Як очистити кеш на iPhone

Очистити кеш-пам’ять на iPhone легко. Якщо вам потрібно звільнити пам’ять або ви хочете трохи збільшити швидкість роботи свого iPhone, очищення кеш-пам'яті - це чудовий і легкий спосіб зробити це. В основному кеш-пам’ять - це накопичувач пам’яті вашого iPhone для певних програм, включаючи браузер Safari та сторонні програми, такі як Facebook, Spotify та Tinder.

Однак перед тим, як почати очищати кеш-пам'ять iPhone, зверніть увагу, що це призведе до видалення даних для будь-якої програми, кеш якої ви очистили. Ось що означає очищення кешу на iPhone: Ви видаляєте дані, що зберігаються програмами. У багатьох випадках ці програми потребують цих даних для належної роботи або принаймні запам’ятовування ваших уподобань, налаштувань та будь-яких збережених у них файлів. Таким чином, перед тим, як очистити кеш-пам’ять для будь-якої програми iPhone, подумайте, чи дійсно вам можуть знадобитися її дані.

Як очистити кеш на iPhone: Safari

Екран налаштувань iPhoneНалаштування iPhone SafariiPhone очищення історії та даних Safari

Перш за все, ви можете звільнити пам’ять і допомогти продуктивності свого iPhone, очистивши кеш-пам’ять Safari. Ось як це можна зробити:

Крок 1: Йти доНалаштування> Safari. Прокрутіть вниз і торкнітьсяОчистити історію та дані веб-сайту,потім натиснітьОчистити історію та дані.

Крок 2: Далі перейдіть доНалаштування> Safari. У меню налаштувань Safari прокрутіть униз і торкнітьсяДодатково> Дані веб-сайту. Нарешті, натиснітьВидалити всі дані веб-сайту і потімВидалити зараз.

Це очистить кеш Safari на iPhone. Пам’ятайте, це дозволить позбутися даних веб-сайту, історії перегляду та файлів cookie веб-сайту, тому, якщо ви хочете зберегти будь-яке з них, спробуйте видалити кеш-пам’ять для сторонніх програм, як описано нижче.

Як очистити кеш на iPhone: Сторонні програми

Загальні налаштування iPhoneНалаштування сховища iPhoneiPhone очищає кешiPhone очищає кеш Google Maps

Далі ви можете очистити кешовані дані для інших програм, окрім Safari, що включає власні та сторонні програми. По суті, це передбачає або безпосереднє видалення програми, або видалення програми для очищення даних, а потім її повторну інсталяцію. У будь-якому випадку, ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Йти доНалаштування> Загальне> Зберігання iPhone.Прокрутіть вниз до списку програм і торкніться тієї, яку потрібно очистити.

Крок 2: Далі торкнітьсяВидалити додаток. ТоркнітьсяВидалити додатокще раз для підтвердження.

Крок 3: Якщо ви хочете переінсталювати програму (без документів і даних, які ви щойно видалили), перейдіть до App Store і переінсталюйте її.

Дотримуйтесь наведеного вище процесу для стільки програм, скільки ви хочете очистити. Знову ж таки, переконайтеся, що ви не очищаєте кеш-пам’ятку нічого, що б ви насправді хотіли зберегти.

Тимчасові файли та програми для очищення

Є ще дві речі, які ви можете зробити, щоб очистити кеш-пам’ять вашого iPhone. Перший - це просто перезапустити iPhone, що очищає певні тимчасові файли та інші короткочасні дані, що зберігаються програмами.

Якщо ви вирішите спробувати цей метод, перший крок буде виглядати дещо інакше, залежно від того, якою моделлю iPhone ви володієте. По суті, і користувачі iPhone утримуватимуть кнопку живлення та пересувають опцію вимкнення живлення на екран.

Ви також можете очистити кеш-пам’ять за допомогою програми для очищення. Звичайно, що стосується продуктів Apple, завжди краще використовувати за замовчуванням рішення на базі Apple, тому будьте обережні, використовуючи сторонні засоби для чищення та знаючи, що існують ризики.

Виконавши всі описані вище дії та очистивши кеш-пам’ять iPhone, ви виявите, що ви не лише звільняєте багато місця для зберігання, але і ваш iPhone працює трохи плавніше.

Останні повідомлення