Як дивитись Survivor в Інтернеті: Випийте класичне реаліті-шоу безкоштовно

Вижили- це реаліті-шоу, яке все це розпочало. Після прем'єри в 2000 році на CBS з величезним успіхом, серіал видав 40 сезонів за 20 років - створивши франшизу, яка справді відповідала своїй назві. Ведучий Джефф Пробст, шоу об’єднує групу незнайомців, щоб забезпечити собі їжу, вогонь та притулок. Кожного тижня учасники змагаються у викликах та голосують за вилучення один одного з гри, а останній учасник, який залишився, виграє головний приз у розмірі 1 000 000 доларів. Шоу широко розглядається як американське реаліті-шоу як перше високорейтингове та прибуткове реаліті-шоу на телебаченні в США. Щоб почати наздоганяти всі драми високих ставок, ось як дивитисяВижили онлайн.

Створено: Чарлі Парсонс

У ролях: Джефф Пробст

Кількість сезонів: 40

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Survivor онлайн в США

Hulu - найпростіша платформа для трансляції майже кожного сезону Вижили. Усі епізоди з 1 по 34 сезони реаліті-шоу доступні в потоковій службі. Підписавшись на щомісячний план передплати Hulu, ви можете насолоджуватися 30-денним потоковим передаванням безкоштовно, користуючись місячною безкоштовною пробною версією. План легко скасовується після закінчення судового розгляду. Однак, якщо ви хочете зберегти повний доступ до таких шоу, як Survivor, у бібліотеці вмісту Hulu, тарифні плани складають 6 доларів на місяць з рекламою та 12 доларів на місяць без. Хоча сюди не входить кожен сезон Survivor, це онлайн-платформа, що пропонує найдешевший та найповніший простір для трансляції хітового реаліті-шоу.

Крім того, Amazon Prime Video також має різні сезони Вижилидля потокового передавання. Сезони 1,3 і 12-28 оф Вижилидоступні з щомісячним планом передплати Prime. Як і Hulu, платформа включає 30-денний безкоштовний пробний період, коли ви підписуєтесь на її щомісячний план передплати. Якщо місяць закінчується, і ви хочете продовжити підписку, ви можете заплатити Prime за плату в розмірі 9 доларів на місяць за доступ доВижилита інші популярні назви в потоковій бібліотеці.

Для трансляції решти сезонів 2, 4-11 та 29-40 з Вижили, Ви можете придбати тарифний план CBS All Access за допомогою членства в Amazon Prime, яке включає безкоштовну 7-денну пробну версію, перш ніж почати платити додаткові 6 доларів на місяць. Або ви можете просто придбати окремі епізоди чи сезони в Amazon, щоб постійно володіти ними та транслювати.

В основному вважається одним з найкращих американських телевізійних шоу початку 2000-х років - і, можливо, одним з найкращих американських реаліті-шоу всіх часів -Вижилиbinge призначений для тих, хто ніколи не налаштовувався. На щастя, карантинне літо дає прекрасну можливість зробити це. До того ж, коли сезони 41 і 42 вже на шляху, ви захочете почати наздоганяти швидше, ніж пізніше.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення