Чесна мало хто торгує любов’ю до соціальних мереж до книг

чесні кілька безкоштовних книгШукаєте спосіб підтримати письменників світу, не заглиблюючись у ваші фізичні кишені? Натомість спробуйте витратити трохи соціального капіталу.

Honest Few - це нова платформа для виявлення книг, яка перетворює ваші вподобання у Facebook та ретвіти в Twitter у валюту для цифрових книг. Тож замість того, щоб платити за завантаження Amazon Kindle, просто поширіть добру звістку «Чесних людей» і почніть збирати електронні книги безкоштовно.

Це відносно простий процес. Ви починаєте з перегляду бібліотеки заголовків Honest Few - вони відображаються або з обкладинкою, або як заголовки з конспектом із одного речення. Якщо вас щось зацікавило, що ви бачите, клацніть на посилання, розташоване під зображенням або цитатою, і ви перенаправитесь на сторінку автора, де ви зможете дізнатись більше про історію, письменника та чому ви можете знайти цю конкретну казку переконливою.

Якщо ви вирішите, що хочете зупинитися саме на цій назві, вам потрібно буде зробити вибір - купити його або поширити інформацію.

"Ми домовляємося про угоди з авторами та видавцями, щоб ви могли отримати книги абсолютно безкоштовно", - пояснює Honest Few на своєму веб-сайті. Але для того, щоб отримати її безкоштовно, вам доведеться або поділитися послугою, або подобатися їй (ви можете розмістити майже будь-яке повідомлення, яке вам подобається, щоб отримати посилання для завантаження) зі свого облікового запису Facebook або Twitter. І не хвилюйтеся, якщо у вас немає прихильників розміром із Кардашян - Чесні Мало хто просто хоче донести слово, по одній людині за раз.

Ми повинні попередити вас, що, хоча вибір “Чесних людей” досить різноманітний, його трохи бракує, коли справа стосується широти. Його заголовки включають наукову літературу, самодопомогу, романтику та злочини, але їх лише 59. Але привіт, це все безкоштовно, тож, як мінімум, у вас є кілька десятків нових книг, які можна дослідити, не розбиваючи гроші.

На даний момент існує цілий список очікування, щоб насправді приєднатися до Honest Few, тому хто знає - можливо, до того часу, коли вас запросять на платформу, буде більше причин залишатися поруч.

Останні повідомлення