий розум, тож ви вже повинні знати, як з цим боротися.

Заключна місія IKELOS має запропонований рівень потужності 360, що, здається, важко зробити самостійно, але не дозволяйте це обдурити вас. Удар не представляє особливих труднощів, якщо ви знаєте, що робите, і регулярно породжує для вас копію Валькірії, яка може компенсувати будь-яку вогневу силу, якої вам може бракувати. Ми успішно провели страйк на 350 без резервної копії.

Ми пропонуємо стратегію: залишайтеся у тильному кінці арени, на піднесеній платформі в дальньому кінці області, де нерестяться Валькірії, коли ви боретеся з Xol. Ми виявили, що легко було сховатися від нападів Xol там. Це також пристойне гніздо снайпера, яке дає вам простий спосіб відібрати вхідних поганих хлопців, коли вони з’явилися. Близькість до Валькірії також дозволяє легко захопити її, не ризикуючи отримати удар від енергетичних атак Xol. Не поспішайте очищати ворогів, не ховатися і бити Xol, коли це безпечно, і у вас не повинно виникнути проблем.

Destiny 2 теплий сплячий симулянт керівництва закінчення

Як тільки Xol вийде з ладу, у вас буде все необхідне. Поверніться до Ани Брей у Breytech Futurescape і заявіть про свій імітатор для сну. Зброя Exotic Power дуже потужна, зокрема, якщо ви можете наносити нею точні удари. Це повинно бути корисним для закінчення цих жорстких босів протоколу ескалації.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found