Як перенести контакти між пристроями iPhone та Android

Зміна телефону викликає достатню тривогу, не турбуючись про збереження своїх контактів. Одним з найважливіших аспектів перемикання телефонів і платформ є забезпечення належної передачі всіх контактів на новий пристрій. Наші смартфони призначені для більшої частини важкої атлетики. Тут ми покажемо вам, як переміщати контакти з iOS на Android і назад, щоб ви могли легко переключатися між платформами за бажанням. Найкращий спосіб досягти цього - за допомогою Apple iCloud та Google Contacts. Давайте розпочнемо.

Експортуйте контакти з iCloud

Попередня Наступна 1 з 4 як перенести контакти з iphone андроїд телефону icloud111як перенести контакти з iphone андроїд телефону icloud2як перенести контакти з iphone android телефону icloud3як перенести контакти з iphone android телефону icloud4

Якщо ви ввімкнули iCloud на своєму iPhone, створити резервну копію контактів легко.

 • Увійдіть у iCloud на своєму комп’ютері та натисніть Контакти.
 • На наступному екрані виберітьУсі контакти у верхньому лівому куті і вдарив Command + A або CTRL + A щоб вибрати їх усіх.
 • Якщо ви отримаєте попередження із запитом Ви хочете дозволити завантаження на www.iCloud.com, натисніть Дозвольте.
робочий стіл контактів iClousяк перенести контакти з iphone андроїд телефон контактів2 копія -
 • Клацніть на значок шестірні внизу сторінки та натисніть Експорт vCard.
 • Після відкриття вікна знову виберіть усі контакти за допомогою Command + A та клацніть правою кнопкою миші на будь-якому контакті.
 • Вибирайте Експорт vCard,назвіть vCard і виберіть місце збереження.

Ваші контакти завантажаться на ваш комп’ютер як файл VCF, який ви можете надіслати собі електронною поштою або безпосередньо імпортувати в Google. Після активації нового телефону Android налаштуйте обліковий запис електронної пошти та імпортуйте цю vCard з електронної пошти, щоб завантажити контакти. Рекомендуємо зберегти електронний лист із вкладеною карткою vCard. Це дозволяє йому служити зручною резервною копією всіх ваших контактів. Ви також можете зберегти їх десь у своїй системі для зберігання.

Передача за допомогою контактів Google

Попередня Наступна 1 з 4 як перенести контакти з iphone андроїд телефонуяк перенести контакти з iphone андроїд телефонуяк перенести контакти з iphone андроїд телефонуКонтакти Google

Наявність облікового запису Google спростить переміщення контактів між платформами. Якщо у вас ще немає облікового запису Google, зареєструйтеся безкоштовно в Google. Він вам знадобиться для вашого смартфона Android, незалежно від цього. Перш ніж торкатися нового телефону Android, виконайте наступне.

 • Увійдіть в Контакти Google у своєму браузері.
 • Внизу на лівій стороні ви побачите символІмпорт варіант. Клацніть на ньому, потім клацніть Виберіть файл, перейдіть до vCard, яку ви зберегли з iCloud, і натисніть Імпорт.
 • Якщо у вас вже був обліковий запис Google, ви помітите, що ваш список контактів тепер значно більший і, ймовірно, має кілька дублікатів. Якщо ви бачите дублікати контактів, можливо, вам доведеться витратити деякий час на їх видалення або модифікацію.
 • Найкраще видаляти дублікати вручну. Google дійсно пропонує a Шукайте дублікати інструмент, покликаний робити те саме, але він не особливо точний.
 • Спробуйте, натиснувши на Об’єднати та виправити в лівій колонці сторінки контактів, що дає вам можливість вибрати Merge дублікати.

Передайте контакти на телефон Android

Синхронізація контактів GoogleЯк перенести контакти з iphone android телефон синхронізаціїЯк перенести контакти з iphone android телефон синхронізаціїЯк перенести контакти з iphone android телефон синхронізації

Коли ваші контакти в Google організовані саме так, як ви їх хочете, настав час розмістити їх на своєму телефоні. Якщо ви ще не ввімкнули новий телефон, перенесення буде легким. Коли ви вперше завантажуєте новий телефон, він запитує, чи хочете ви синхронізувати свій телефон з обліковим записом Google. Введіть дані свого облікового запису, і ваш телефон автоматично імпортує всі контакти з вашого облікового запису Google.

Якщо ви вже ввімкнули телефон Android і не синхронізували його з обліковим записом Google, виконайте наступне.

 • Йти доНалаштування > Рахунки абоОблікові записи та синхронізація щоб переглянути всі облікові записи, синхронізовані з телефоном.
 • Внизу ви побачите кнопку з написом Додати обліковий запис, де ви можете ввести свій логін Google.
 • Виберіть свій обліковий запис Google, і він синхронізує всі ваші контакти з телефоном, а також Календар, Chrome, Gmail та інші компоненти, які ви вибрали для синхронізації.
Синхронізація пошти AppleЯк перенести контакти з iphone android телефонЯк перенести контакти з iphone android телефон
 • Якщо ви переходите з Android на iPhone, перейдіть наНалаштування> Пошта> Додати обліковий запис> Google.
 • Введіть дані для входу в Google, і ваш iPhone автоматично синхронізує контакти у вашому обліковому записі Google.
 • Якщо ви хочете, щоб він залишався синхронізованим та включав нові контакти, які ви додаєте, перейдіть доНалаштування> Пошта> Обліковий запис за замовчуванням і виберіть свій обліковий запис Gmail.

Використовуйте додаток

Якщо у вас є проблема, і вам потрібно швидко перенести контакти, ось дві мобільні програми, створені для спрощення передачі.

MCBackup

як перенести контакти з iphone андроїд телефону mcbackup1як перенести контакти з iphone андроїд телефону mcbackup2MCBackup

Резервна копія моїх контактів - коротше MCBackup - допомагає створювати резервні копії та відновлювати контакти з телефону без використання комп’ютерного методу або методу синхронізації. Резервне копіювання одним натисканням та надішліть електронною поштою вкладення .vcf. Додаток також має автономне резервне копіювання, легке відновлення, легку передачу між iOS та Android електронною поштою, нагадування про регулярне резервне копіювання та картки VCF.

Google Play App Store

Перейти до iOS

Перейти до iOSяк перенести контакти з iphone андроїд телефон переміститияк перенести контакти з iphone андроїд телефон перемістити

Ця незвичайна програма - це продукт Apple, розроблений для Android. Він з'єднує ваш пристрій Android та Apple разом через Wi-Fi для передачі всіх ваших даних, хоча це обмежується iPhone або iPad з iOS 9 або новішої версії та пристроями з Android 10. Він передає контакти, а також історію повідомлень, фотографії та відео, браузер закладки, поштові рахунки та календарі на ваш новий iPhone.

Google Play

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found