Як увімкнути голосовий пошук Google Hands-Free у Chrome

У 2014 році Google увімкнув голосовий пошук, який постійно працює, у настільній версії Chrome, популярного веб-браузера компанії. Однак Google вилучив цю функцію в 2015 році через низьке використання та вплив на час автономної роботи ноутбука, хоча вона все ще є основною функцією на Chromebook.

Але все ще не втрачено. Ви все ще можете проводити голосовий пошук у Chrome для робочого столу, натискаючи просто. Ви також можете ввімкнути голосовий пошук у режимі гучного зв'язку на своїх мобільних пристроях за допомогою програми Google. Ось як увімкнути голосовий пошук у режимі “вільні руки” у Google Chrome.

Нотатка про хаотичний хаос

Google Assistant дуже зручний (і цікавий). На Chromebook та пристроях Android це схоже на використання Cortana у Windows 10 та Siri на MacOS. Однак якщо у вас є окремі пристрої Google Home, такі як Mini, може виникнути хаос пошуку.

Наприклад, якщо ви запитуєте погоду, відповідь може надійти із сусіднього домашнього пристрою. Оскільки ви хочете побачити та почути результати на своєму мобільному пристрої або ПК, передача інформації через інший пристрій не є ідеальною.

Якщо ви хочете отримати результати виключно на своєму мобільному пристрої або ПК, радимо закрити двері або перенести їх (або домашній пристрій) в інше місце, щоб обидва не слухали вашу команду.

Настільний метод: Як провести голосовий пошук у Google Chrome

Крок 1: Відкрийте Google Chrome та / або відкрийте нову вкладку, якщо це необхідно

Відкрийте Google Chrome, і якщо він відкриється безпосередньо на домашній сторінці пошуку Google, перейдіть до другого кроку. Якщо ні, не забудьте відкрити нову вкладку в Chrome, торкнувшись значка плюса праворуч від існуючих вкладок.

Крок 2: Торкніться піктограми мікрофона в рядку пошуку Google

Домашня сторінка Google Chrome

На домашній сторінці пошуку Google торкніться значка мікрофона, який знаходиться в правій частині панелі пошуку.

Крок 3: Скажіть своє запитання або команду

Голосовий пошук Google Chrome

Після натискання на мікрофон ви потрапите на інший екран, на якому Chrome буде чекати, поки ви видасте команду пошуку або запитання. У деяких випадках може з’явитися діалогове вікно із запитом, чи може Chrome отримати доступ до вашого мікрофона. Вам потрібно буде вибрати так або дозволити в цьому діалоговому вікні використовувати голосовий пошук.

Після того, як ви все налаштуєте, просто вимовіть свою команду або запитання чітко і досить голосно, щоб мікрофон підхопив їх.

Крок 4: Перегляньте результати пошуку

Результати пошуку Google

Як тільки Chrome зрозуміє вашу команду чи запитання, він автоматично переведе вас на правильну сторінку результатів пошуку Google, щоб відобразити потрібну інформацію.

Метод Chromebook: Як здійснити голосовий пошук у ОС Chrome

Крок 1. Увімкніть Google Assistant, якщо це ще не зроблено

Chromebook Увімкнути Google Assistant

Клацніть на системний годинник у нижньому правому куті, а потім у спливаючому меню з’явиться піктограма “gear”. Налаштування на екрані з'явиться сторінка. Прокрутіть вниз, поки не дійдете Пошук і Помічник і натисніть на Google Assistant варіант.

Перемикач Google Асистента Chromebook

На наступному екрані увімкніть Google Assistant якщо це ще не ввімкнено. Ви також побачите Добре Google налаштування з трьома варіантами у спадному меню: Увімкнено (рекомендується), Завжди, і Вимкнено. У цій області також можна переналаштувати голосовий збіг, якщо Google Assistant не відповідає.

Крок 2: Скажіть своє запитання або команду

Google Помічник Chromebook

Коли активний Google Асистент, просто скажіть "OK Google". Над панеллю інструментів з’являється невелике спливаюче вікно із запитанням: “Привіт, як я можу допомогти?”

Результати Google Асистента Chromebook

У цьому прикладі ми сказали: “Покажи мені погоду”. Результати відображаються в області Google Assistant, як показано вище. Ви можете натиснути або вимовити додаткові запити для отримання додаткової інформації.

Результати пошуку Google Асистента Chromebook

Якщо ви виконуєте певний голосовий пошук і хочете отримати більше результатів, натисніть маленьку кнопку «Пошук G», розташовану в правому нижньому куті, і з’явиться браузер Chrome. Ви можете натиснути або сказати додаткові запити, щоб отримати більше результатів.

Мобільний метод: Як увімкнути голосовий пошук “вільні руки” на мобільному пристрої за допомогою програми Google

Ви можете ввімкнути голосовий пошук “вільні руки” на своїх мобільних пристроях, але це не робиться за допомогою програми Chrome. Це робиться в додатку Google. Метод лише дещо відрізняється між пристроями Android та iOS.

Крок 1: Відкрийте програму Google і відкрийте Налаштування

Для пристроїв Android та iOS потрібно відкрити програму Google, а потім торкнутися піктограми з трьома крапками в нижньому правому куті екрана. Тоді вибирай Налаштування.

Крок 2: Виберіть Voice, а потім увімкніть налаштування Hey Google / OK Google

Голосовий пошук Google Налаштування Android

Тоді вибирай Голос. Після цього користувачі Android повинні натиснути Voice Match а потім увімкніть Привіт, Google функція, яка вмикає голосовий пошук пристрою. Якщо ви вперше налаштовуєте Hey Google на своєму телефоні Android, можливо, вам доведеться виконати кілька підказок на екрані та дозволити Google Assistant слухати ваш голос, щоб закінчити налаштування функції.

Після вибору Голос, за даними Google, користувачі iOS повинні вибрати "чи потрібно, щоб голосовий пошук починався, коли ви говорите:" OK Google ". Коли користувачі iOS роблять вибір, вони можуть натискати Готово.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found