Як записати дзвінок WhatsApp на iOS та Android

З різних причин ви можете опинитися в ситуації, коли вам доведеться створити запис дзвінка, на якому ви ведете дзвінок. У нас є чудове керівництво щодо того, як записувати телефонні дзвінки на ваш iPhone або телефон Android, і навіть як записувати дзвінки Skype, але для цього посібника ми проведемо вас через запис дзвінків у програмі обміну повідомленнями WhatsApp.

WhatsApp не підтримує запис дзвінків ні для мобільних, ні для настільних версій, але не хвилюйтеся, оскільки це далеко не угода. Багато найкращих методів запису дзвінка WhatsApp є досить простими, тому давайте розглянемо декілька зараз.

Зверніть увагу: запис телефонних дзвінків не обов'язково легальний, тому перед тим, як записати кого-небудь, перевірте закони штату. Якщо у вас є сумніви, не забудьте попросити дозволу перед тим, як розпочати запис.

Простий підхід: додаток Voice Recorder

Якщо у вас телефон Android, швидше за все, ваш пристрій стандартно додається до програми для голосового запису. Для цього методу ви повинні ініціювати дзвінок WhatsApp, і поки ви перебуваєте на смартфоні, що підтримує багатозадачність, ви повинні мати можливість закрити дзвінок WhatsApp, не закінчуючи його, потім відкрити програму для запису голосу та натиснути запис . Ваш дзвінок повинен бути на гучномовці, щоб переконатися, що ваш диктофон захоплює обидві сторони дзвінка, але звук, швидше за все, звучить задутим і "гуденим". Це не найелегантніше рішення, але воно буде зроблене за найближчі дні. Цей підхід, очевидно, найкраще працює для голосових дзвінків, але принаймні може також захопити звук відеодзвінка. Якщо у вашому телефоні немає диктофона, ми рекомендуємо програму Google Recorder.

Використання сторонніх програм (Android)

як записати WhatsApp куб запису рекордеряк записати знімок екрану дзвінка через WhatsApp 2020 04 27 о 10 53 28 вечораяк записати WhatsApp куб рекордер android3 - -

Додатки сторонніх розробників, які пропонують функції запису дзвінків, мають десяток копійок і забезпечують гамму функцій, вартості та сумісності програм. Одним з найкращих варіантів запису голосового дзвінка WhatsApp на Android є Cube Call Recorder, який доступний у магазині Google Play.

Цей додаток для запису дзвінків є безкоштовним, що є великим плюсом, хоча він пропонує додатки, які допомагають йому залишатися безкоштовним, але вони не надто нав'язливі. Cube Call Recorder пропонує автоматичний запис вхідних дзвінків, а також запис дзвінків у різних програмах, включаючи WhatsApp. Цей додаток завантажений крутими функціями, такими як "shake-to-mark", яка дозволяє вам струшувати телефон, щоб позначити важливі моменти в розмові, щоб ви могли до них повернутися пізніше. Він також має підтримку хмарного резервного копіювання ваших записів, а також "Тихий режим", який дозволяє приховати віджет запису та саму програму.

Проблема з iOS

Apple робить запис дзвінків прямо з вашого телефону набагато важчим завданням. З одного боку, цей процес починається з безпосереднього невигідного стану, оскільки стороннім програмам заборонено одночасно отримувати доступ до телефонної програми та мікрофона. Це пояснювало б, чому немає додатків App Store, які чітко підтримують запис дзвінків WhatsApp. Натомість нам залишається низка можливих обхідних шляхів, які, хоч і громіздкі, роблять роботу. Вбудований рекордер екрану у вашому iPhone, хоча і здатний записувати звук, який генерується програмами, не захопить вашу сторону дзвінка, оскільки мікрофон вже використовується самим аудіовикликом або відеодзвінком.

Найпростіша річ, яку ви можете зробити, - це зробити дзвінок на гучномовець і записати дзвінок на другий пристрій, такий як смартфон із диктофоном, або навіть на ноутбуці із запущеним аудіореєстратором. Тільки не забудьте поставити телефон близько до мікрофона вторинного пристрою. Це може бути трохи неприємно, що це ваш найкращий варіант, але ми підтвердили під час тестування, що ні функція запису екрану, ні диктофон голосових нагадувань не можуть захопити звук, коли мікрофон уже використовується. Незважаючи на те, що WhatsApp є додатком, а не інструментом дзвінків для iPhone, він все одно не буде записувати звук таким чином.

Загальний апаратний підхід: Зовнішній рекордер

РекордерGear PR200

Якщо проблеми з програмним забезпеченням стоять між вами та записаним дзвінком WhatsApp, винесіть проблему назовні. Ви можете використовувати зовнішній реєстратор дзвінків, який функціонує через ваш 3,5-мм додатковий роз'єм на вашому смартфоні. Якщо у вас смартфон без роз'єму 3,5 мм, того самого ефекту можна досягти, підключивши через ключ. Є кілька пристойних варіантів, серед яких мікрофон Olympus TP-8 та RecorderGear PR200, обидва з яких прості у використанні. Просто підключіть їх, почніть запис і ставши вашим дзвінком у WhatsApp. Вам доведеться перенести ці файли на свій комп’ютер, перш ніж вони стануть дуже корисними, що вимагає додаткового кроку, але знову ж таки це буде зроблено.

Загалом, запис дзвінка WhatsApp на пристрій Android з доступом до Google Play Store набагато простіший, ніж на пристрій iOS, але там, де є воля, є спосіб, і, сподіваємось, один або кілька з цих методів надають рішення для вашого запису потреби.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found