Як підключити навушники Bluetooth до PS4

Незважаючи на те, що ви можете підключити будь-яку пару навушників до свого контролера PS4 та гри приватно, Bluetooth - це шлях. Завдяки вбудованій підтримці Bluetooth ви можете підключити більшість навушників до PS4, не вимагаючи дратівливого шнура. Ось як підключити навушники Bluetooth до PS4. Однак майте на увазі, що не всі навушники сумісні з PS4. Виконайте перші кілька кроків цього посібника, щоб перевірити, чи ваша пара.

Подальше читання

  • Найкращі бездротові навушники
  • Як відновити заводські налаштування PS4
  • Найкращі ігри для PS4

Як підключити гарнітуру Bluetooth до PS4

Крок 1

Маючи під рукою пристрій Bluetooth, виберіть спочатку у меню PS4 Налаштування> Пристрої> Пристрої Bluetooth. Це налаштує вашу консоль на автоматичне сканування додаткових пристроїв для з’єднання. Ваші вже спарені пристрої будуть показані в розділі пристроїв Bluetooth разом із піктограмою, що деталізує тип пристрою, як показано нижче.

Переконайтеся, що відповідний пристрій увімкнено та знаходиться у відповідному пристрої Пара режимі. Деякі навушники вимагають натискання кнопок гучності протягом певного періоду часу, тоді як інші мають Пара або спеціальну кнопку Bluetooth для сумісності. Розроблені Sony бездротові гарнітури PS4 постачаються з драйвером USB, що забезпечує ще більш впорядкований підхід, але завжди читайте керівництво, що додається до гарнітури, щоб краще зрозуміти відповідну функцію підключення, розташовану на пристрої.

Крок 2

Щоб створити пару з новим пристроєм, виберіть його зі списку від’єднаних пристроїв. Це буде позначено синім світлом ліворуч від назви пристрою в меню. При правильному підключенні до PS4 колір зміниться на зелений.

Якщо інакше ...

Крок 3

У деяких випадках, як універсальний SteelSeries Arctis Pro, пристрій вимагає процесу автентифікації з певним ключем доступу, який буде надано в посібнику користувача вашого пристрою Bluetooth, який скоро буде спарений. Просто введіть пароль та зачекайте повідомлення про підтвердження.

Крок 4

Після створення пари все готово. Переконайтесь, що пристрій працює належним чином, виконавши перевірку звуку. Перевірте гру, щоб перевірити налаштування. Ви також повинні перевірити, чи правильно налаштовані ваші налаштування. Зробіть це через Аудіопристрої сторінки у налаштуваннях PS4. Залежно від типу гарнітури та особливостей гарнітури може знадобитися деяка настройка. Пам’ятайте, що кількість підключень Bluetooth, яку може підтримувати PlayStation 4, обмежена. Точна сума залежить від моделі консолі (ознайомтесь із інструкцією користувача щодо деталей). Користувачі, як правило, можуть розраховувати на три-чотири підключення як практичне обмеження.

PlayStation 4 - це система надзвичайної універсальності. Він має більше, ніж його неабияку частку примх та прихованих функцій, окрім сполучення та функціональних можливостей Bluetooth.

Тепер, коли у вас є досвід сполучення Bluetooth, ви, мабуть, хочете вивчити все, що може запропонувати ваш PS4. Дізнайтеся ще більше про свій PS4 за допомогою наших підказок та підказок PlayStation 4. Ознайомтеся з нашим посібником PlayStation 4 Pro, якщо у вас є оновлена ​​система преміум-класу. Дізнайтеся, які інші варіанти контролерів існують, замість того, щоб погодитися на DualShock 4. Ви також можете ознайомитися з нашими інструкціями щодо налаштування HDR на консолі. Ми також пропонуємо список усіх ігор, які найкраще використовують функції HDR Pro.

Крім того, ми знаємо, що вам потрібні якісні чудові ігри, щоб налаштувати навушники Bluetooth на свій смак. У нас є різноманітні списки ігор для PS4, включаючи найкращі інді та найкращі ексклюзиви, які допоможуть вам вибрати наступну найкращу ігрову пригоду.

Яким би напрямком ви не рухались далі, ваш PS4, ймовірно, має ще одну хитрість (або кілька) у своїх меню. Не зупиняйтеся на цьому - скористайтеся максимально можливостями консолі за допомогою наших обширних посібників та інструкцій.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found