'Покемон: Підемо': Як зловити легендарного покемона

Звичайно, головна мета Покемон: Ходімо полягає в тому, щоб перемогти елітну четвірку і стати чемпіоном Ліги Покемонів, але захоплення легендарного Покемона викликає унікальне захоплення. Як і Покемон Жовтий, трьох легендарних птахів - Артикуно, Запдос, Молтрес - і надзвичайно потужного Мевтво можна зловити у відповідних сховищах.

На відміну від більшості зустрічей в Росії Ходімо, перед тим, як спробувати зловити їх, вам доведеться битися і перемагати легендарних покемонів. З цієї причини вам потрібно мати у своїй партії покемонів приблизно на рівні 50, щоб мати хороші шанси зловити легендарних птахів. Для Mewtwo вам потрібно бути ближче до рівня 70.

У цьому посібнику ми докладно розповімо, де знайти і як зловити кожного з чотирьох легендарних покемонів.

Більше про Pokémon: давайте підемо, ознайомтесь з нашим посібником для початківців, щоб отримати всі поради та підказки, необхідні для того, щоб стати чемпіоном Ліги Покемонів.

Запдос

Цей дивовижний літаючий покемон електричного типу можна знайти на електростанції. Електростанція розташована на схід від траси 10. Трохи на північ від входу в Скельний тунель ви побачите струмок. Ви можете використовувати секретну техніку Sea Skim, щоб дістатися до електростанції. Ви також можете полетіти до електростанції на літаючому покемоні. Сама електростанція мало чим відрізняється від інших великих будівель та печер у Канто. Просто пройдіться по лабіринту з’єднаних кімнат, поки не зустрінете Запдос на великій відкритій площі в оточенні іскроутворюючих генераторів.

Zapdos - це рівень 50. Як літаючий та електричний покемон, Zapdos погано справляється із скельними та крижаними покемонами, тому, якщо у вас сильний Graveler, Golem або Jynx, це було б кращим. Starter Eevee також добре працює, але якщо ви починали з Пікачу, то краще використовувати інший покемон. Як правило, якщо у вас є шість покемонів приблизно на рівні 50, ви повинні мати можливість вийняти їх із солідними командними зусиллями. У вас є лише п'ять хвилин, щоб перемогти Запдоса.

Після перемоги над Запдосом починається звичайна послідовність лову. Перш ніж використовувати Ultra Ball, ми пропонуємо покласти на нього ягоду або дві. Нам потрібно було лише два Ультра кулі, щоб захистити Zapdos.

Молтрес

Швидше за все, ви натрапите на Молтрес в головній пригоді. Жар-птиця знаходиться на дорозі Перемоги, яка веде вас до Елітної четвірки. На Дорозі Перемоги шукайте офіцера Дженні, ту саму милу жінку, яка рано подарувала Вам Білочку. Біля неї великий камінь, який потрібно відсунути з дороги, щоб дістатися до сходів. Спустіться сходами, а з правого боку кімнати знаходиться платформа, де ви знайдете Мольтрес.

Як і Запдос, Молтрес займає 50-й рівень. Якщо у вас є покемон типу скелі, ви можете поспішати збити Мольтреса. Або ви можете скористатися офіцером "Білочки", який Дженні вам дав раніше (сподіваюся, зараз це Blastoise). Знову ж таки, у вас є п’ять хвилин, щоб перемогти Молтреса. Після того, як вибиєте його, ви захочете нагодувати його ягідкою або двома, а потім починайте кидати на неї Ультра кульки.

Артикуно

Артикуно розташований на островах Морських Пін на південному сході. Дістатися туди можна за допомогою морського знежиреного або з боку міста Фусія, або з правого краю острова Кіновар. Або ви можете летіти туди на спині літаючого покемона. Печера на морських піщаних островах має кілька входів, але неважливо, в який ви зайдете першим. Щоб дістатися до Артікуно, спочатку потрібно сповільнити струм води, що протікає через печеру. Для цього підніміться по сходах і засуньте кожен з великих каменів у отвори. Слідуйте за камінням по отворах і ще раз штовхайте їх, поки вони не потраплять у воду нижче. Після того, як ви запечатали сильний струм, ви можете використовувати Sea Skim, щоб дістатися до платформи Articuno.

Як і легендарні кузени птахів, Артикуно має рівень 50. Як літаючий крижаний покемон, Артикуно має кілька слабких сторін, які ви можете використати. Найкраще вибрати вогнений, сталевий або скельний покемон. Ще раз у вас є п'ять хвилин, щоб перемогти Артикуно та розпочати послідовність улову. Ви зможете зловити Артикуно, давши йому пару ягід і підкинувши ультра-кульку або дві.

Mewtwo

На відміну від інших легендарних покемонів, вам потрібно перемогти Elite Four, перш ніж ви зможете взяти Mewtwo. Як тільки ви переможете гру, ваш суперник розповість вам про печеру поблизу міста Церулеан. Щоб дістатися до печери Церулеан, підніміться мостом на північній стороні міста, а потім морським оберегом у воді ліворуч. Тренер тренера стоїть за його межами, з яким ви можете битися, якщо хочете.

Печера Церулеан досить проста. Підніміться сходами в північно-східному куті кімнати. Ви потрапите в кімнату, заповнену сходами, що спускаються вниз. Спустіться вниз у північно-західний кут кімнати. Слідуйте доріжкою в сусідній зоні до потоку води. Використовуйте Sea Skim, щоб дістатися до платформи за допомогою Mewtwo. Ви не можете пропустити моторошно виглядаючих покемонів.

Остерігайтеся, однак, Mewtwo має 70-й рівень. Ми спочатку намагалися боротися з ним з покемонами, яким було 50-х років, і їх швидко знищили. Оскільки Mewtwo - психічний тип, його слабкий на привид, помилка та темний тип покемон. Якщо у вас є стартер Eevee з темним ходом, це буде чудово працювати. В іншому випадку, можливо, ви захочете скористатися Scyther або Pinsir (якщо вам пощастило його знайти), або типом привидів, як Haunter або Gengar. Ви повинні мати багато таких завдяки своєму часу, проведеному в вежі Покемонів. Оскільки у вас є лише п’ять хвилин на битву з Mewtwo, вам слід переконатися, що ви вибрали покемонів, які завдають суттєвої шкоди.

Якщо ви хочете, ви можете скористатися своїм одиноким Master Ball, щоб зловити Mewtwo, оскільки це найважчий покемон, який можна зловити в грі. Або ви можете спробувати свою удачу за допомогою декількох Ultra Balls. Не надто складно зловити Mewtwo за допомогою Ultra Balls, якщо спочатку ви використовуєте кілька потужних ягід.

Ловля легендарних птахів у дикій природі

Хоча ваша перша і, можливо, єдина зустріч з кожним з чотирьох легендарних покемонів повинна відбутися у встановлених місцях, можна побачити легендарних птахів у дикій природі та набрати двох або більше однакових легендарних птахів. Це зміна від Pokémon Yellow.

Як зазначила у Twitter редактор новин Kotaku UK Лора Кейт Дейл, дуже рідко можна побачити легендарних людей у ​​дикій природі.

Ось мій доказ: 100 годин у дикому Запдосі. Я вже піймав того, кого ти знаєш, де знайти. Думаю, це означає більше одного Запдоса у світі? pic.twitter.com/QIifWSmZlU

- Лора Кейт Дейл (@LaurakBuzz) 19 листопада 2018 року

Щоб мати можливість побачити в дикій природі одну з легендарних птахів, вам потрібно кататися на літаючих покемонах, як Charizard. Ви також повинні мати високий ланцюг лову, тому ви повинні ловитибагатопокемонів поспіль. Приманка, яка приваблює рідкісних покемонів, повинна бути активною. Навіть тоді шанси побачити легендарного птаха дуже низькі. Ми ще не стикалися з легендарним птахом у наш час Ходімо, але якщо ви граєте досить довго, можливо, вам пощастить.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found