Як завантажити та встановити Apple iOS 10

iOS 10, як завантажити версію 1467890588 wwdc 2016Якщо у вас слюняться перспективи інтерактивних повідомлень на екрані блокування, усіх нових смайликів для обміну повідомленнями чи чогось іншого, що iOS 10 збирається внести на мобільну платформу Apple, тоді ви захочете спробувати це якомога швидше - і тепер ти можеш. Поки Apple офіційно випустила iOS 10 та iOS 10.0.1, пізніші версії операційної системи перебувають або будуть у бета-версії.

Майте на увазі, що будь-яка бета-версія iOS 10 може бути завалена помилками, і що багато ваших додатків не працюватимуть належним чином. Ви можете вирішити, що смак нових захоплюючих функцій того вартий, але ми настійно не радимо встановлювати бета-версію iOS 10 на будь-який пристрій, на який ви покладаєтесь. Це попередження поширюється навіть на публічний випуск iOS 10, який зазнав кількох власних проблем з моменту дебюту.

Резервне копіювання та архівування даних

Якщо ви збираєтеся встановити iOS 10, обов’язково заархівуйте резервну копію iOS. Для цього спочатку переконайтесь, що у вас остання версія iTunes. Якщо оновлено, підключіть пристрій iOS до комп’ютера та відкрийте iTunes.Якщо ви хочете створити резервну копію даних про стан здоров’я та активності, поставте прапорець під назвоюШифрувати [пристрій] назад і створити хороший пароль. Збережіть цей пароль, оскільки без нього немає іншого способу відновити резервну копію.

Якщо ви не хочете зберігати дані про стан здоров’я та активності, просто натиснітьРезервне копіювання зараз. Після завершення резервного копіювання перейдіть доiTunes> Налаштування> Пристрої на вашому комп'ютері, клацніть Control і клацніть створену резервну копію та виберітьАрхів щоб зберегти його.

Тепер для iOS 10 - для початку потрібно перевірити, чи може ваш пристрій запускати iOS 10. Ось повний список пристроїв iOS, які підтримують iOS 10.

Як завантажити iOS 10

Ви можете завантажити та встановити iOS 10 так само, як і попередні версії iOS - або завантажте його через Wi-Fi, або встановіть оновлення за допомогою iTunes. Якщо ваш пристрій може його запустити, простіший із двох методів - через Wi-Fi. На своєму пристрої перейдіть до Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення і має з’явитися оновлення для iOS 10 (або iOS 10.0.1).

У iTunes просто підключіть пристрій до комп’ютера, виберіть пристрій, а потім виберіть Підсумок> Перевірити наявність оновлень. Якщо доступне оновлення, виберіть Завантажте та оновіть. Для базової версії iOS 10 вам потрібно 1,1 ГБ вільного місця. Якщо вам потрібно звільнити місце, вирушайте до Налаштування> Загальне> Зберігання та використання iCloud> Керування сховищем (у розділі Зберігання, а не в iCloud).

Як завантажити загальнодоступну бета-версію iOS 10

Процес завантаження бета-версії iOS 10 на підтримуваний пристрій відносно простий. Але спочатку перевірте, чи працює на вашому пристрої iOS 8.1.3 або пізнішої версії - ви автоматично отримаєте найновіше загальнодоступне бета-програмне забезпечення через ефірне оновлення, якщо ваш пристрій відповідає цьому номеру версії або вище. Якщо ви хочете запустити його вручну, просто натиснітьНалаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення щоб встановити його.

Якщо ви використовуєте стару версію, кроки все ще досить зрозумілі. Зверніться до beta.apple.com/sp/betaprogram щоб розпочати. Натисніть наЗареєструйтесь і вам буде запропоновано увійти за допомогою свого Apple ID або створити новий, якщо у вас його немає. Після входу прокрутіть униз доРозпочати і натисніть назареєструйте свій пристрій iOS.

Вам буде запропоновано архівувати резервну копію iOS, як ми вже згадували вище. Якщо ви це вже зробили, все, що вам потрібно зробити, це перейти доbeta.apple.com/profile на пристрої iOS, на якому потрібно встановити бета-версію. Вам буде запропоновано встановити профіль конфігурації - просто натисніть Завантажити профіль та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити встановлення.

Ось і все, тепер у вас на вашому пристрої бета-версія iOS 10!

Як повернутися до поточної версії iOS

Бета-версії можуть бути нестабільними, а це означає, що це зрозуміло, якщо ви хочете повернутися до попередньої версії iOS.

Для цього спочатку переконайтесь, що ваш iTunes оновлений. Тоді:

  1. Підключіть пристрій iOS до комп’ютера і відкрийтеiTunes.
  2. Натисніть і утримуйте обидві кнопки Sleep / Wake та Home протягом принаймні 10 секунд, і утримуйте їх, коли побачите логотип Apple, поки не з'явиться екран режиму відновлення.
  3. Ви побачите варіантВідновлюватиабоОновлення, виберітьВідновлювати. Якби у вас булоЗнайди мій iPhone після цього вам потрібно буде ввести свій ідентифікатор Apple і пароль, щоб активувати пристрій.
  4. Після завершення, iTunes надасть вам можливістьНалаштувати як новий телефон, абоВідновити з цього резервне копіювання. Тут ви можете вибрати будь-яку резервну копію, яку ви зробили за допомогою попередньої версії iOS. 

Як розробники можуть завантажити бета-версію iOS 10

Якщо у вас є обліковий запис розробника в Apple, ви можете завантажити версію бета-версії iOS 10 таким же чином або через веб-сайт розробника. Перейдіть на веб-сайт розробника Apple, увійдіть і завантажте пакет. Ви можете використовувати iTunes для резервного копіювання даних, а потім встановити iOS 10 на будь-який підтримуваний пристрій.

Крім того, ви можете завантажити профіль конфігурації безпосередньо на свій пристрій iOS, а потім отримати оновлення OTA, перейшовши на Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення.

Який би метод ви не вибрали, кількість пристроїв, на яких ви можете встановити iOS 10, не обмежена, якщо вони пов’язані з вашим обліковим записом розробника. Щоб зареєструвати пристрій:

  1. Увійдіть у свій обліковий запис на веб-сайті розробника Apple.
  2. Натисніть на Сертифікати, ідентифікатори та профілі.
  3. Шукати Всі під Пристрої ліворуч і натисніть знак додавання, щоб додати пристрій.
  4. Вам потрібно буде ввести UDID. Ви можете знайти його, запустивши iTunes і підключивши пристрій.
  5. Знайдіть свій пристрій на правій панелі та відкрийте UDID, натиснувши на Серійний номер.

Якщо вам цікаво, програма для розробників Apple коштує $ 99 на рік, і ви можете зареєструватися тут.

Останні повідомлення