Тяга до старого дизайну Twitter? Це розширення браузера допоможе

Twitter для настільних ПК зараз трохи більше схожий на додаток Twitter, але не всі закохані в новий дизайн. Для тих, хто обережно ставиться до змін, які вже посилаються на «добрі старі часи» Twitter, є нове розширення для браузера, завдяки якому Twitter.com буде виглядати, ну, ще раз Twitter.

Нова надбудова Mozilla Firefox GoodTwitter змушує веб-браузер повернутися до попереднього дизайну Twitter. Як розширення OpenSource, безкоштовне завантаження коригує запити браузера так, щоб у Firefox Twitter виглядав як більш звична соціальна мережа.

Розширення, створене користувачем Zusor, вже є у версії 1.7 після запуску лише через кілька днів після початку впровадження нового дизайну. Він також виправляє кілька помилок оригінального розширення, включаючи неможливість копіювати та вставити. Тепер розширення має рейтинг 4,7 зірки.

Поряд із адаптацією більш схожого на додаток вигляду, редизайн Twitter переставляє домашню сторінку робочого столу. Верхня навігаційна панель зникла, замінивши її опціями навігації зліва, тоді як стандарти, такі як тенденції та „хто слід”, переходять на протилежну сторону. Редизайн також виводить функцію Explore з мобільного додатка на робочий стіл разом із опцією закладки

Однак одне з найбільш очікуваних оновлень було запущено без заміни старої опції - новий темний режим чорного тла приєднується до опції для темно-синього тла всередині налаштувань, а не замінює старий темний режим.

Користувачі Twitter можуть знайти старий дизайн із тимчасовим рішенням, яке триватиме довше, але не вимагає підключення на основі браузера шляхом доступу до Каталог у процесі, який потрібно повторювати кожного разу, коли ви відкриваєте соціальну мережу. Від Налаштування та конфіденційність меню (тепер закріплено під Більше зліва на головному екрані), натисніть на Про Twitter і потім Каталог. Або ви можете зробити закладку прямим посиланням на каталог. Після доступу до Каталог, повернення до домашньої сторінки перезавантажиться, щоб виглядати як старий Twitter. Однак цей обхідний шлях, швидше за все, триватиме недовго - і оновлення повернеться до нового дизайну.

Я прочитав стільки статей про редизайн Twitter, і жоден з них не згадує, що зараз це виглядає ... Facebook pic.twitter.com/ynZ6w3aCPr

- nilay patel (@reckless) 22 липня 2019 р

Дякую, Twitter, за перероблений дизайн, який полегшує мені читання книг, догляд за своїм садом та відродження втраченого мистецтва розмов. #NewTwitter #newtwitterdesign

- Guy Smiley (@CarefulNowTed) 19 липня 2019 р

Критики редизайну кажуть, що більша частина Twitter - стрічка - займає менше місця, тоді як ліва панель навігації занадто велика. Інші вказують, що дизайн схожий на Facebook. І як при кожному редизайні, інші розчаровані потребою дізнатись, де зараз розташовані всі функції.

Під час запуску Twitter заявив, що поряд із додаванням нових функцій оновлений дизайн робочого столу допоможе збільшити швидкість, а також дозволить швидше розгортати нові функції. Оновлення - це перша велика зміна дизайну настільної версії платформи за сім років.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found