Ось як дивитися теорію Великого вибуху в Інтернеті - включаючи 12 сезон

Теорія великого вибуху дійшов до свого останнього епізоду, і, як результат, він залучив купу глядачів, які відчайдушно шукають надійного місця, щоб наздогнати всі дії, що ведуть до цих останніх моментів.

Шукаєте фільм?

  • Найкращі фільми на Amazon Prime
  • Найкращі фільми на HBO
  • Найкращі фільми на Netflix

Ми прагнемо допомогти, коли і де завгодно, ми зібрали найкращі місця для перегляду Теорія великого вибуху в Інтернеті, включаючи дванадцятий сезон. Ми також подвійно перевірили, щоб у цілій статті не було спойлерів, тому не потрібно читати, закривши одне око - це зона без спойлерів.

Як дивитись Теорію Великого Вибуху 12 сезон

Можна подумати, що відстеження останнього сезону телевізійного шоу буде важким, але в цьому випадку це досить просто. Насправді це настільки просто, що ви можете переглядати перший епізод до виходу хвилини: просто зайдіть на веб-сайт CBS, зареєструйтеся в обліковому записі CBS All Access, а потім отримайте трансляцію.

CBS пропонує тижневу безкоштовну пробну версію CBS All Access, після чого вона переходить на обмежене комерційне або комерційне безкоштовне членство, залежно від пробного періоду, на який ви зареєструвались, причому перше за ціною 6 доларів на місяць забезпечує потокова реклама, а остання - 10 доларів на місяць, жодної реклами не включено.

Є дванадцять епізодів у дванадцятому сезоні Теорія великого вибуху.Кожен - півгодини. Якщо ви отримували в середньому чотири епізоди на день, ви могли б охопити всі з них за п’ять днів, залишивши день для перегляду решти пропонованого вмісту та згодом скасувати підписку, не платячи ні копійки.

Але як щодо інших одинадцяти сезонів?

На жаль, налаштування на сезони з першого по одинадцятий не є настільки безболісним (або дешевим). Це пов’язано з тим, що решта 255 епізодів, за винятком 24-х у дванадцятому сезоні, не каталогізовані на Netflix у Сполучених Штатах, як у Великобританії, а Amazon залишається найбільш зручним / легальним варіантом.

Ось головний момент: Amazon бере 20 доларів за доступ до інавгураційного сезону і 30 доларів за кожен сезон після цього, тобто вам потрібно буде виділити 320 доларів, щоб наздогнати події перших одинадцяти сезонів, перш ніж перейти на CBS All Access дивитися кінцевий сезон безкоштовно - і це далеко не ідеально.

Однак варто зазначити, що телевізійні служби в прямому ефірі іноді зберігають деякі епізоди як наздоганяючий вміст. Наприклад, під час публікації, Sling TV веде велику кількість сезонів 6-9. Маючи це на увазі, ми рекомендуємо поглянути на всіх звичних підозрюваних, щоб дізнатись, чи буде доступний наступний сезон у вашому списку безкоштовно. Якщо це не так, найкраще передати 30 доларів Amazon, iTunes або іншій бажаній послузі.

Оновлення: Ця стаття була оновлена, щоб пояснити, що Netflix розміщує теорію Великого вибуху у Великобританії, але жителі США наразі не матимуть до неї доступу.

Останні повідомлення