Як швидко зарядити iPhone

Бувають дні, коли ви не можете поставити все на утримання, щоб почекати, поки телефон закінчить зарядку. Коли це трапиться, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що у вас є можливості значно скоротити час зарядки вашого iPhone. У цьому посібнику ми розповімо вам, як це зробити, починаючи від визначення того, чи має телефон можливість швидкої зарядки, і закінчуючи обладнанням, яке скоротить час заряджання.

Що таке швидка зарядка, і чому зарядний пристрій не може цього зробити?

Ми написали вичерпний посібник із швидкої зарядки, але давайте розглянемо. Швидка зарядка використовує новішу технологію USB, яка називається USB Power Delivery (USB PD). Ця технологія доступна лише у з’єднаннях USB-C, які можуть передавати живлення, а також дані та підходять для зарядки різних пристроїв. Це дуже гнучкий та ефективний варіант, який може оптимізувати управління живленням. Оновившись до з’єднання USB PD, ви зможете досягти швидкості заряджання набагато швидше, ніж застарілі кабельні підключення Apple від Lightning.

Розумієте, зарядний пристрій потужністю 5 Вт, який постачається з більшістю iPhone, не здатний швидко заряджатися. Він може забезпечити достатньо енергії для базового підзарядження, але він не здатний передавати заряд досить швидко, щоб випити що-небудь із акумулятором більшої ємності, наприклад iPad. Натомість у більшості iPad є зарядний блок потужністю 12 Вт. Якщо у вас є iPad, ви можете скористатися одним із них, щоб прискорити швидкість зарядки вашого iPhone - це ніяк не зашкодить вашому телефону, оскільки телефон ніколи не заряджатиме більше заряду, ніж може.

IPhone 8 та новіші пристрої здатні ще швидше заряджатись завдяки підтримці з’єднань 18 Вт та інших. Але для отримання таких швидкостей потрібен ще кращий зарядний пристрій.

Якщо вам цікаво, наскільки швидшою є швидка зарядка, Apple стверджує, що вона поповнить до 50% акумулятора вашого iPhone всього за 30 хвилин. Це означає, що ви нарешті можете попрощатися із очікуванням заряджання телефону та повністю попрощатися із зарядкою за ніч. Що й казати, швидка зарядка полегшить занепокоєння, яке ви відчуваєте, коли збираєтеся вийти з-за дверей і зрозуміти, що ваш телефон на рівні 17%.

Зауважте, що це лише початок тенденцій швидкої зарядки. Нещодавно Oppo вийшов із зарядним пристроєм потужністю 125 Вт, який може зарядити акумулятор потужністю 4000 мАг за 20 хвилин. Це зростаючий сектор на ринку телефонів, і швидше за все швидкість зарядки буде зростати ще швидше.

Які iPhone підтримують швидку зарядку?

Наступні iPhone із швидким заряджанням не продаються із швидким зарядним пристроєм:

 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone X
 • iPhone XS
 • iPhone XS Макс
 • iPhone XR
 • iPhone 11
 • iPhone SE (2020)

Наступні швидкозарядні iPhone продаються із швидким зарядним пристроєм:

 • iPhone 11 Pro
 • iPhone 11 Pro Макс

Апаратне забезпечення iPhone продовжує вдосконалюватися, швидкість зарядки, швидше за все, буде кращою з найновішими моделями iPhone, а зарядка покращується з часом завдяки оновленням iOS, що все може призвести до значних відмінностей між моделями iPhone. Насправді, якщо ви вибрали iPhone 11 Pro Max, деякі останні тести заряджають його вражаючими 22,5 Вт з USB PD, швидше, ніж заявлений стандарт Apple. Швидка зарядка також працює з iPad Pros, iPad Air третього покоління та iPad mini п’ятого покоління.

Офіційний швидкий зарядний пристрій Apple

Хоча Apple не постачає швидке зарядне обладнання з багатьма своїми iPhone, воно продає швидке зарядне обладнання у вигляді нового кабелю та зарядного блоку для вашого пристрою. Це далеко не найдешевший варіант, але якщо ви із задоволенням витратите гроші, щоб отримати зарядний пристрій прямо від Apple, ось що вам потрібно.

Кабель

Для цього варіанту швидкої зарядки для вашого iPhone потрібне з’єднання USB-C. Однак навіть найновіші iPhone не мають порту USB-C (принаймні, поки що). Отже, якщо ви хочете почати насолоджуватися цим швидшим часом зарядки, то ваш перший крок - отримати адаптер кабелю USB-C до Lightning.

Як ми вже згадували вище, останні моделі iPhone 11 Pro поставляються з цим типом адаптерного кабелю. Однак, якщо у вас iPhone старшого віку, ви завжди можете придбати такий кабель безпосередньо у Apple. Вони гарантовано працюють з вашим iPhone і пропонуються в довжині 1 або 2 метри.

Адаптер живлення

Поряд із кабелем для швидкої зарядки вам знадобиться спеціальний зарядний блок, адже що таке продукт Apple без купу периферійних пристроїв? Це 18-ватний адаптер із портом USB-C, а не звичайним портом USB-A. Якщо ви просто хочете швидко зарядити iPhone, то вам потрібен офіційний 18-ватний адаптер живлення USB-C вартістю 29 доларів.

Якщо у вас новіший MacBook, можливо, у вас вже є адаптер живлення, який може задовольнити всі ваші потреби у швидкій зарядці. У багатьох MacBook, зокрема моделях 2015 року та новіших, використовуються зарядні блоки, сумісні з USB-C, і ви можете використовувати один із них для швидкої зарядки iPhone у поєднанні з кабелем USB-C до Lightning. Найпоширенішим є офіційний 30-ватний адаптер живлення USB-C, і він може легко використовувати подвійний режим роботи, якщо потрібно.

Якщо ви качаєте MacBook Pro, то у вас може бути зарядний пристрій, який є навіть потужнішим, ніж 29-ватна або 30-ватна різновид, і Apple підтвердила, що навіть 61-ватна та 87-ватна версії безпечні для використання з ваш iPhone 8 або будь-яку новішу модель. Пам’ятайте, що кількість енергії, що використовується, регулюється вашим телефоном, тому він ніколи не буде витрачати більше, ніж може впоратись, і пошкодити себе - і зарядний пристрій не може змусити ваш телефон сприймати занадто високу потужність, щоб він міг обробити.

Примітка: Якщо ви купуєте адаптер лише для швидкої зарядки, немає необхідності купувати адаптер потужніше 18 Вт; iPhones здатні витримувати лише 18-ваттну зарядку, тому потужніший зарядний пристрій просто коштує більше грошей і не пропонує додаткових переваг.

Альтернативні варіанти

Як ви могли помітити, пакет швидкої зарядки від Apple коштує 48 доларів. Хоча iPhone не зовсім відомі як бюджетні пристрої, це не зовсім інша заміна для іншого зарядного пристрою. На щастя, Apple не має монополії на швидкі зарядні пристрої iPhone, і ви знайдете альтернативи в інших місцях, які забезпечать однакову продуктивність за набагато нижчою ціною або забезпечать додаткову довговічність.

Примітка:Хоча ми намагались вибрати лише найкращі бренди та рекомендовані товари, ми не тестували наведені нижче товари, тому використовуйте їх на свій страх і ризик, і ваш пробіг може відрізнятися.

Альтернативні кабелі для зарядки

Знайти кабель USB-C до Lightning, який не надходить від Apple, може бути досить важко, і це тому, що Apple суворо ставиться до того, хто може його продати. Одним з небагатьох виробників, яким дозволено створювати такі кабелі, є надійний виробник аксесуарів Nomad, і хоча він дорогий, кабель USB-C до Lightning від Nomad є чудовим вибором, якщо вам потрібен більш жорсткий кабель.

Він вимірює 1,5 метра, тож він трохи довший за стандартний кабель Apple, але справжня магія полягає в його міцності. Він захищений щільно намотаною кевларовою оплеткою і має додатковий захист навколо роз’єму, завдяки чому кабель може пережити навіть найгірше покарання. Однак це дорого, проте, це підтверджено п’ятирічною гарантією Nomad на відміну від однорічної обмеженої гарантії на Apple, яка дещо скасовує ситуацію.

Альтернативні адаптери живлення

Ви можете взяти будь-який адаптер живлення з портом USB-C і достатньою потужністю, але переконайтеся, що він підтримує USB Power Delivery (USB-PD) і дотримуйтесь авторитетних брендів.

Хорошим вибором є цей настінний зарядний пристрій USB-C на 30 Вт. Це коштує всього 26 доларів, тож ви економите 23 долари, якщо вам потрібна альтернатива 30-ватному зарядному пристрою від Apple. Він добре розглянутий і надходить від Anker, продуманої компанії з аксесуарів.

Дивись мама, без проводів

телефон проти iphone x бездротова зарядка -

Нарешті, як щодо швидкої зарядки за допомогою бездротового зарядного пристрою? Ну, хоча можна отримати бездротову панель із швидкою зарядкою, технологія ще не досягла точки, коли вона може випередити найкращі дротові зарядні пристрої.

Зараз максимальна потужність, яку iPhone може отримати від бездротової зарядки Qi, становить 7,5 Вт. Однак, як ми вже зазначали, підтримка зарядки з часом може покращитися завдяки оновленням обладнання та iOS. Добре підібрати зарядний пристрій, який може в майбутньому витримати трохи більше потужності. Ми рекомендуємо щось на зразок 10 Вт бездротового зарядного пристрою Belkin за 30 доларів або 15 Вт зарядного пристрою Letscom за 9 доларів.

Ви також повинні ознайомитися з нашим кращим бездротовим зарядним пристроєм, щоб отримати ряд додаткових, надійних варіантів.

Поради щодо остаточного заряджання

Незалежно від того, який зарядний пристрій ви використовуєте, завжди пам’ятайте про ці поради:

 • Не заряджайте під прямими сонячними променями, біля обігрівача або поблизу іншого джерела тепла. Нагрівання погано впливає на акумулятор і може пошкодити його під час спроби зарядити, не кажучи вже про збільшення часу зарядки.
 • Ви завжди можете перевести свій iPhone в режим польоту, щоб пришвидшити час заряджання. Або, якщо це можливо, просто вимкніть його взагалі.
 • Як правило, настінна розетка або розетка заряджаються швидше, ніж це може комп’ютер.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found