Instagram оголошує кнопку "Нові повідомлення", щоб надати користувачам більше контролю

Спільнота Instagram вирує про можливість повернення стрічки новин до хронологічного порядку після того, як один користувач опублікував відео, яке прокручує хронологічно впорядковану стрічку новин - але в Instagram кажуть, що поточна презентація нікуди не дінеться.

Фотограф Джек Хардінг (@JackHarding) поділився відео у своєму Instagram Story, де показано дев'ять публікацій у стрічці, хронологічно упорядковані. Відео - і можливість повернутися до хронологічного порядку - створило галас: кілька користувачів та публікацій обговорювали цю можливість.

Компанія публічно заявила, що це не відбувається в хронологічному плані, і тепер це дає нам краще розуміння своєї обгрунтованості. На недавньому брифінгу для преси керівник продукту для стрічки Instagram Джуліан Гутман заявив журналістам, що додаток для обміну фотографіями "наразі не думає про [хронологічне замовлення]". Причина, за словами прес-секретаря, полягає в тому, що користувачі, як правило, проводять більше часу в додатку, коли їм пропонують алгоритмічну, а не зворотну хронологічну стрічку. І це не просто добре для прибутку від реклами в Instagram - воно також дозволяє користувачам бачити публікації, які вони хочуть бачити, навіть якщо ці фотографії та відео були опубліковані деякий час тому. Насправді Instagram стверджує, що його алгоритмічна стрічка дозволяє користувачам бачити 90 відсотків публікацій від своїх близьких друзів та сім'ї, тоді як зворотна хронологічна стрічка показує їм лише близько 50 відсотків цих публікацій.

"Оскільки ми розкопали більше і спробували зрозуміти, чому люди просять хронологічного, це не універсальна річ", - додав Гутман. "Це не одна причина, чому люди хочуть хронологію, і я думаю, що ми насправді намагаємося зрозуміти, що це за різні розчарування, які виникають у людей, і як ми можемо це врахувати у своєму персоналізованому досвіді подачі".

Однак Instagram надає користувачам нову можливість контролювати свої канали. В недавньому дописі в блозі платформа соціальних медіа обговорила кнопку "Нові повідомлення". Ця кнопка надасть користувачам більше контролю над тим, коли їх фід оновлюється. Після натискання користувачі потрапляють у верхню частину стрічки, причому нові публікації частіше з’являються першими, ніж старі. Це не повне повернення до хронологічних стрічок, але це дає користувачам трохи більше контролю над тим, як і коли з’являються нові публікації.

Алгоритми Instagram використовують кілька факторів, визначаючи, які публікації показувати першими, включаючи залучення чи кількість вподобань та коментарів, які отримує публікація. Але своєчасність також включається в число цих факторів, як зазначив Instagram в оригінальному дописі в блозі, в якому повідомляється про зміну на нехронологічну стрічку, що означає, що час публікації публікації все ще є фактором відображення публікацій.

Швидке прокручування мого Instagram після того, як кілька днів не входило в систему, мало близько п’яти дописів, які, здавалося, були хронологічно впорядковані до того, як мітка часу на дописах, здавалося, стрибала туди-сюди.

Алгоритм Instagram, який включає час спільного використання публікації, іноді публікації видаються впорядкованими хронологічно. Час, проведений у стрічці новин, також може зіграти важливу роль - оскільки алгоритми Instagram уникають показувати одну і ту ж публікацію двічі, користувачі, які часто перевіряють свою стрічку, можуть мати менше публікацій для роботи з цим алгоритмом.

Хоча хронологічна зміна стрічки новин Instagram в 2016 році зустріла неоднозначні реакції, Instagram заявила, що прийняла рішення про коригування стрічки новин, оскільки близько 70 відсотків публікацій залишаються невидимими в хронологічному форматі. Часові шкали, створені за допомогою алгоритмів, а не позначок часу, зараз є найбільш популярним варіантом серед найбільших соціальних мереж. Окрім Facebook та Instagram, Twitter також використовує алгоритмічні часові шкали, але користувачі також мають можливість повернутися до хронологічного порядку.

Оновлено 3 червня: Instagram надає додаткові пояснення, чому ми не бачимо хронологічних стрічок.

Останні повідомлення