Як замінити загублені або зламані AirPods, AirPods Pro та футляр для зарядки

За короткий період AirPods зуміли зробити революцію в тому, як люди слухають музику. Тепер, за допомогою AirPods Pro, Apple покращила багато недоліків своєї оригінальної моделі.

Погана новина полягає в тому, що навіть незважаючи на всі внесені ними вдосконалення, Apple не полегшила відстеження вашої справи або запобігання її поломці. Однак наша команда має - ми знайшли кілька способів замінити зламаний або загублений AirPod або зарядний футляр.

Попередня Наступна 1 з 5 Огляд Apple AirPods Білл Роберсон / Цифрові тенденції apple airpods pro огляд db 12Огляд Apple AirPods Білл Роберсон / Цифрові тенденції Огляд Apple AirPods Білл Роберсон / Цифрові тенденції Apple AirPods Pro Зустріньте AirPods Pro.

За ціною 199 доларів за пару для другого покоління AirPods з бездротовою зарядкою та 249 доларів за пару для AirPods Pro, ці бутони - не найдешевший спосіб отримати повну бездротову мережу, але вони можуть бути найпростішими і, безумовно, найпопулярнішими . Завдяки легкому поєднанню та високонадійному бездротовому підключенню ви можете легко витратити стільки ж на набір, який не буде працювати настільки ж добре, - тому не важко зрозуміти, чому люди стікаються до них.

Окрім ціни, управління декількома аксесуарами одночасно може бути важким, особливо якщо ви вважаєте, що AirPods потребують трьох окремих деталей, щоб нормально функціонувати. Зрештою, можливість втратити одну або всі з них, безумовно, більша, ніж втрата однієї пари дротових навушників. І якщо ви їх втратите, скільки Apple заряджає для заміни AirPods / Pros та супутнього корпусу? Ось що ви дивитесь:

  • Індивідуальні AirPods (2-е покоління): 69 доларів кожен
  • Кейс для зарядки AirPods: 59 доларів
  • Чохол для бездротової зарядки AirPods: 79 доларів
  • Індивідуальні AirPods Pro: 89 доларів кожен
  • Чохол для бездротової зарядки AirPods Pro: 89 доларів

Що робити, якщо у вас все ще є всі деталі, але щось не працює належним чином? На щастя, Apple AirPods та AirPods Pro захищені річною гарантією. Послуга для будь-яких AirPods зі зменшеною ємністю акумулятора протягом цього періоду буде безкоштовною. Технічне обслуговування акумулятора, яке не виходить за межі цього річного гарантійного терміну, коштуватиме вам 49 доларів за кожен стручок, загалом 98 доларів за пару і 49 доларів за зарядний футляр.

Якщо ви така людина, яка справді цінує душевний спокій, підписавшись на Apple AppleCare +, це означає, що плата за запасні частини обмежена 29 доларами за штуку

Якщо продавець з будь-якої причини не дотримується вашої гарантії, спробуйте замість цього зайти в Apple Store.

Ви також можете зв’язатися зі службою підтримки Apple, хоча вам потрібно буде знати серійний номер вашого продукту. Це найкращий варіант, якщо ви не живете порівняно з Apple Store. Ви також можете використовувати службу підтримки Apple у поєднанні з політикою Apple щодо експрес-заміни для додаткової зручності. По-перше, зв’яжіться зі службою підтримки Apple, і вони допоможуть вам визначити, чи гарантовано ваш продукт все ще поширюється. Якщо ви маєте право, Apple надішле запасний корпус AirPod або AirPod у визначене вами місце. Вам просто потрібно надіслати дефектний продукт до Apple протягом 10 днів з дати доставки Apple.

Потрібна допомога у з’ясуванні проблем із вашими поточними AirPods? Якщо ви прямо не загубили або не зламали навушники, ви можете знайти полегшення в простих кроках з усунення несправностей. Ми не можемо гарантувати, що ваші AirPods вийдуть як нові з іншого боку ваших спроб реанімації, але варто спробувати все в нашому посібнику щодо поширених проблем AirPods, перш ніж відправляти чергову пачку готівки в Apple.

Останні повідомлення