Як використовувати тип пальця в iOS 13

Остання операційна система Apple наповнена інтуїтивно новими функціями, які роблять iPhone ще потужнішим, ніж будь-коли раніше. Їхня нова функція типу пальця дозволяє знімати тексти швидше, ніж будь-коли раніше, припускаючи, що ви можете зрозуміти, як ним користуватися.

У нас є все, що вам потрібно знати про те, як використовувати тип проведення пальцем, включаючи те, як скористатися цією функцією на сторонніх клавіатурах та на старих iPhone.

Відчуваєте, що втрачаєте дію? Вам знадобиться остання ОС Apple, тому ось як завантажити iOS 13.

Як користуватися пальцем типу

Яблуко

Отже, як увімкнути тип проведення пальцем? Ось хороша новина - не потрібно. Введення пальцем увімкнено за замовчуванням в iOS 13, і вам не потрібно занурюватися у свої налаштування, щоб щось змінити. Все, що вам потрібно зробити, щоб провести пальцем, це просто ... почати проведення. Покладіть палець на екран і перетягніть його по буквах слова, яке потрібно ввести. Отже, якщо ви хочете набрати «відтворити», натисніть на клавішу «p», а потім проведіть пальцем по клавішах «l», «a» та «y» у такому порядку. Потім клавіатура передбачить слово, яке ви вводите.

Перевага введення пальцем полягає в тому, що це, як правило, набагато швидше, ніж натискання на кожну клавішу послідовно. Після того, як ви впораєтесь із технікою, ви переглянете речення за рекордний час. Недоліком є ​​те, що введення пальцем може бути менш точним, ніж звичайне, але існують способи полегшити це. Після проведення пальцем клавіатура запропонує три варіанти вашого перенесеного слова, так що ви можете натиснути, щоб вибрати потрібний. Або якщо центральне передбачення правильне, почніть проводити наступне слово, щоб автоматично вибрати його.

Ці прогнози будуть точнішими, чим довше ви будете користуватися клавіатурою, але якщо ви використовуєте незвичні слова, то, можливо, вам доведеться їх натиснути. Однак ви можете будь-коли переключатися між натисканням та проведенням пальцем, і немає потреби змінювати будь-які налаштування для зміни.

Як використовувати введення пальцем у сторонніх клавіатурах та у попередніх версіях iOS

Але навіть у огороженому садом Apple вам не потрібно дотримуватися типової клавіатури iOS 13. Якщо ви шанувальник сторонніх клавіатур, то, ймовірно, ви зможете використовувати введення клавіатури на багатьох найкращих додатках для клавіатури iPhone. Вам потрібно буде перевірити функцію кожної клавіатури, щоб бути впевненим, але два примітні приклади, які включають введення клавіатури, - це клавіатура Google Gboard і клавіатура SwiftKey. В обох цих програмах за замовчуванням увімкнено введення пальцем, тож ви зможете почати проведення пальцем прямо з воріт.

Однак найцікавіше те, що можливість встановлення сторонніх клавіатур із введенням пальцем означає, що вам не потрібно обмежуватися натисканням, якщо ви не можете встановити iOS 13. Можливість використання сторонніх клавіатур була представлена ​​в iOS 11, тому будь-який iPhone або iPod Touch з iOS 11 або iOS 12 можуть відчувати введення пальцями за допомогою сторонніх клавіатур; ви просто не зможете використовувати введення пальцем на клавіатурі за замовчуванням від Apple - що, ймовірно, не є занадто велика проблема.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found