Як грати в Pokémon Go

З моменту запуску гри, Pokemon Go! мав спеціальну підписку на тренерів з покемонів. Лише минулого року гра заробила майже 900 мільйонів доларів - вражаючий подвиг, враховуючи, що вона вперше була запущена в 2016 році. Навіть сьогодні, безкоштовна назва продовжує збирати мільйони гравців по всьому світу, що робить її однією з найпопулярніших мобільних ігор в історії .

На щастя, якщо у вас не було можливості зіграти Pokemon Go! проте, ніколи не пізно. Студія, яка стоїть за грою, Niantic, мала чотири роки, щоб вдосконалити досвід, додати нових покемонів та представити нові способи участі у спільних заходах. Ось усе, що вам потрібно знати про улюблений заголовок доповненої реальності.

Google Play

Подальше читання

  • Як отримати спеціальні предмети в Покемон Го
  • Гра Покемон Го з дому простіше, ніж будь-коли
  • Покемон Го додавання таблиць лідерів Battle League

Створіть обліковий запис і оберіть свій перший покемон

покемон іти Томохіро Осумі / Укладач

Щоб почати гру Покемон Го, спочатку перейдіть до App Store або Google Play Store і завантажте гру безкоштовно. Після встановлення вам буде запропоновано налаштувати свій аватар та вибрати свого першого покемона - Бульбасаура, Чармандера чи Білку. Цей вибір стосується особистих уподобань, тож сміливо вибирайте, хто з вас кидається в очі - зрештою ви зустрінете всіх інших у дикій природі.

Відвідайте PokéStops та тренажерні зали, щоб збирати предмети

Тепер, коли ви вибрали свій перший покемон, настав час заповнити свій інвентар корисними предметами, які допоможуть вам зловити більше. В Pokémon Go, гравці набувають предмети двома основними способами - або збирають їх, відвідавши PokéStop, або купують за реальні гроші.

PokéStops позначені на карті великими синіми індикаторами. Коли ви знаходитесь в межах одного, він розшириться і покаже зображення орієнтира, який він представляє. Щоб взаємодіяти з ним, просто натисніть на нього та проведіть пальцем по екрану. Це змусить купу предметів плавати по екрану. Потім ви можете натиснути на них по черзі або просто закрити екран - вони незалежно з’являться у вашому інвентарі.

Інші основні визначні пам'ятки, які ви побачите на карті, - це тренажерні зали. Це місця, де ви можете битися з покемонами, залишеними іншими гравцями, доки ви досягнете відповідного рівня. Тут ви зіберете команду покемонів, щоб спробувати вибити тих, хто захищає тренажерний зал. Якщо вам вдасться знищити іншу команду, ви зможете залишити свого власного покемона і претендувати на тренажерний зал. Не турбуйтеся надто про це - гра пояснить суть цього, коли ви нарешті зможете змагатися. Окрім бою, тренажерні зали також можна крутити, як PokéStops, щоб заробляти нові предмети.

Тренажерні зали та PokéStops поповнюють запаси кожні п’ять хвилин, тому сміливо продовжуйте крутити їх, якщо ви перебуваєте в цьому районі. Чим більше ви крутите, тим більше предметів ви знайдете.

Пошук покемонів

як зловити мазка в покемонах

Оскільки ви бродили по сусідству в пошуках PokéStops, ви, мабуть, вже натрапили на свою неабияку частку Pokémon. Здебільшого покемони з’являються випадково. Однак деякі з них частіше з’являються в певних місцях, ніж інші. Ви можете відстежувати істот, які перебувають у вашому місці, за допомогою функції "Поруч", розташованої внизу праворуч на екрані. Це дозволяє вам клацнути на покемона, якого ви хочете відстежувати, і гра дасть вам вказівки до його розташування.

Покемон Го також включає функцію під назвою Sightings, яка дасть вам підказки щодо сусідніх покемонів, але не включає конкретних вказівок щодо того, де їх знайти.

Ловити покемонів просто

покемон іти Томохіро Осумі / Укладач

Після того, як ви знайшли покемона, якого хотіли б зловити, першим кроком є ​​прогулянка досить близько, щоб з ним взаємодіяти. Коли вони нарешті опиняться в кільці, що оточує вашого гравця, натисніть на них, щоб розпочати бій. Це відкриє новий екран, де буде розігруватися дія.

Оскільки Покемон Го це мобільна AR-гра, ловлячи покемонів, використовує ваше реальне оточення як фон для дії. Однак, якою б цікавою не була ця функція, це робить лову покемонів більш громіздким, ніж це повинно бути. Ми настійно рекомендуємо вимкнути функцію AR за допомогою перемикача у верхньому правому куті екрана. Якщо ви любите впровадження AR, сміливо продовжуйте його використовувати, але просто знайте, що ваша робота стає набагато простішою без цього.

Щоб зловити покемона, киньте на нього м’яч поке, проводячи пальцем вгору від нижньої частини екрана. Якщо все буде зроблено належним чином, він потрапить в покемона і всмоктує його в кульку поке. В ідеалі, ви захочете почекати, поки коло, що оточує Покемона, стане якомога меншим, перш ніж кидати Ваш Поке-М’яч - чим точніше кидок, тим більше шансів зловити їх. Просто переконайтеся, що ваш Poké Ball потрапляє в коло, щоб збільшити ваші шанси на успішну спробу.

На складність лову вказує колір кільця навколо Покемона - червоний означає, що Покемона буде важко зловити, тоді як зелений вказує на легку мішень. Ви можете спробувати використовувати кулі Поке на вищому рівні - наприклад, Великі Кулі - якщо у Вас виникають проблеми з ловом сильніших Покемонів.

Або, якщо у вас є щось у вашому інвентарі, використання ягід Razz може збільшити ваші шанси на вдалий кидок. Ягоди Golden Razz також існують, але їх слід використовувати лише для легендарних покемонів або тих, кого ви дійсно не хочете ризикувати втратити. Є ще декілька предметів, які допомагають ловити нових покемонів, а поєднання кульок поке високого рівня з різними ягодами є ключем до висадки монстрів високого рівня.

Виконайте дослідницькі завдання

Після того, як ви захочете відвідати PokéStops і зловити покемонів, пора розпочати вибивати деякі дослідницькі завдання. Є основні цілі - наприклад, зловити певну кількість покемонів або зробити три «великі» кидки поспіль - які винагороджують вас високоякісними предметами та рідкісними новими покемонами. Завдання отримуються за допомогою обертання Poké Stops і щомісяця їх обертання. Завдання дослідження можуть стати напрочуд складними, але Покемон Го робить чудову роботу, пояснюючи, як вони працюють - обов’язково скористайтеся ними!

Спробуйте свої сили в рейдах та бойовій лізі

покемон го підказки рейд - -

Під час захоплення тренажерних залів та лову нових покемонів може бути в центрі випадковості Покемон Го досвід, є набагато більше для гравців, які хочуть поринути глибоко у світ покемонів. Нещодавно було додано Go Battle League, що дозволяє гравцям битися з іншими тренерами в режимі реального часу за місце на таблиці лідерів. Після розблокування ви зможете зібрати свою команду Покемонів - на основі певних вказівок ліги, - а потім вступайте в бій в Інтернеті, щоб довести, що Ви найкращі.

Або ви можете об’єднатися з іншими людьми у вашому районі для проведення рейдових битв. Вони бачать команди тренерів, які намагаються вибити одного потужного дикого покемона. Завершення Рейду винагородить тренерів шаленою кількістю очок досвіду разом із шансом зловити Покемона для себе.

Не дозволяйте Покемонам Го завалити Вас

як отримати спеціальні предмети в покемонах

З таким вмістом, граючи Покемон Го вперше може стати переважною. Але якщо взяти по одній функції за раз, гра стає набагато керованішою. Виконуйте кроки, описані в цьому посібнику, щоб зосередитися. Закрутіть PokéStops. Ловіть покемонів. Битва в спортзалах.

З’ясувавши основний цикл, спробуйте зануритися у світ Go Battle League. Це цікавий досвід, який не сильно покладається на ваше поточне місцезнаходження і легко грати вдома. Потім, зібравши вражаючу стайню Покемонів, вирушайте та приєднуйтесь до Рейду. У цьому є багато чого зробити Покемон Го - не поспішайте і насолоджуйтесь цим. Перш ніж ти це зрозумієш, ти станеш одним із найкращих у своєму місті.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found