Як розблокувати персонажів у Super Smash Bros. Ultimate

Super Smash Bros. Ultimate є масовою грою за змістом, і список персонажів теж не стримується. Є 74 улюблених бійців з усієї серії, в тому числі і зовсім нові. Але гравці починають лише з невеликого вибору з восьми персонажів, і їм потрібно переробити свій шлях до збільшення цієї кількості.

Подальше читання

  • Super Smash Bros. Остаточний огляд
  • Як грати в Super Smash Bros. Ultimate з друзями в Інтернеті
  • Грайте в Super Smash Bros. Ultimate - найкращий спосіб

Хоча деякі люди можуть отримати задоволення, проходячи цей процес, це свого роду клопоти, якщо ви просто хочете, щоб ваш головний винищувач був розблокований якомога швидше. Ми витратили останні кілька днів на пошук найкращих способів це зробити, щоб ви, нарешті, могли запросити друзів або скочити в онлайн-гру з якомога більшою різноманітністю.

Поради та підказки для швидкого розблокування персонажів Super Smash Bros. Ultimate

Хоча є персонажі, які можна придбати, більшість персонажів можна розблокувати трьома різними способами: відтворення класичного режиму, боротьба з персонажем у пригодницькому режимі гри World of Light або за допомогою обертового списку. Коли бій стане доступним, ви побачите екран із написом "Наближення претендента", а також темний силует персонажа. Ось кілька порад, щоб максимально використати кожну з них, включаючи те, що ви можете зробити, щоб пришвидшити процес.

Super Smash Bros Ultimate Challenger Підходи

1. Почніть з класичного режиму

Класичний режим повернувся, протиставляючи вас групі вибраних бійців, з секцією платформингу та фінальним босом в кінці. Це веселий режим, який допоможе вам швидко пришвидшити роботу з Ultimate, на випадок, якщо з часу виграння заголовка Smash минуло кілька років. Це також виявляється швидким способом розблокувати кілька персонажів відразу.

Початковий реєстр для Super Smash Bros. Ultimate включає Маріо, Donkey Kong, Link, Samus, Yoshi, Kirby, Fox та Pikachu. Ви можете грати в класичному режимі з будь-яким із цих персонажів, гарантуючи шанс зіткнутися з новим персонажем. Для того, щоб це були перші розблокування: Сонік, Боузер, Кінг К. Рул, Інклінг, Лукаріо, Несс, Капітан Сокіл та Селянин.

В контексті, всі розблокування відображаються на зручному зображенні, що міститься в підредагуванні гри, яке ви можете повністю проігнорувати, якщо не хочете, щоб будь-які розблокування були зіпсовані для вас. Це працює після отримання першого набору розблокованих персонажів, і ви можете продовжувати грати з тим самим початковим персонажем, скажімо, Маріо чи Кірбі, і вам буде надано нового персонажа для боротьби. Це можна зробити кілька разів, але незабаром вам доведеться поміняти символи.

Super Smash Bro. Кінцевий вибір режиму

2. Пам'ятайте, що претенденти можуть бути переграні

Перш ніж ми продовжимо, у грі є ключовий механік, який позбавить вас усіх турбот, пов’язаних із програшем битви претендента. Іноді ці битви можуть бути дуже важкими або просто випадково з’являтися, коли ви використовуєте персонажа, якого не дуже знаєте. У будь-якому випадку, коли ви граєте протягом декількох годин, гра повідомить вас про новий режим під назвою Challenger’s Approach, який можна знайти в Іграх та інших, що відображається як ворота внизу праворуч.

Усі програні битви можна відтворити підходом Челенджера, але майте на увазі, що вони можуть зайняти деякий час, щоб знову з’явитися, особливо якщо ви програєте знову. Якщо ви зібрали кілька претендентів на матч-реванш, вони з’являться по порядку. Не забувайте часто перевіряти!

Super Smash Bros. Ultimate Incineroar

3. Шукайте нового претендента кожні 10 хвилин

Існує ряд обставин, які можуть спровокувати бійку, але це обмежується певними часовими рамками. В Super Smash Bros. Ultimate, лише через десять хвилин ви отримуєте новий шанс битися з кимось новим.

Окрім Класичного режиму та Світу Світла (про це пізніше), проведення швидких матчів проти центрального процесора або друга в локальній мультиплеєрі, вихід зі Світу Світла або навіть невдалий матч Духової дошки можуть викликати новий бій.

Елемент несподіванки, безумовно, є, але лише за умови, що є достатньо часу, щоб шанси скинути налаштування. Ми знайшли кілька способів пришвидшити це, деякі більш почесні, ніж інші, а саме:

Почніть бій Smash і встановіть запас на одиницю, бийте свого супротивника, і ви зможете битися проти претендента. Ви також можете трохи пограти з часом, роблячи коротші матчі, якщо ви K.O. супротивник досить швидко. І скажімо просто, що ніхто не буде судити вас, якщо ви швидко проведете матч 1 на 1 проти себе, використовуючи обидві радості проти, окремо, тому вам не доведеться турбуватися про те, що процесор ускладнює справи, але це залежить від вас.

Що стосується наступного фокусу, який на даний момент не виправлений Nintendo, полягає в тому, що таймер для доступності претендентів скидається, якщо ви вийдете з гри. Це все-таки виявиться довгим і нудним процесом, але ви можете гарантувати кілька збігів для себе, якщо дотримуватиметеся цих кроків.

Кінцева карта Super Smash Bros.

4. У Світі Світла Духи - ваші друзі

Розблокування символів у Super Smash Bros. Ultimate через Світ Світла - це повільний і складний процес. Карта величезна, і вам доведеться пройти кілька боїв, перш ніж ви зустрінете персонажа, який не можна заблокувати - і це без урахування кількох блокад, які можна пройти лише з певною рисою чи здатністю духу. Якщо ви вирішите розблокувати персонажів за цим шляхом, це займе деякий час, але майте на увазі те, про що ми вже згадували раніше: проведіть кілька боїв, а потім вийдіть до головного меню. Напевно, на вас чекає претендент.

Однак є кілька речей, які можуть полегшити цей процес. Вибір правильних духів для кожного бою (розділених на певну систему ножиць із паперу-паперу) може врятувати вас від декількох моментів розчарування, але пам’ятайте, що ви можете годувати їх закусками (які розблоковуються як здобич після боїв) в основному Меню духів, щоб вирівняти їх.

Світ світла може бути корисним, коли ви тільки починаєте. Перший бій відбувається проти Маріо, але відразу після цього ви отримаєте шанс битися з селянином, мартою чи шейком. Ви можете вибрати лише одну, а решта будуть заблоковані, доки ви не закінчите підземелля або не перейдете весь шлях з іншого шляху, щоб дістатися до них. Якщо ви знайомі з будь-яким з них, ви можете отримати собі головного героя всього за кілька боїв.

5. Якщо ви сумніваєтеся, виберіть Кірбі

Можливо, є канонічна причина, чому Кірбі - перший персонаж, якого ви можете використовувати у Світі Світла, але має сенс, що це перекладається і на інші режими. З мого досвіду, початок роботи вSuper Smash Bros. Ultimate з Кірбі справді допоміг мені витримати бій. Його основна атака, стоячи на місці, може наносити велику кількість ударів послідовно. Якщо вам вдасться правильно визначити час, є висока ймовірність збити свого противника з карти в найкоротші терміни.

Але це ще не все. Кірбі отримав велике відновлення завдяки можливості стрибнути до шести разів, що чудово врятує вас від падіння. Ви можете поєднати це з атакою стрибком, спрямованою на землю (за замовчуванням це робиться натисканням кнопки B і переміщенням палиці вниз в повітрі), що перетворить винищувача на загрозливий блок, який може завдати величезної шкоди будь-кому, кому пощастило опинитися під ним. Нарешті, пам’ятайте, що Кірбі може споживати персонажа та копіювати його здібності, що також може дати вам пристойні важелі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found