Як використовувати iCloud для резервного копіювання на вашому iPhone, iPad або Mac

Будь-хто, хто занурений в екосистему Apple, може легко отримати доступ до iCloud без додаткової плати, але є кілька хитрощів, щоб навчитися використовувати його максимально.

ICloud від Apple не є додатком, а скоріше набором програм, який безпосередньо вкладається в основу майже всіх продуктів Apple. Він створений для того, щоб стати сховищем вашого цифрового життя, місцем для зберігання та резервного копіювання фотографій, особистих файлів та даних додатків, щоб ніколи нічого не втратити. Незважаючи на його гладкий дизайн та просте виконання, однак, встановити його вперше може бути неприємно. Ми підготували посібник із використання iCloud.

Налаштування та вхід в iCloud

Реєстрація в iCloud є абсолютно безкоштовною і простою за допомогою ідентифікатора Apple. Кожен безкоштовний обліковий запис автоматично надає вам доступ до 5 ГБ віддаленого сховища - доступного для резервних копій, пошти, даних додатків, документів та інших компонентів, що зберігаються в хмарі, - пропонуючи 50 ГБ, 200 ГБ і 2 ТБ за додаткову плату.

Якщо ваші пристрої нещодавні, у вас не повинно виникнути проблем із сумісністю, але ми рекомендуємо швидко просканувати мінімальні вимоги, щоб краще зрозуміти, що буде, а що не працюватиме на вашому пристрої. Після цього дотримуйтесь інструкцій для відповідного пристрою нижче.

Налаштування iCloud на MacOS

Крок 1: Оновіть свій Mac (необов’язково) - Завжди корисно оновити MacOS перед налаштуванням нової утиліти або програми на iMac або MacBook. Якщо ви цього ще не зробили, натисніть Яблуко у верхньому лівому куті робочого столу, щоб відкрити головне меню Apple, та виберіть Про цей Mac. Потім натисніть Оновлення програмного забезпеченнякнопку. App Store повинен відкритися. Направляйтеся до Оновлення , а потім клацніть на певне програмне забезпечення, яке ви хочете оновити. Або натиснітьОновити всеу правому верхньому куті вікна програми, щоб завантажити та встановити всі доступні оновлення.

MacOS Catalina Про цей Mac

Крок 2: Увімкніть iCloud - Ще раз клацніть на Яблуко у верхньому лівому куті робочого столу, щоб отримати доступ до головного меню Apple. Після цього виберітьСистемні налаштуваннязі спадного меню та виберітьiCloud опція вСистемні налаштування панель (логотип - блакитна хмара). Введіть ідентифікатор Apple і пароль, який ви хочете використовувати з iCloud, і натисніть наУвійтипісля закінчення натисніть кнопку праворуч від поля пароля. Також ніколи не є поганою ідеєю вставити цей пароль у менеджер паролів на даний момент.

iCloud

Крок 3: Виберіть свої послуги iCloud - iCloud подарує вам кілька окремих служб, починаючи від пошти та Safari, закінчуючи контактами та календарями після входу в систему. Установіть прапорець зліва від програм, щоб вибрати, які ви хочете синхронізувати на різних пристроях. Параметри синхронізації різняться залежно від програми, але зазвичай можна тонко налаштувати процес, клацнувши Варіанти праворуч або зсередини головногоРахункиналаштування кожної послуги.

iCloud

Крок 4: Придбайте більше місця (Необов’язково) - Отримати трохи додаткового сховища не може зашкодити, якщо ви знаходитесь на межі досягнення своєї межі сховища. Для цього натиснітьУправлінняв правому нижньому куті головного інтерфейсу iCloud, а потім -Придбайте більше місця для зберіганняв правому верхньому куті вікна.

iCloud

Крок 5: Перевірте оптимізоване сховище (необов’язково) - Добре, так що все готово, і у вас є пам’ять iCloud, ваш Apple ID та ваш новий блискучий Mac. Якщо ви на деякий час були далеко від екосистеми MacOS, є одна особливість, про яку ви повинні знати: вона називається Оптимізоване сховище, і вона використовує вашу пам’ять iCloud, щоб звільнити ще більше місця на жорсткому диску на вашому Mac. Ознайомтесь із нашим повним путівником про те, як це все налаштувати.

Налаштування iCloud на iOS

Крок 1: Оновіть пристрій iOS (необов’язково) - Це завжди гарна ідея постійно оновлювати свої пристрої iOS, особливо з випуском iOS 13. Якщо ви цього ще не зробили, натисніть Налаштування розташовані на головному екрані пристрою з наступним натисканням Загальні, потімОновлення програмного забезпеченняваріант і в результатіЗавантажте та встановітькнопку. Зачекайте, поки остання версія iOS завантажиться та встановиться, перш ніж переходити до наступного кроку.

Крок 2: Увімкніть iCloud - Торкніться Налаштування на головному екрані вашого пристрою. Після цього натисніть своє ім’я вгорі. Можливо, вам буде запропоновано увійти до свого ідентифікатора Apple. У наступному меню натисніть iCloud.

Крок 3: Виберіть свої послуги iCloud - iCloud представить вам список послуг. Просто переключіть повзунок праворуч від програми, щоб вибрати, які ви хочете синхронізувати на різних пристроях.

Налаштування iCloud на ПК

Крок 1: Увімкніть iCloud на іншому пристрої - Програмне забезпечення iCloud від Apple розроблено для безперебійної роботи з iOS та MacOS. Почніть з увімкнення та налаштування iCloud на іншому пристрої перед налаштуванням програмного забезпечення на ПК з Windows. На щастя, два підручники вище допоможуть вам розпочати роботу як на вашому Mac, так і на пристрої iOS.

панель управління iCloud

Крок 2: Завантажте та встановіть панель керування iCloud - На жаль, Windows не має вбудованої будь-якої інтеграції iCloud (сюрприз, сюрприз). Якщо ви переважно користувач Windows, ви можете розглянути інше рішення для хмарного сховища. Перейдіть на сайт підтримки Apple і натисніть синій Завантажитипосилання вгорі, щоб завантажити копію панелі керування iCloud. Після цього виберіть вікно збереження з вікна, що з’явиться, і натисніть наЗберегтив правому нижньому куті та запустіть інсталяційне програмне забезпечення, коли завантаження завершиться. У комплекті майстра проведе вас весь процес встановлення.

Крок 3: Увімкніть iCloud - Запустіть панель керування iCloud і введіть свій ідентифікатор Apple та пароль, що відповідають вашому раніше зареєстрованому обліковому запису iCloud. Клацніть наУвійтипісля закінчення натисніть кнопку в правому нижньому куті.

Встановлення iCloud 4

Крок 4: Виберіть свої послуги iCloud - Після входу в систему iCloud надасть вам чотири послуги, включаючи iCloud Drive, пошту, закладки, контакти та календарі. Установіть прапорець зліва від служб, щоб вибрати, які ви хотіли б синхронізувати на різних пристроях. Параметри синхронізації різняться залежно від програми, але, як правило, ви можете точно налаштувати процес у межах основноїВаріантиналаштування кожної послуги. Клацніть наПодати заявкупісля закінчення натисніть кнопку в правому нижньому куті.

Резервне копіювання та відновлення пристроїв iOS за допомогою iCloud

ICloud від Apple може бути приголомшливим способом синхронізації даних між вашим iPhone, iPad і комп’ютером, але програмне забезпечення також пропонує легкий спосіб резервного копіювання ваших пристроїв. Інформація про резервне копіювання включає все: від налаштувань пристрою, як-от вибрані шпалери та організація додатків, до прямих покупок в App Store та текстових повідомлень.

Як створити резервну копію в iCloud

Крок 1: Перейдіть до налаштувань сховища iCloud - Торкніться Налаштування> Ваш Apple ID> iCloud.

Крок 2:Увімкніть резервну копію iCloud - Внизу сторінки iCloud ви зможете перемикатися наРезервне копіювання iCloudможливість дозволити програмному забезпеченню автоматично створювати резервні копії рулону камери, облікових записів, документів та налаштувань, коли пристрій підключено до мережі, заблоковано та підключено до Wi-Fi. Або натисніть наРезервне копіювання заразможливість вручну створити резервну копію пристрою при підключенні через Wi-Fi.

Як відновити з iCloud

Крок 1: Почніть спочатку - Усі останні пристрої iOS мають помічника з налаштування, який дозволяє відновити пристрій із резервної копії. Однак, якщо ви вже відмовилися від відновлення з iCloud під час початкового процесу налаштування, вам просто потрібно скинути налаштування пристрою до заводських налаштувань, щоб отримати доступ до того самого помічника з налаштування, який представлений на нових пристроях. Для цього натисніть Налаштування> Загальне> Скинути> Стерти весь вміст і налаштування. ТоркнітьсяСтерти iPhoneпідтвердити. Якщо у вас старіший iPhone, ваші кроки можуть дещо відрізнятися, тому обов’язково ознайомтесь із нашим вичерпним посібником, якщо у вас виникнуть проблеми.

Крок 2: Відновлення з резервної копії - Щойно ви розпочнете роботу з початковим помічником, вам буде запропоновано налаштувати новий пристрій, відновити з iCloud або відновити з iTunes. ВиберітьВідновлення з резервної копії iCloud, введіть ідентифікатор Apple, який відповідає вашому обліковому запису iCloud, і торкніться будь-якої опції, яку ви хочете використовувати. Якщо ви оберете резервне копіювання iCloud, ви побачите три останні резервні копії для кожного з пристроїв, на яких ви ввімкнули резервне копіювання iCloud.

Після вибору помічник з налаштування впорається з рештою. З'явиться рядок виконання, який вказує, скільки часу потрібно для завантаження та встановлення резервної копії iCloud. По завершенні ваш iPhone або iPad скине налаштування та розпочне завантаження тієї ж версії будь-яких програм, які ви раніше встановили на пристрої. Введіть відповідний пароль за запитом і переконайтеся, що ви під’єднані через Wi-Fi, інакше завантаження може зайняти деякий час.

Видалення резервних копій iCloud

Якщо ви ще цього не зрозуміли, iCloud - це приголомшливий та автономний спосіб синхронізації та зберігання даних із усіх підключених пристроїв iOS. На жаль, наданий 5 Гб пам’яті йде настільки далеко, коли ви постійно створюєте резервні копії iPhone, iPad та MacBook за допомогою того самого облікового запису iCloud. На щастя, вибрані резервні копії завжди можна видалити вручну безпосередньо з вашого пристрою iOS, щоб звільнити пам’ять, коли вони стають надзвичайно застарілими, або якщо у вас більше немає пристрою, до якого належить резервна копія.

Крок 1: Перейдіть до резервної копії -Торкніться Налаштування> Ваш Apple ID> iCloud>Керування сховищем.

Крок 2: Видаліть резервну копію - Опинившись на своїй сторінці управління сховищем, виберіть Резервні копії.Виберіть резервну копію, яку ви хочете видалити, і торкніться червоногоВидалити резервну копіювнизу меню, що з’явиться. Кожна резервна копія відображатиме її відносний розмір, конкретну дату, коли вона була завантажена спочатку, та з якого пристрою вона створена, тому у вас не повинно виникнути великих проблем з розрізненням різних резервних копій. Однак ви зазвичай хочете зберегти останню резервну копію.

Останні повідомлення