Найпоширеніші проблеми з комутатором Nintendo та способи їх усунення

Nintendo Switch є однією з найпопулярніших консолей на ринку - з такими чудовими ексклюзивами Супер Маріо Одісея і Splatoon 2 - але це не означає, що він захищений від технічних проблем.

Починаючи з відносно незначних косметичних збитків, які в основному можна ігнорувати, і закінчуючи серйозними проблемами, через які системи гравців стають марними, ми склали список найпоширеніших проблем, які спіткали власників Switch. За необхідності, ми також включили можливі рішення, хоча ми повинні підкреслити, що будь-що, що включає розбирання частини вашої консолі, може потенційно погіршити проблеми або призвести до втрати вашої гарантії.

Зв'язок з Nintendo

МетодЗв'язок
Телефон підтримки1-800-255-3700, після підключення натисніть «1»
Відремонтувати телефон1-855-615-7224, якщо система була фізично пошкоджена
Інструмент онлайн-ремонтуВеб-сайт
ФорумиВеб-сайт

Док-станція дряпає екран

Огляд Nintendo Switch Майк Епштейн / Цифрові тренди Майк Епштейн / Цифрові тренди

Переміщення комутатора Nintendo з його портативної конфігурації на док-станцію - це процес, який триває лише секунди. Якщо ви не поставите консоль у абсолютно рівному положенні, док-станція досить легко може залишити постійні пошкодження на зовнішній стороні екрана. Пошкодження, здається, спричинені двома шматками пластику, що стирчать всередині док-станції, яка буде контактувати із зовнішньою панеллю перемикача на кожному кінці консолі, коли вона встане на місце.

Протектор екрану є необхідним аксесуаром, оскільки будь-яка шкода, завдана док-станцією, буде завдана знімному захиснику, а не самій консолі. Однак ранні гнучкі набори захисних екранів, випущені для системи, включаючи “офіційний” продукт PDP, були вирізані неправильно, що спричинило появу бульбашок. Кришки із загартованого скла не повинні страждати від цієї проблеми. Радимо почекати приблизно 24 години, перш ніж стикувати систему після використання захисного скляного протектора, однак, оскільки клей може розплавитися, якщо не допустити затвердіння.

Тим часом користувачі закріпили на внутрішній стороні док-станції полотна з мікрофібри, щоб закрити два пластикові виступи, а також невеликі пінопластові подушечки, які закривають внутрішні виступи доку. Якщо ви можете витримати 8 доларів на щось, що ви видалите через кілька тижнів, як тільки з’явиться ваш захисний захисний скло, ви все одно можете тимчасово встановити один із пластикових.

Якщо ви хочете, щоб ваш комутатор був захищений всередині док-станції і виглядав абсолютно чарівний, є ще один варіант, який усуне необхідність у використанні захисного екрану взагалі, припускаючи, що ви не будете подорожувати з системою. Користувач Etsy TinckoyMakesitSew продає кілька затишних док-станцій Switch, включаючи такі теми, як Mario, Zelda, класична розважальна система Nintendo та Pokémon, а також кілька однотонних кольорів.

За умови, що у вас є трохи додаткового місця для того, щоб комутатор містився на вашій полиці, дещо складніший варіант передбачає повністю вимкнення комутатора з доку. Підключивши додатковий кабель USB-C як до док-станції, так і до комутатора - і поставивши комутатор на окрему підставку, щоб його вентиляційні отвори мали достатньо місця - консоль все одно може проектувати своє зображення на телевізор і отримувати живлення так, ніби він сидів у док-станція безпосередньо. Це недосконале рішення, яке може призвести до деяких роз’єднань, тому радимо експериментувати з кількома кабелями, щоб щільно припасувати.

Joy-Cons відключається без причини

Огляд Nintendo Switch Майк Епштейн / Цифрові тренди Майк Епштейн / Цифрові тренди

Найвідоміша на сьогодні проблема з комутатором Nintendo, відключення лівого контролера Joy-Con, здається досить поширеною проблемою. Joy-Con може від'єднатись від консолі, здававшись навмання, що може викликати велике розчарування, якщо призведе до загибелі під час хорошого запуску в Подих дикої природи. Здавлюючи контролер, розміщуючи його за спиною та прикриваючи передню частину рукою, все це посилює проблему.

Згідно з численними звітами та розбиттями користувачів, проблема, схоже, пов'язана з рішенням Nintendo розмістити антену Bluetooth лівого контролера всередині друкованої плати, а не з використанням окремого компонента, який можна було б оптимально розташувати.

Nintendo не розголошувала про це, але, схоже, виробник створив задовільний хакер "зроби сам" для початківців. Після надсилання несправного Joy-Con на ремонт Nintendo, Шон Холлістер з CNET виявив, що невеликий шматочок провідної піни був розміщений над внутрішньою антеною контролера. Це здається занадто простим, але, як повідомляється, просте доповнення вирішило проблему синхронізації контролера.

Електропровідна піна, яка допомагає захистити від перешкод, є відносно недорогою, особливо в порівнянні з вартістю заміни контролера Joy-Con. Для виправлення вам потрібен лише крихітний квадрат пінопласту, щоб ви могли легко відкрити кілька контролерів Joy-Con і застосовувати пінопласт, не купуючи більше. Крім того, ви можете зв’язатися з Nintendo і надіслати контролер на ремонт. Ця проблема нібито була вирішена в наступних ітераціях контролерів Switch і Joy-Con; однак у тих, хто має оригінальну версію консолі, все одно можуть виникнути деякі проблеми.

Консоль з часом згинається

Огляд Nintendo Switch Нейт Барретт / Цифрові тенденції

Залишивши перемикач Nintendo увімкненим у док-станцію протягом тривалого періоду часу, ви можете виявити, що система насправді деформувалася або трохи зігнулася з одного боку. Якщо проблема досить серйозна, ви можете навіть зіткнутися з проблемою при спробі вилучити її або знову помістити в док-станцію.

Щоб перевірити, чи не перекосився ваш комутатор, зніміть обидва контролери Joy-Con і поставте екран екраном вниз на абсолютно рівний стіл. Якщо воно взагалі викривилося, ви зможете розгойдувати його туди-сюди.

Ця конкретна проблема не обов’язково може негативно вплинути на ваш досвід гри, і ми спостерігали, як деякі користувачі повідомляють, що їхні комутаційні системи були дещо нерівними. Однак якщо проблема турбує вас, Nintendo приймає консоль на ремонт.

Корпус консолі тріскається

Огляд Nintendo Switch Нейт Барретт / Цифрові тенденції

Він не настільки поширений, як деякі інші проблеми, з якими стикалися користувачі з Switch, але низка людей все ще повідомляла, що виявила невеликі тріщини у верхній частині корпусу консолі. Як правило, тріщини знаходяться поблизу слота для ігрових карт або в брусках, що проходять через верхні вентиляційні отвори.

Незрозуміло, що спричиняє утворення тріщин, але деякі з постраждалих стверджують, що вони не особливо грубо поводилися зі своєю системою, тому цілком можливо, що проблема пов’язана з проблемами викривлення, з якими стикалися інші користувачі. Якщо ви подорожуєте з перемикачем у рюкзаку або сумочці, ми також пропонуємо покласти його у міцний футляр для перенесення, оскільки пластик надзвичайно м’який для портативної системи.

Якщо на корпусі вашого комутатора утворилися тріщини, єдиним реальним варіантом буде або жити з ним, або, якщо він погіршився або поширився на інші ділянки консолі, відправити його на ремонт до Nintendo.

Екран випадково зависає або блимає

Огляд Nintendo Switch Майк Епштейн / Цифрові тренди Майк Епштейн / Цифрові тренди

На додаток до проблем з контролером та проблем, пов'язаних з фізичною конструкцією комутатора Nintendo та його док-станції, у ряду користувачів також спостерігається зависання екрану, а також жахливі захоплення комутатора, через які система видає сильний писк, коли індикатори блимають швидше ніж захоплений екстазом рейв. Деякі користувачі також стикалися з тимчасовими заморозками, які призводять до таких ігор, як Легенда про Зельду: Подих дикої природи розбиваючись, потенційно втрачаючи свій прогрес.

Єдиним короткотерміновим рішенням, яке працювало дотепер, було «жорстке скидання» комутатора - утримуючи кнопку живлення протягом 15 секунд, поки вона повністю не вимкнеться, а потім знову ввімкнувши. Незважаючи на те, що це вирішує проблему ненадовго, власники комутаторів, що зазнали впливу, заявили, що проблема повертається незабаром після цього і навіть не буде виправлена ​​за допомогою заводських скидок системи.

На консолі Nintendo надається річна гарантія, і ми радимо не витрачати свій час на самостійні виправлення для такої серйозної проблеми. Натомість зв’яжіться з компанією, щоб якнайшвидше надіслати запасний блок. Витративши 300 доларів на систему на додаток до ігор та аксесуарів, ви заслуговуєте, щоб вона працювала за призначенням.

На екрані є мертві пікселі

Мертві пікселі дратують на будь-якому пристрої, особливо на портативних екранах, де вони, як правило, фокусують всю вашу увагу, насміхаючись над тим, що ви хочете, щоб екран був недосконалим. У випадку з Nintendo Switch це працює лише для того, щоб завдати шкоди вашому зануренню, але це також є єдиною головною проблемою, яку наразі неможливо вирішити.

На своєму веб-сайті підтримки Nintendo описує мертві пікселі як "характеристику РК-екранів" і каже, що їх "не слід вважати дефектом". Це означає, що Nintendo не буде виправляти їх через гарантійні вимоги, і що ви можете застрягти на своєму несправному екрані - і це є дефектний - назавжди.

Однак, як зазначає Eurogamer, компанія більше десяти років тому виправляла оригінальні системи DS, які страждали від мертвих пікселів, тому цілком можливо, що Nintendo якось у майбутньому змінить свою позицію.

Час роботи акумулятора занадто короткий

Завдяки потужності, яку Nintendo вдалося запакувати в крихітну консоль Switch, ви, мабуть, помітите, що час роботи від акумулятора короткий, коли ви граєте в найбільш вражаючі графічно ігри. Вже через пару годин ручної гри в таку гру Легенда про Зельду: Подих дикої природи або Приреченість, консоль потрібно буде зарядити. Оскільки у вас, ймовірно, адаптер змінного струму, який постачається із системою, підключений до док-станції, вам доведеться або відставати від налаштування, і видалити його, дати комутатору зарядитися в док-станції, або придбати другий адаптер змінного струму.

Є ще один варіант! Сторонні виробники аксесуарів створили власні футляри для зарядки, які дозволяють відтворювати систему більше ніж удвічі довше, ніж дозволяла стандартна батарея.

Ми особисто протестували SwitchCharge, який вийшов у 2018 році після краудфандингової кампанії. Чохол для зарядки не тільки збільшує вдвічі більше часу, ніж ви можете грати в систему на ходу, але також включає набагато кращу підставку та слоти для утримання двох картриджів Switch. Якщо у вас є телефон, який потребує зарядки, SwitchCharge може навіть зарядити це, і ви можете зарядити акумулятор чохла, підключивши його до док-станції комутатора, коли він не використовується.

Інший варіант - зовнішній акумулятор, наприклад, який ви використовуєте для смартфона або планшета. Однак зауважте, що багато акумуляторів, розроблених для смартфонів, не видають достатньо соку, щоб зарядити комутатор під час відтворення. Ви побачите найкращі результати від акумуляторних батарей, які можуть споживати щонайменше 18 Вт потужності. У цих пакетах використовується стандарт USB Type-C, який називається USB Type C з USB Power Delivery або USB-PD. Це також потрібно мати на увазі, купуючи резервний або переносний адаптер змінного струму.

Контролери Joy-Con дрейфують

Nintendo Joy-Con Getty Images

Понад два роки життя консолі почало з’являтися випуск із дивовижною регулярністю: «дрейф» Joy-Con. Проблема виникає в аналогових паличках контролерів, які реєструють рух, коли вони не використовуються - це проблема, яка зазвичай спостерігається на зношених контролерах на різних консолях, але поширеність на комутаторі майже безпрецедентна.

Раніше вам або доводилося намагатися робити операцію на своїх контролерах самостійно, платити Nintendo, щоб виправити їх, або кусати кулю і купувати цілком нові контролери для заміни несправних. Однак, як повідомляється, Nintendo безкоштовно відремонтує Joy-Cons, якщо ви страждаєте від проблеми.

Ви можете отримати заміну Joy-Cons, які не страждають від цієї проблеми, зв’язавшись із Nintendo, використовуючи інформацію, наведену в таблиці вгорі цієї сторінки. Якщо ви вже заплатили за ремонт від Nintendo, ви також можете вимагати повернення коштів.

Код помилки 2801-7180, видає розміщення зображень у Facebook

Код помилки комутатора 2801-7180

Якщо ви подібні до нас (або багатьох інших користувачів Switch), одна з найкращих частин гри - це ділитися своїм прогресом та своїми перемогами з друзями в соціальних мережах. Однак Switch зазнав декількох проблем у цій галузі, зокрема, коли мова йде про розміщення повідомлень безпосередньо у Facebook. Більш офіційно відомий як Код помилки 2801-7180, ця помилка з'явилася протягом останніх кількох місяців, і багато користувачів комутатора опинилися в кінці своєї дотепності, намагаючись її вирішити.

На жаль, Nintendo ще не придумав виправлення цієї помилки. Ви завжди можете стежити за сторінкою стану сервера Nintendo, яка щодня оновлює будь-які відомі проблеми. На жаль, тим, хто стикається з цією проблемою, просто потрібно буде почекати, поки Nintendo вирішить проблему та випустить виправлення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found