Як встановити фотографію як шпалери робочого столу Windows

Існує безліч способів налаштувати робочий стіл Windows 10. Однак одним із найпоширеніших є зміна фону робочого столу. Ви можете просто вибрати один із основних фонів, з якими постачається операційна система. Але чому б не зробити крок далі і вибрати фон, який є для вас більш значущим - наприклад, фотографію вашої родини, улюбленця чи веселої подорожі, в яку ви поїхали?

Якщо ви бажаєте мати в якості фона робочого столу особисту фотографію, ми можемо показати вам, як це зробити. Ось як встановити фотографію як тло у Windows 10.

Як встановити фотографію як тло робочого столу Windows

Крок 1: Відкрийте меню налаштувань персоналізації Windows 10

Знімок екрана доступу до меню персоналізації Windows 10 скріншот

Існує два способи отримати доступ до меню налаштувань персоналізації Windows 10. Ви можете вибрати Налаштування піктограму шестірні в меню "Пуск", а потім виберіть Персоналізація, або ви можете клацнути правою кнопкою миші на порожньому місці на робочому столі та вибрати Персоналізуйте з меню, що з’явиться.

Крок 2: Виберіть малюнок

фон вибрати зображення вікна 10 налаштування скріншот

Після того, як ви перейдете до меню налаштувань персоналізації, воно вже має відкритися для Передумови розділ налаштувань. У цьому розділі під словом Передумови, повинно бути спадне меню, в якому ви можете вибрати стиль фонового зображення. Для того, щоб встановити фотографію як тло, потрібно вибрати Картина з цього меню.

Крок 3: Перегляньте обрану вами фотографію

Скріншот фонової фотографії налаштувань Windows 10 скріншот

Під фразою Виберіть свою картинку, натисніть на Перегляньте , щоб вибрати фотографію, яку ви хочете встановити як тло робочого столу. Після цього з’явиться вікно Провідника Windows, і ви зможете вибрати фотографії, збережені на вашому комп’ютері. Виберіть свою фотографію з цього вікна, а потім натисніть Виберіть малюнок щоб підтвердити свій вибір.

Крок 4: Виберіть підходящий стиль для фонової фотографії

Виберіть підходящі налаштування фону Windows 10 скріншот

Ви також можете вибрати, як ваш фон поміщається на ваш екран. Під фразою Виберіть підгонку, виберіть спадне меню та виберіть відповідність із шести варіантів, що з’являться: Заливка, розміщення, розтягування, плитка, центр, і Розмах. Більшість фотографій з горизонтальною орієнтацією, мабуть, чудово справляються Заповніть, але якщо ваша фотографія має дивну форму або менша або більша за розмір екрану, інші варіанти можуть допомогти вам краще підігнати її до конкретних розмірів екрана вашого комп’ютера. Вибравши відповідність, ви майже зробили, і ви можете вийти з меню налаштувань персоналізації. Ваш новий фон робочого столу повинен чекати вас, коли ви це зробите.

Якщо у вас налаштовано подвійний монітор, переконайтеся та ознайомтесь з нашим посібником із шпалер з подвійним екраном, щоб отримати додаткові поради.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found