Як додати будь-яку гру до своєї бібліотеки Steam (Epic, Uplay, Origin)

Steam ємісце для ігор для ПК, але деякі видавці цього не зовсім розуміють. Між Epic Games Store, іграми без DRM, Uplay, Origin та незліченною кількістю інших вам знадобиться принаймні півдюжини програм, щоб грати в потрібні вам ігри для ПК. Є причина, чому Steam - це платформа для геймерів на ПК, і в цьому полягає її відкритість. Навіть якщо гра недоступна в Steam, ви можете додати її до своєї бібліотеки та запустити через той самий інтерфейс - особливо корисно, якщо ви використовуєте Steam Big Picture. У цьому посібнику ми покажемо вам, як додати зовнішні ігри до вашої бібліотеки Steam.

Подальше читання

  • Найкращі безкоштовні ігри в Steam
  • Як ділитися іграми в Steam
  • Як продати торгові картки Steam

Додайте ігри з кодом

Коли ви купуєте ігри у сторонніх магазинах та послугах, таких як Amazon, ці ігри часто насправді є іграми Steam, і ви можете отоварити їх через Steam, використовуючи код, наданий продавцем. Коди мають 12 символів, і ними досить просто користуватися.

Запустіть Steam і знайдіть можливість активувати код

Як додати ігри до пари Додати продукт до пари

Опинившись у Steam, перейдіть до верхньої частини клієнта та знайдіть Ігри меню вгорі. Натисніть на Активуйте продукт у Steam. Це відкриє нове вікно; натисніть Далі, тоді прийміть угоду про абонента Steam. Після цього ви нарешті підійдете до вікна, де ви можете ввести свій ключ Steam. Хіт Далі ще раз, щоб підтвердити це.

як додати ігри до парового коду -

Наступне вікно дозволить вам негайно встановити гру на ваш комп’ютер. Ви також можете скасувати на цьому кроці, що додасть гру до вашого облікового запису, але не відразу встановить її.

Додайте ігри від Humble Bundle

Протягом багатьох років Humble Bundle пропонує гравцям можливість отримувати цілі партії ігор одночасно за досить низькими цінами. Майже всі ігри, які ви купуєте в Humble Store або через Humble Bundle, надаються у формі кодів Steam. Це дає вам два способи отримати ці ігри у своїх облікових записах Steam: коди Steam або пов’язання вашого облікового запису. Якщо вам коли-небудь знадобиться знайти коди пізніше, увійдіть на веб-сайт Humble і натисніть Бібліотека щоб переглянути всі придбані вами ігри та їх коди Steam.

Пов’язавши свій обліковий запис Steam, ви автоматично купуєте ігри з Humble в Steam під час їх придбання, дозволяючи пропустити крок введення кодів.

Пов’яжіть свій обліковий запис Steam із Humble

як додати ігри до парового посилання на покірний

Щоб зв’язати свій обліковий запис Steam, вам потрібно створити або увійти в обліковий запис на сервісі Humble. Це можна зробити на сайті humblebundle.com. Після того, як ви налаштуєте свій обліковий запис і ввійдете в систему, ви побачите свою електронну адресу для входу у верхньому правому куті веб-сайту Humble. Клацніть і перейдіть до Налаштування у спадному меню.

Увійдіть у Steam

як додати ігри до парового скромного пароля

На сторінці налаштувань прокрутіть униз і знайдіть пункт меню із написом Посилання Steam. Клацніть на дуже очевиднеНатисніть тут і Humble переведе вас на сторінку входу в Steam. Введіть свої облікові дані, і Humble автоматично зв’яже два облікові записи, що дозволить вам відправляти придбані ігри на Humble прямо в Steam.

Додайте ігри, що не належать Steam, з інших служб (наприклад, GOG.com)

Коли ви купуєте гру на сервісі, відмінному від Steam, наприклад, на GOG.com та платформі Electronic Arts 'Origin, ви отримуєте її з іншого місця, тож ви не отримуєте таких речей, як накладання Steam, або можливість натиснути цю гру та побачити, які інші продукти, як-от завантажуваний вміст, доступні для неї у Steam.

Однак є обхідне рішення, яке дозволяє потрапляти ваші ігри, не пов’язані зі Steam, в екосистему Steam, принаймні поверхнево. Steam дозволяє додавати ігри, придбані в інших місцях, до вашої бібліотеки Steam, тому ви можете використовувати Steam для запуску цих ігор та доступу до таких речей, як ваш список друзів Steam, під час їх відтворення. Ви все ще не отримуєте функцій Steam для гри, але це може зробити пошук та відтворення ігор більш зручним.

Ось як додати гру не Steam до Steam:

Спочатку знайдіть гру на своєму комп’ютері

як додати ігри до парового зовнішнього ігрового шляху - -

Перш ніж розпочати процес, ви заощадите свій час, з’ясувавши, де ви встановили на комп’ютері гру, яку шукаєте. Вам знадобиться шлях до файлу, щоб ви могли направити Steam, щоб знайти файли гри.

Запустіть Steam і знайдіть меню «Ігри»

як додати ігри до парової непарової гри -

У верхній частині інтерфейсу Steam ви знайдете низку випадаючих меню з безліччю опцій. Ви шукаєте Ігри меню. Клацніть на ньому, а потім знайдіть нижній пункт меню з позначкою Додайте гру, яка не є Steam, до моєї бібліотеки.

Це відкриє окреме вікно, яке дозволить вам знайти програму, яку ви хочете додати.

Виберіть програму або йдіть на неї

як додати ігри на пару додати зовнішні ігри - -

Steam досить добре справляється з виявленням встановлених програм у вашій системі, тому, якщо ви вже встановили гру, є велика ймовірність, що вона буде перелічена в окремому вікні. Якщо він є там, просто клацніть поле біля гри, яку ви хочете додати, а потім натиснітьДодайте вибрані програми кнопку.

Якщо гри немає в списку, вам знадобиться шлях до файлу до гри, який у вас повинен бути вже, якщо ви його відстежили раніше. Хіт Перегляньте внизу вікна та перейдіть до місця гри на комп’ютері. Знайдіть виконуваний файл і виберіть його. Це має додати гру до початкового вікна, і тепер ви можете натиснутиДодайте вибрані програми у вікні Steam.

Додайте ПЗУ

Digital Trends не сприяє піратству, але це не заважає багатьом гравцям в Інтернеті використовувати програмні емулятори та ПЗУ для відтворення старих ігор - і є юридичний аргумент для створення копій ваших власних ігор або завантаження ПЗУ Примірники ROM, які ви законно придбали, і не роздаєте іншим. У будь-якому випадку, незалежно від того, законний він чи ні, люди відтворюють ПЗУ, і іноді вони хочуть додати їх до своїх бібліотек Steam.

Насправді існує досить багато способів зробити це, і навіть деякі інструменти для полегшення процесу. Додавати ROM в Steam складніше, оскільки, крім створення ярлика для самого ROM, як у будь-якій іншій грі, вам також потрібно сказати Steam отримати доступ до емулятора, необхідного для його відтворення. Ви можете прискорити процес за допомогою таких інструментів, як Ice або Steam ROM Manager, щоб додати свої диски в Steam.

Ви також можете створити власні ярлики в Steam, які працюватимуть з вашими ПЗУ, приблизно так само, як ви додаєте ігри, що не є Steam, у вашу бібліотеку Steam.

Створіть ярлик для будь-якого .exe-файлу

Як додати ігри до пароля ярлик редагування - -

По-перше, виконайте ті самі дії, які ви хотіли б додати гру до Steam, але виберіть будь-який виконуваний файл програми. Все, що ви робите тут, - це зробити ярлик, який ви відредагуєте пізніше, тому не має значення, яку програму ви використовуєте - ви будете його змінювати.

Знайдіть папку, де встановлено ваш емулятор та ПЗУ

Як і вище, знайдіть секунду і знайдіть шлях до файлу до емулятора та ПЗУ, які ви хочете використовувати. Вони вам знадобляться за мить, і запис або копіювання шляху до файлу заздалегідь заощадить трохи пізніше.

Відредагуйте ярлик

У Steam знайдіть програму, яку ви щойно додали зі своєї бібліотеки. Виберіть гру або клацніть правою кнопкою миші та скористайтеся меню, що з’явиться, щоб перейти до неї Властивості. Це відкриє екран, що дозволяє редагувати створений ярлик, включаючи зміну імені та піктограми, що відповідає цьому, та змінення шляху до файлу для ярлика. Тут ви просто підключите інформацію для емулятора та ПЗУ, щоб додати її до Steam.

Змініть назву ярлика на будь-яку назву вашого ПЗУ, а потім виділіть текст у Цільова поле. Замініть його шляхом до файлу до емулятора, обов’язково зберігаючи навколо нього лапки. Поставте пробіл після кінця шляху до файлу до емулятора, а потім додайте шлях до файлу до ПЗУ, який ви хочете використовувати - знову наносячи навколо нього лапки.

Ваше готове поле має виглядати приблизно так: “C: YourEmulatorEmulator Folderemulator.exe” “C: YourEmulatorEmulator FolderYour ROM game.n64”

Ви також хочете видалити текст у Почати в поле або вкладіть шлях до папки емулятора в цьому полі. У більшості випадків це слід робити. Тепер ярлик буде шукати емулятор і запускати його, а потім ПЗУ і запускати його також.

Додайте аргументи командного рядка

Для деяких емуляторів вам знадобляться додаткові команди у вашому Цільова поле, щоб повідомити емулятору, що робити. Існує безліч потенційних команд, і вони різні для різних емуляторів. Ви можете знайти великий, корисний список аргументів команд на LaunchBox.com, і користувач Steam cunningmunki створив зручний посібник для додавання ПЗУ в Steam, який також перелічує кілька найпоширеніших емуляторів та їх аргументи команд.

Коли ви знаєте, які аргументи команди вам потрібні, ви, як правило, додаєте їх до Цільова поле після шляхів до вашого емулятора, але до шляху до вашого ПЗУ.

Додайте ігри та програми Windows

Windows досить відкрита, коли йдеться про сторонні програми (зрештою, ви можете просто закріпити будь-який файл ol '.exe у Steam, і це буде працювати). Однак його не можна відкрити за допомогою власних програм. Програми Windows не відображаються у провіднику файлів, тому ви не можете додавати їх до Steam, лише здійснюючи пошук. На щастя, є інструмент із відкритим кодом, який зробить за вас цю роботу, що особливо корисно для додавання ігор із Xbox Game Pass до Steam.

Завантажте UWPHook

Перш за все, вам знадобиться інструмент під назвою UWPHook. За це відповідає розробник Брайан Ліма, і у них багато проектів (включаючи чудовий інтерфейс для гри в ігри itch.io). Ви можете отримати сповіщення SmartScreen під час запуску програми встановлення, але ми не виявили нічого шкідливого у програмі (ви завжди можете скористатися безкоштовним антивірусом, якщо вас це насправді турбує).

Експортуйте програми UWP у Steam

Після завершення завантаження відкрийте UWPHook і натисніть на Завантажте встановлені програми UWP кнопку (кругова стрілка у верхньому правому куті). Це займе кілька хвилин, але Хук знайде кожну програму Windows на вашому комп’ютері. Після того, як вони потраплять в чергу, перегляньте список і перевірте програми, які ви хочете додати до Steam. Однак поки що не експортуйте їх. Яке б ім'я не відображалося в UWPHook - це те ім’я, яке відображатиметься у Steam. Зараз хороший час перейменувати ваші програми, тому вони мають відповідні заголовки під час їх експорту.

Після завершення редагування імен натисніть Експортуйте вибрані програми в Steam, а UWPHook зробить все інше.

Вам потрібно буде перезапустити Steam до того, як з’являться ваші ігри (що є нормальним явищем). Все повинно бути там - але, як показує наш знімок екрана, це було не так для нас. Якщо з вами трапляється щось подібне, спробуйте перезапустити програму та Steam, а потім спробуйте ще раз. Іншим обхідним шляхом є введення AUMID вручну для кожної програми, яку ви хочете додати. Цей крок спрацював для нас, але перевірка підредагування UWPHook може допомогти, якщо у вас виникнуть додаткові проблеми. Користувачі Reddit також зібрали бокс-арт, який ви можете захопити, щоб у вашій бібліотеці все було чисто.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found